NFC виртуальной карты

Bonzay 19 июня 2024, 20:30
У меня виртуальная карта монобанка, nfc карты в приложении гугл кошелёк считывается везде, кроме терминала Сити 24.При общении с операторами Моно и Сити24 никто не знает причину и как её устранить.
monobank
20 июня 2024, 13:13
Справді, на жаль, ми не можемо точно визначити причину цієї труднощі, оскільки ми не маємо технічної можливості вплинути на роботу терміналів Сіті24.
Бачимо, що наші відповідальні співробітники вже підібрали для вас альтернативні варіанти поповнення рахунку на нашій лінії служби турботи про клієнтів.
Карта точок поповнення з адресами знаходиться в застосунку в меню «Поповнити свою карту» на головному екрані.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
19 июня 2024, 21:12
Они и с карты часто не считывают с первого раза считывает
20 июня 2024, 7:58
Ну так проблема або в терміналі, або в телефоні. Банк тут яким боком?

Тим більш що ти користується не NFC токеном від монобанка, а NFC токеном від Google Pay до якого банк не має жодного відношення. В застосунку Монобанку немає взаємодії з вбудованим NFC модулем.

Я користувався польським банком який дозволяв створити власний токен, але тоді перестає працювати Google Pay бо тільки хтось один з цих застосунків може взаємодіяти з NFC-модулем. І здається пізніше вони від цього відмовились.
ch777
ch777
20 июня 2024, 9:55
Це тому що карти роблять з гнилого пластику, там модуль NFC живе дуже недовго, у мене декілька знайомих вже 2−3 раза міняли карти із-за цього
20 июня 2024, 11:40
І знов монохейтер не читав відгук і написав коментар по шаблону

який чип в віртуальній карті, альо!
Oleksii Ch
Oleksii Ch
21 июня 2024, 12:46
Точно, Гугл робить свої безконтактні гаманці з гнилих байтів та бітів…
Яка ганьба
MadamSergeevna
MadamSergeevna
20 июня 2024, 16:14
У меня с физической картой такое было. Несколько недель длилось, терминал не считывал карту, ни чёрную ни белую, ещё когда ibox был, тоже в поддержку моно звонила. Само по себе наладилось, так же как и разладилось без видимых причин. Думаю, что это терминалы виноваты.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank