Жлобство не имеет границ

5458624 8 декабря 2021, 14:47
К сожалению в этом банке я получаю зарплату. Как правило я не снимаю деньги с карты, на счету обычно немаленькие суммы, которыми пользуется МТБ банк и платит мне «3 копейки» процентов за это. Наличные практически не снимаю, беру по мере необходимости переводом на монобанк, карту которого я использую для расчетов с магазинах. И вот с первого декабря МТБ банку захотелось еще поиметь с меня, теперь за перевод они хотят 1% +5 грн, между прочим карта зарплатная и они уже поимели комиссию с предприятия. Банкомат в областном центре только 1, можно использовать банки-партнеры, но нужно разбираться кто из них использует систему Радиус. В противном случае до 8тыс в месяц нет комиссии, а далее опять поделись (напомню карта зарплатная!). Сегодня проезжал мимо отделения, с собой был паспорт, но не было карты. Чтоб снять зарплату в таком варианте они запросили 1,5%. Перетрудились идентифицировать меня? Отныне этот жлобский банк не будет пользоваться моими деньгами, буду вычищать со счета полностью на следующий день после зарплаты. Пускай будут чаще заряжать банкомат, если им было плохо практически даром пользоваться моими деньгами.

10 декабря 2021, 9:50
Доброго дня! Для нас важливо розібратися в ситуації, що склалася. Просимо Вас звернутися до відділення, щоб ми могли надати максимально вичерпну інформацію.
11 декабря 2021, 18:51
Да чего там стесняться, здесь все свои. Пишите прямо здесь, джумаю многим будет интересна «максимально вичерпна інформація»
15 декабря 2021, 12:51
Доброго дня! Тарифи за перекази стягуються згідно з чинною тарифною політикою банку. Чи могли б ви в особистому повідомленні вказати ваші індефікаційні дані для врегулювання питання?

