Не очікував такого

Alex653 20 июня 2024, 4:20
Вже десь три користуюсь банком і ніколи не було проблем зажди був задоволений і всім радив але як виявилось їм взагалі байдуже на своїх користувачів тому довіряти свої кошти їм точно не можна, мені заблокували рахунок я звернуся у службу підтримки і у мене таке відчуття що там бот відповідає хоча бот мені здається справився би краще чим ваші співробітники їм все потрібно двічі або тричі говорити і пояснювати але все одно ніхто не буде займатися вашим питанням вони те що не можуть вирішити проблему із них ніхто не може навіть надати відповіді чи консультації на подальші дії аби вирішити проблему і зараз у мене виникає питання навіщо взагалі користуватися банком якщо тобі в любий момент можуть заблокувати карту без наявної на то причини тому що ваші співробітники так мені і не пояснили основну причину блокування все що вони пояснили це то що любий платіж може потрапити під перевірку і постійно вимагають довідку про джерело доходів якої в мене немає і найближчим часом не буде, що до надходження коштів в чаті я їм надав всю інформацію так що підстав або підозр думати на те що вони отримані за допомогою шахрайства або незаконним шляхом немає і я не бачу причин аби ви вимагали довідку за обіг в 57000 які були відправлені також користувачем вашого банка і тепер через те що в мене немає офіційної довідки про доходи я не можу користуватися власними коштами на які розраховував і все що мені відповіли це щоб я чекав на закінчення перевірки ваші співробітники не те що нічим не допомогли вони навіть не можуть сказати як довго може бути ця перевірка…
monobank
20 июня 2024, 13:43
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі

20 июня 2024, 7:52
Зламав очі.

Хтось зміг в цьому скиглення знайти згадку про операцію після якої заблокували рахунок чи опис вимог банку?
tckgoblinu
tckgoblinu
21 июня 2024, 13:05
Три літри

«я не бачу причин аби ви вимагали довідку за обіг в 57000 які були відправлені також користувачем вашого банка і тепер через те що в мене немає офіційної довідки про доходи я не можу користуватися власними коштами»

ось це напевно, грець його знає, може переказ між аля знайомими/родичами, але більше схоже на новоспеченого криптана, котрий не стикався і не знає як обходити заборони банку торгуючи криптою, швидше за все хлоп відкрив для себе світ криптовалют і вирішив бахнути одразу на всю котлету і залетів на 57 штук до банку не знаючи правил цієї гри)
21 июня 2024, 13:06
Дякую
Alex653
Alex653
21 июня 2024, 18:54
З криптою ніколи не працював і навіть не знаю як її купувати…
ch777
ch777
20 июня 2024, 10:01
Відповідає не бот, а співробітник (студент за зарплату охоронця) строго по методичці та прописаним відповідям, він зобов’язаний скидувати одне те ж саме у відповідь, там навіть прописани шаблони повідомлень, тому що за невірні накопичує штрафні бали, після яких звільнення або штраф на 1/3 зарплати. У справжньому банку ви можете одразу звернутися до кваліфікованого банківсьго фахівця.
Пишіть скаргу https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals за порушення строків фінмоніторингу, перевірка має тривати максимум 3 дня
20 июня 2024, 11:43
Відповідає не бот, а співробітник (студент за зарплату охоронця) строго по методичці та прописаним відповідям

нарешті ми дізнались як працює ch777 який по шаблону «NFC» пише про поганий чип в віртуальній картці, та по шаблону «блокування рахунку» пише про ФОП дитині 15 років

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903