Не повертають кошти хоча пройшло 60 днів

Andronich23192 25 июня 2024, 17:43
Моя сестра користувалась карткою її в один прекрасний день заблокували як вони сказали обмежили за підозрілу діяльність вона написала що це таке її сказали що їм потрібно 60 для перевірки її переказів і поступлення на картку пройшло вчора 60 днів вона їм пише, а вони кажуть щоб надати їм документи про дохід, а вона не повнолітня і не працює офіційно тобто документи подати немає змоги окрім того вони кажуть мол якщо ви не надасте документів буде тривати перевірка яка буде тривати не обмежений час, а якщо точніше то вони неможуть сказати скільки часу вона буде тривати зараз трохи складна ситуація в ході якої дуже терміново потрібні ці кошти умовно закрити рахунок вони відмовляються документи хочуть які вона не може подати вона їм пояснює їм всеодно дуже і дуже ПОГАНИЙ НЕДОБРОСОВІСНИЙ БАНК
monobank
25 июня 2024, 19:51
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі та допомогти

Валерка Котовский
Валерка Котовский
27 июня 2024, 9:21
Ни каких 60 дней перевирок не бывает это ересь от моно банка:)
Есть максимум 2 дня при которых банк при заблок счете обязан подать запрос в держ финмониторинг который может решить удерживать до 7ми дней ст 23 закону ПВК\ФТ, а тот пункт на который они посылаются щас я его найду даже.

Для встановлення правомірності переказу Банк, за результатами моніторингу або в разі
опротестування переказу, держателем, платником, емітентом або платіжною організацією платіжної
системи, має право зупинити завершення переказу до дня завершення перевірки правомірності переказу,
але не більше ніж на 60 календарних днів

То есть встановити правомірність или же за результатами мониторинга то есть они должны уже иметь результат который им пришёли если он не положительный при проверке) а они лапшу вешают про 60 дней мониторинга :D
У себя в блоге я расписал как подать иск через электронный суд на банк пользуйтесь:) моральну шкоду спишите с них материальну за невыполнение умов договора:)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Не повертають кошти хоча пройшло 60 днів