Monobank

ElenaIvanova444 25 июня 2024, 18:51
Я зі свого рахунку у словацькому банку переказували євро на свій рахунок у mono банку. Аналогічний переказ я зробила у Приватбанк. Комісію я сплатила при переказі у словацькому банку. У Поиватбанку я отримала всю суму. У mono банку зникло 31 євро. Пояснити де вони у службі підтримки мені не змогли. Не буду описувати усі випадки як mono банк дуре нас та краде гроші. Я не так часто користуюся послугами цього банку. І кожного разу виникають історії зі зникненням грошей. Дуже небезпечний банк.
monobank
25 июня 2024, 20:16
Нам прикро, що у вас склалася така думка
За зарахування SWIFT-платежу з боку монобанк комісія відсутня
При цьому, в залежності від типу комісії, яка обирається при створенні переказу, а також від кількості банків по «трасі» платежу і їх умов обслуговування кореспондентських рахунків, можуть виникати додаткові комісії
Згідно з стандартами SWIFT існують такі типи комісії:
— тип OUR — всі витрати (комісії) сплачує відправник;
— тип SHA — витрати (комісії) відправника платежу сплачує відправник, інші витрати, що виникають (комісії) — одержувач;
— тип BEN — всі витрати (комісії) за платежем оплачує одержувач
Тип комісії вказано у квитанції, яку ви нам відправляли

Оскільки ви відправляєте перекази в євро, ми рекомендуємо використовувати SEPA перекази, якщо вони доступні у банку-відправнику. Переказ коштів через SEPA набагато дешевше, ніж через SWIFT. Поповнення вашої карти — безкоштовно. Відправлення платежів буде проходити за тарифами банку-відправника. Переглянути реквізити можливо в меню «Способи поповнення» — «За реквізитами з-за кордону» — обрати валюту євро — «У межах Європи»

ElenaIvanova444
ElenaIvanova444
25 июня 2024, 20:41
Жахливий банк! Вирішена проблема? Ні! Грошей так і немає!!! А вы мені теорію про види переказів та види комісій! Чому тоді у Приватбанк прийшла уся сума?! Було два одинаковых перекази!
25 июня 2024, 20:59
Валютні коррахунки у Моно та Привату в різних закордонних банках.

Моно без проблем приймає SEPA-перекази на карту в евровалюті.
Три літри
Три літри
26 июня 2024, 8:00
Треба ж хоч трохи розбиратись у тому як працюють SWIFT-перекази перш ніж ними користуватись.

SWIFT взагалі не гарантує що отримувач переказу отримає саме ту суму яку йому відправив відправник. Бо банк кореспондент та банк отримувача можуть брати свою комісію і відправник про це нічого дізнатись не може. Сплатив відправник комісію своєму банку чи ні — це взагалі ніяк не впливає на комісії інших банків що приймають участь в проведені переказу.

Тим більш що ані слова не сказано як саме оформлювався переказ: якщо було виправно SHA то це за визначенням каже що отримувач теж може сплатити частину комісії.
ch777
ch777
26 июня 2024, 9:33
Це тому що в моно кривий банк-кореспондент який то морозить платежі тупо на 2 місяця то стягує додаткову комісію, якщо ставили our то на рахунок завжди повинна надійти сума яку вказували, якщо додатково щось знімають то вже винуваті мутні банки, то що ви отримуєте переказ у ненадійний псевдобанк
Anrey12
Anrey12
26 июня 2024, 15:40
Чи можна у клієнта поцупити гроші?- Моно!

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank