Моно шукає причини не давати спокій

Monoshoturobush 3 июля 2024, 10:18
Моно чудовий банк, все подобається все супер, але. В 2022 році прилетів фінансовий моніторинг, ввічливо, спокійно пояснивши оборот на своїй карті, мене попросив робітник, не поповнювати карточку в місяць більше ніж на 500 тисяч гривень. На що я сказав, гаразд, як скажете, порушувати не буду. З того місяця мною ні разу не були порушені ці лімітні рамки. 29 червня поточного року, знову прилітає фінансовий моніторинг. На цей раз сказали що крипта не цікавить, цікавить офіційне джерело грошей. Я відправив їм документи, що мій тато є бізнесменом, у нього своя компанія, та відправив документи про обіг грошей його компанії. Мені сказали дякую, все супер, претензій немає. Сьогодні 03.07 мені приходить повідомлення що мої рахунки обмежено бо я не надав пояснення в назначений термін. Я знову звернувся в підтримку, спочатку робітник стверджував що я взагалі нічого не пояснював, я йому надав скріншоти, що пояснював, він сказав окей, пояснював, але поясніть весь дохід з початку 2023 року, тому що я надав документи обігу фірми тата з 2023 року, тому і дохід маю пояснити з початку 2023 року! Я кажу так, а чим ці документи не пояснюють, вони сказали що сумма обігу фірми не покриває сумму моїх доходів. Так давайте тоді почнемо з вами з 2002 року, візьмем сумарний обіг фірми і мій, тоді все перекриється. Мій тато є підприємцем з 2002 року офіційно, звідки вам знати скільки було грошей накопичено за цей час. Я не буду казати що монобанк поганий, а я весь такий хороший. Це не так. Але, ми розмовляли з вами ще у 2022 році, що я займаюсь криптовалютою, ви сказали добре, не користуйтесь картою більше ніж на 500к, я вашу умову почув, та не порушував її. Зараз я вам кажу що весь мій обіг з початку 2023 року це одна сумма яка заходила, виходила весь час, тому що я купував/ продавав криптовалюту весь час, купував собі речі, одна кофта брендового одягу коштує зараз біля 20 тисяч гривень, купував собі телефони за кордоном і так далі… Монобанк просто рішив задавати мене і сказав поясни кожну копійку з початку 2023 року. Ви серйозно ?? Так давайте тоді відкриємо чат, і я відправлю всі документи батька про дохід з 2002 року, і будемо співставляти цифри чи покриває це мій дохід з 2002 року чи ні. Якщо ви дасте відповідь ні, а чому ні? Це ж по вашій логіці все.
monobank
3 июля 2024, 12:33
Розуміємо, що ситуація неприємна
Попросили колег детально все проаналізувати та зв'язатися з вами
Очікуйте, будь ласка, найближчим часом колеги нададуть вам зворотний зв'язок

ch777
ch777
3 июля 2024, 17:15
Тощо такі гроші треба тримати у великіх надійних банках, а не де у фінмону сидять вчорашні студенти, які насилу згадують правила арифметики щоб скласти усі суми які були зароблені
4 июля 2024, 12:43
Та подай в суд отсудишь ещё себе грошей)
Mono X Ochen
Mono X Ochen
4 июля 2024, 18:11
Я хочу от тебя детей, позвони мой номер простой)))
4 июля 2024, 20:59
Вы не обязаны ничего банку рассказывать если он не предоставил инфу что ваши переводы связаны с терроризмом отмыванием и т. д. и тп:) почитайте статью в моём блоге как подать иск на банк через электронный суд и не парьте себе мозг банковским бредом

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Моно шукає причини не давати спокій