брудний банк

Виктория Га 11 октября 2022, 9:53
Поки на міста України запускали ракети, цей брудний банк заблокував мій рахунок. Причини не пояснені та на контакт не йдуть. Вкрай не рекомендую, в Україні достатньо альтернатив з інших інтернет-банків. Дякувати Богу, не додумалася тримати там багато грошей — 65 гривень залишилося. Може куплять на них трохи здорового глузду. А у вас ці шахраї можуть вкрасти більшу суму.
Neobank
13 октября 2022, 18:18
Добрий день. Ми уважно ознайомились зі всіма Вашими зверненнями через всі канали банку. Хочемо наголосити, що банк намагається унеможливити доступ сторонніх осіб до коштів наших клієнтів і вважає це одним із головних завдань. Зважаючи на те, що у Ваших зверненнях Ви озвучуєте різні версії ситуації, ми пропонуємо повернутись до першої, у якій Ви озвучили, що знаходитесь в Україні та маєте можливість і бажання звернутися до мобільного оператора для відновлення доступу до фінансового номера телефону.

11 октября 2022, 10:47
Раз грошей там не тримав — використовував для якихось брудних оборудок
за що і був заблокований

12 октября 2022, 10:40
Яке розумне припущення))) А у вас на всіх картках у банках великі суми лежать? Грошей я не тримала тут тому що такий банк збанкрутує у будь-який день. Встигла один раз в інтернеті заплатит та заблокували рахунок. І, ні, не для оборудок оплату проводила, можу надати квитанцію працівникам банку. Але їм абсолютно байдуже, своя атмосфера у сусідок. Та й мені байдуже, буду іншим банком користуватись. Це попередження для інших, а ви не пишіть про те, чого не знаєте.
12 октября 2022, 15:24
По різному. Де десятки чи сотні тисяч, де п’ять гривень.

Якщо є припущення про банкрутство нащо взагалі тримати в банку рахунок?
Lolik1837
Lolik1837
11 октября 2022, 11:05
Так, а в чем связь между запуском ракет и блокированием вашего счета?

Или ракеты полетели из- за того, что ваш счёт из 65 гривен заблокировали?
12 октября 2022, 10:43
А ви окрім запитань на мінфіні чимось займаєтеся? У цинічності працівників банку зв’язок. Людям і так погано, а вони ще зверху додали.
12 октября 2022, 15:25
Де тут цинічність? Працівників банків займаються своєю роботою, навіть не дивлячись на ракети. В той час коли ви прикриваючись ракетами пишете пасквілі.