Для вашої зручності у МТБ БАНК є мобільний додаток МТВ360, де можна здійснювати ті самі основні операції за пільговим тарифом. Якщо у Вас є пропозиції щодо покращення функціоналу МТВ360 – будемо раді зворотному зв'язку.
16 декабря 2021, 21:42
Так я и возмущаюсь «чинною тарифною політикою банку». Я с пониманием отношусь к комиссию за операции с какой нибудь универсальной картой, в которой не предусмотрено никакой оплаты за обслуживание. В моем случае это зарплатная карта, грубо говоря вы нанялись выдать мне зарплату и предприятие вам платит за это определенную сумму. Логично что это должно быть удобно для меня и я не должен нести никаких дополнительных затрат для получения зарплаты. Имея один банкомат в городе вы предлагаете мне изучать какие еще банки являются вашими партнерами или за снятие более 8 тыс./мес платить процент в иных банкоматах. Я практически не снимал наличных, то есть не потрошил ваш банкомат, заряжать который это тоже работа (и затраты). Большая сумма постоянно лежала на счету, вы пользовались этими деньгами. На текущие нужды я переводил деньги на более удобную мне карту, то есть опять же, ни один ваш сотрудник не был задействован в переводе, работали только компьютеры. А теперь вы и за это хотите процент? Придется потрошить банкомат. Мне не интересен МТБ360, тем более как сказала ваша тех. поддержка бесплатный перевод там только на период акции, кажется месяц. Поправьте если я ошибаюсь. Кстати вы так и не озвучили новые тарифы, это же не секретная информация, многим будет интересно :)
20 декабря 2021, 14:43
Шановний клієнт, для вашої зручності вказуємо діючі тарифи на 20.12.2021
За тарифами картки для виплат заробітної плати передбачено щомісячну плату за РКО лише у випадку, якщо клієнт не виконав норму розрахунків у ТСП та Інтернет.
Наприклад, норма розрахунків для безкоштовного РКО:
— за картами Visa Classic / MasterCard Standard — 1500 грн. або 10 торгових операцій на місяць
— за картками Visa Gold/ MasterCard Gold — 5000 грн. у місяць
— за картками Visa Platinum — 10 000 грн. у місяць
Зняття готівки в касах Банку, банкоматах Банку, банкоматах мережі Радіус — безкоштовно; у банкоматах інших Банків — у межах ліміту 8 000 грн. не тарифікується, понад — 1,5% + 5 грн. (для Visa Platinum: 10 000 грн. не тарифікується, понад 1,2% + 5 грн.).
Також Клієнт може не знімати готівку, а безкоштовно здійснювати розрахунки у ТСП та Інтернет.
Тарифи по мобільному додатку МТВ360 розміщені на сайті: https://www.mtb.ua/Tariffs-individuals. Тариф за переказ із картки на картку становить 1 грн і діятиме до 13.03. 2022, із можливою пролонгацією.
Важливо також зазначити, що при видачі карток клієнтам надається інформація про можливість та умови зняття готівки в банкоматах мережі Радіус та банкоматах інших банків в Україні. На нашому сайті є повний перелік банкоматів (з адресами) нашого банку та банків-партнерів, що знаходяться у Вашому місті. Подивится можна тут, обравщи ваше місто — https://www.mtb.ua/departments#city=Mykolaiv&style=list
23 декабря 2021, 15:36
Вы забыли упомянуть что банкоматы партнеров дают за раз не более 1000грн, то есть чтобы снять зарплату я должен долбить его более 15 раз? Давно не снимал наличку, но помнится там есть ограничение по кол-ву и много раз он тоже не дает.
И еще раз повторю — вам заплатило предприятие за ваши услуги (выдать мне зарплату), брать еще раз деньги уже с меня — я не знаю подобного жлобства в других банках!
28 декабря 2021, 16:48
Шановний клієнте! ПАТ «МТБ БАНК» (далі-Банк) надає своїм клієнтам окремі фінансові послуги шляхом укладення відповідних договорів на підставі Закону України «Про банки та банківську діяльність», Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», нормативно-правових актів НБУ.
У відповідности до ч.12 ст. 47 ЗУ «Про банки та банківську діяльність»,Банк вправі самостійно встановлювати процентні ставки та комісійну винагороду за надані послуги.
Встановлені Банком суми винагороди оформлюються у вигляді відповідних тарифів. Банк здійснює всі операції виключно з дотриманням законодавства України,за певну плату за дорученням і в інтересах своїх клієнтів.
Підписанням Заяви про приєднання до Договору про видачу та обслуговування особистої платіжної картки,надання санкціонованого овердрафту та послуг дистанційного банківського обслуговування,опублікованої на офіційному сайті,Клієнт погоджується з умовами та тарифами Банку.
ПАТ «МТБ БАНК» не встановлює жодних обмежень на зняття готівки у банкоматах інших банків,це встановлено банками — власниками банкоматів.
Акцентуємо Вашу увагу, що за картками для виплати зарплати безкоштовно надаються послуги з:
-зарахування зарплати
-зняття готівки у касах Банку, банкоматах Банку та банкоматах мережі Радіус
-безготівкових розрахунків в торговій мережі.
Щодо інших банківських послуг,Банк використовує своє право і самостійно встановлює тарифи.
Сподіваємось,всі непорозуміння між нами зникнуть і Ви залишитесь клієнтом ПАТ «МТБ БАНК» і надалі.
29 декабря 2021, 9:13
Сподіваємось на вирішення непорозумінь та за більш детальными роз`ясненнями запрошуємо Вас до найближчого відділення Банку.
3 января 2022, 18:56
Спасибо что реагируете, в принципе недоразумений уже нет. Увы, я ваш клиент только пока мне платят зарплату через ваш банк. Скажем так — я не одобряю ваши условия, ведь у вас постоянно лежали суммы 20−30 тыс., вы пользовались ими, но захотелось поиметь ещё. Не то чтобы я обеднел от комиссий, просто на фоне того же монобанка ваши услуги неинтересны. Теперь я полностью снимаю зарплату и половину через ibox заливаю в моно, так что вы даже проиграли.
Желаю вам в дальнейшем стать более конкурентоспособными.
10 января 2022, 9:41
Дякуємо за Ваш час та докладний опис проблеми. Ми візьмемо до уваги Ваші побажання. Мобільний додаток МТВ360 продовжує вдосконалюватися щодня і щиро сподіваємося що стане для вас вірним помічником.

Курс валют в МТБ Банке

USD 41 41.5