Ніколи більше не зв’яжуся з банком шахраїв.

54445103 26 июня 2024, 14:15
Сьогодні вирішив закрити карту і зіткнувся з проблемою закриття. Заплатив повністю кредит на вимогу підтримки сплатив відсотки за кредит. І тут почалося не можливо списати 0.40 коп і закрити карту вимагають відкрити нову карту щоб списати 0.40 коп. Але перед цим була інша пропозиція від оператора-Уточніть, будь ласка, номер вашої іншої карти, куди бажаєте списати залишок коштів? Я написав номер, але оператор вимагає — Тому потрібно перевипустити карту, вивести вам 40 коп — і я спробую пришвидшити процес закриття передавши інформацію профільним колегам. Потім пішли інші пропозиції Оператор став наполягати на тому, щоб закрити картку — Без відеодзвінка або верифікації в ДІЯ такої можливості немає, на жаль. Я відмовився. Я не довіряю банку після того, як з мене почали вимагати оплату на Фейсбуці.У мене навіть немає сторінки у Фейсбуці.Тільки банк міг дати номер моєї картки. Банк змінює умови на ходу. Я не беру у них гроші, щоб проходити верифікацію, а просто хочу ЗАКРИТИ картку. Шкода, що не можливо прикріпити скріни всієї переписки і скріни з банку. І ворогам цей банк не пораджу. Двадцять разів подумайте щоб з ним зв’язуватися.
monobank
monobankua 27 июня 2024, 14:28
Нам дуже шкода, що прийняли таке рішення.
Бачимо колеги склали запит, щоб допомогти в цій нестандартній ситуації.
Зараз питання в роботі.
Після закриття відправимо вам документ на вказану електрону пошту.
Додатково ми передали ваші звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів.

Danilich
Danilich
27 июня 2024, 8:36
Добейтесь чтоб с вами разорвали договор, а 40 коп скинули переводом в другой банк, другого выхода у них не будет. Новая карта — это новый счет, оформление кредита на вас с внесением данных в УБКИ
Чтоб разорвали договор пишите побольше негатива в соцсетей, блогах и т. д. Если отказываются ззакрывать счет напишите жалобу в НБУ в том что этот мошеннический «банк» отказывает в закрытии счета и нарушает закон про банковскую деятельность
Три літри
Три літри
27 июня 2024, 9:58
Так він же не хоче закривати бо не довіряє банку 😂
krv77
krv77
27 июня 2024, 15:11
Можно было пополнить до например 5 грн, и снять…
я так делал
28 июня 2024, 5:21
Моно не имеет отношения к скаму через фейсбук. Выток данных идёт на сайте лайкамобайл. Уже много людей пострадало.
aliwka3
aliwka3
28 июня 2024, 15:23
А нигде не было каких-то постов, новостей по этому поводу? интересно
29 июня 2024, 9:07
На ред-форуме в ветке лайки делятся впечатлениями. Причем в привате у людей по 15 тыс. умудрились угнать

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Ніколи більше не зв’яжуся з банком шахраїв.