Заблокували карту, та не надають інформації

Shahvik 5 июля 2022, 19:00
Доброго дня, користувалася карткою, але при спробі зайти до особистого кабінету, написано було що не правильно ввела номер, одразу передзвонила на гарячу лінію, мені відповіли що все добре мій номер телефона не змінився, спробувала зайти пізніше, і знову так само, передзвонила ,і мені відповіли, що дійсно змінився фін.номер, я сказала що не змінювала, і просила заблокувати особистий кабінет, бо оформила допомогу ,і повинні були надійти кошти ,і так майже тиждень я дзвонила, останній раз мені сказали що вони самі зі мною звяжуться, але чуда не сталося,
Мені прийшла допомога, я написала в бот,
Мені сказали звернутися в поліцію, я проживаю на території Херсонської область, вибачте яка поліція??? Сказали звернутися коли зручно, як знущання якесь, я залишилася без роботи, та без фінансовой допомоги з 2 дітьми!!!
(Мені прикро, що у Вас трапилась така ситуація, але розблокувати доступ можливо лише після звернення до правоохоронних органів)
Це одна й та сама відповідь, питання, чому мені не заблокували карту на моє звернення, а зараз кажуть йти до поліції??? Якої в наснемає
Neobank
7 июля 2022, 10:52
Доброго дня. Ми робимо все можливе щоб унеможливити доступ до рахунків наших клієнтів сторонніх осіб, тому ситуація потребує детального розгляду. Будь ласка напишіть деталі операції, Ваші дані та телефон на адресу support@neobank.one

Shahvik
Shahvik
8 июля 2022, 16:55
Доброго дня, ні не все можливе, коли я дзвонила і говорила про те що я втратила доступ, і казала заблокувати чому не заблокували?тепер мені кажуть іти в кіберполіцію,а на прохання надіслати мені виписку по картці кажуть йти до відділення, щоб отримати.Ви серйозно??? Це глузування, казати людині яка 5міс живе в Херсонській обл. з дітьми ,без зв’язку та без допомоги,йдіть до поліції (на ваш розсуд) до якої??? вибачте, просто немає слів,без коштів ще й тепер проблем з органами залишити. Я дуже сподіваюсь ,що записи моїх дзвінків залишилася!!!

Главная / Банки Украины 🏦 / Neobank 💰 / Отзывы о Neobank 📝 / Заблокували карту, та не надають інформації