Реструктуризація боргу

03638116 14 июля 2024, 18:37
Вітаю.

Багато років являюсь клієнткою банку. Маю кредитний борг. Окрім боргу маю інвалідність першої групи та онкозахворювання. Відповідно, існую за рахунок соціальної виплати по інвалідності.

Наразі економічна ситуація досягла того рівня, коли розмір соціальної виплати дозволяє покривати лише 50−75% обов’язкових місячних витрат (продукти харчування, комунальні платежі, аптека, підгузки для дорослих та пелюшки, кредитний борг).

Усі роки я ніколи, жодного разу не пропускала обов’язкові платежі, і сплачувала борг настільки довго, наскільки дозволяв фінансовий стан. Останні два місяці сплачувати проценти вже немає можливості.

Я маю професію (відеомонтаж), яка могла б покращити мій фінансовий стан, але через відключення світла робота перестала бути можливою. Для того, щоб заживити ПК та монітор, потрібен пристрій вартістю від $1000, а цих грошей я, очевидно, не маю.

Через війну я опинилась у ситуації, коли змушена просити про реструктуризацію боргу. Вже тричі зверталась до підтримки, надавала всі необхідні довідки, посвідчення, виписки, але кожного разу чую, що я не підпадаю під умови.

Просто цікаво: хто ж тоді має можливість отримати реструктуризацію, якщо навіть інвалідність та онкозахворювання для вас не є підставами?

Отже, коли наступного разу побачите, як пан Гороховський робить щедрий донат у 100 000 гривень, згадайте про те, що це гроші, які мусять платити найбідніші верстви населення, коли банк відмовляється йти їм на зустріч.
monobank
15 июля 2024, 11:03
На жаль, ми поки що не можемо запропонувати вам реструктуризацію. По кожному клієнту приймається індивідуальне рішення на основі скорингової моделі
При цьому хочемо звернути вашу увагу, що відсотки нараховуються не у підвищеному розмірі, а у стандартному 3,1% на місяць без застосування штрафів та пені.
Рекомендуємо вносити мінімальні платежі для поступового погашення боргу
Якщо банком буде ухвалено рішення надати реструктуризацію, ми з вами зв'яжемося

14 июля 2024, 19:11
Гороховский донатит со своего дохода, который получил за предоставление услуг (в том числе и с дохода от кредитов монобанка). А что лучше бы не донатил? Монтируете ли вы видео всем желающим бесплатно?
14 июля 2024, 19:19
По опыту платёж по реструктуризации будет значительно выше чем минимальный платеж
14 июля 2024, 19:21
Оформи банкротство
15 июля 2024, 9:13
Для того, щоб заживити ПК та монітор, потрібен пристрій вартістю від $1000,

вистачить і пристрою вартістю 10000₴

Отже, коли наступного разу побачите, як пан Гороховський робить щедрий донат у 100 000 гривень, згадайте про те, що це гроші, які мусять платити найбідніші верстви населення, коли банк відмовляється йти їм на зустріч.

Хіба банк примушував позичати гроші? Це був ваш вибір.
15 июля 2024, 10:06
Тільки пристрою за 10,000 грн хватить на півгодини роботи
15 июля 2024, 10:15
Дороже генератора
15 июля 2024, 11:14
На чотири, ти ж не кавоварку підʼєднаєш, а комп. В мене як раз бюджетний варіант саме для компа і я перевірив що він може. Більш потужні варіанти потрібні якщо крім компа підʼєднаєш освітлення, телевізор, холодильник та інше домашнє обладнання.

До слова генератор, про який згадали вище, ще дешевше, а може працювати набагато довше.
15 июля 2024, 10:10
Манобанк Вас спише та занесе у групу з високим ризиком, де буде остаточно відмовлено у кредиті, так само як і військовим або вік > 65 років. Насамперед вони прораховують як більше заробити грошей та позбутися клієнтів, які не в змозі платити кредити по шаленим %. На всі людськи фактори або проблеми зі здоров’ям їм глибоко начхати, канал гороха це для пускання пилу у очі

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank