Необанк заблокував картку з моїми коштами і не повідомляє причин блокування

Kneper 3 мая 2022, 20:45
Користувався карткою цього банку протягом декількох тижнів, аж раптом, одного дня при спробі зайти в мобільний додаток побачив повідомлення: «Обліковий запис заблоковано, зверніться в підтримку».
Я звернувся в службу підтримки банку. Там мені відмовили у розблокуванні картки і дали наступну відповідь: «Звертаємо увагу, що не Банк був ініціатором блокування картки, тому для отримання додаткової інформації вам слід звернутися до правоохоронних органів (на ваш розсуд)»
На всі мої уточнюючі запитання (причина блокування картки, документ на підставі якого була заблокована картка) і вимоги повернути мої кошти, Необанк не дає відповідей і каже щоб я звертався до Національної поліції України.
На даний момент подав заяву до Національної поліції України, чекаю на відповідь…
Вважаю дії зі сторони банку по відношенню до мене незаконними!

Клиент 1234
Клиент 1234
19 июня 2022, 20:12
Аналогичная ситуация, уже составлена жалоба в нбу, на очереди обращение в полицию относительно мошенничества со стороны банка
olzy
olzy
20 июня 2022, 1:37
Так поліція не має повноважень блокувати рахунки, рахунки блокуються за рішенням суду, щось підтримка банку не каже правду.
Shahvik
Shahvik
5 июля 2022, 18:44
Доброго вечора, скажіть будь ласка вдалося вирішити проблему?
Mikelviv
Mikelviv
1 октября 2022, 7:06
Аналогічна ситуація, в когось розблокували взагалі?
Mishaiiibb
Mishaiiibb
3 октября 2022, 18:28
У меня точно также

Главная / Банки Украины 🏦 / Neobank 💰 / Отзывы о Neobank 📝 / Необанк заблокував картку з моїми коштами і не повідомляє причин блокування