Монобанк заганяє картку в мінус

Roman19900 13 июня 2024, 20:42
Ситуація слідуюча, банк використовує шахрайські методи, обмежив користування кредитними коштами, я вношу мінімальні платежі згідно договору, почав навіть закидати більше вказаної суми, монобанк придумав списувати всі поступлені кошти в рахунок ліміту знижуючи його, Наприклад: Кредитний ліміт 65000грн, закинув 2800грн платіж, банк понизив баланс до 0, закинув знову по 300грн протягом 4 днів, банк знову міняє кожен день ліміт в — 200грн, я звертався в підтримку і пояснюю, що відсотки мені ніхто не відміняв ці кошти я закинув щоб було списання в кінці місяця, на що мені відповіли продовжуйте сплачувати в тому ж дусі і банк перегляне унікальну пропозицію. Тобто якщо я заплатив мінімальний платіж банк списав їх в рахунок ліміту це в наступному місяці карта вийде в мінус -2800грн, це в яких правилах таке написано, наголошу банк заблокував кошти бо були прострочки по платежах, як почалась війна, про що я наголошував банку і просив про реструктуризацію, але з ними домовлятись це битись об бетонний стовп, тепер коли вивів карту в плюс то банк навмисно заганяє знову в мінус, Буду звертатись в Нац банк.

Від себе хочу зауважити користуюсь Монобанком приблизно з 2015 року, за останній рік банк став просто жахливим, перш ніж взяти тут кредит чи відкрити рахунок подумайте, відділень в них немає, потім через чати і гарячі лінії нічого не докажете.
monobank
14 июня 2024, 9:23
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Звертаємо вашу увагу, що банк діє відповідно до умов та правил, з якими ви ознайомлювалися та погоджувалися під час відкриття картки

Розділ 2, п. 5.3 та п. 6.3.2. вказано:
Клієнт погоджується з тим, що кредитний ліміт встановлюється за рішенням банку, і клієнт дає право банку в будь-який момент змінити (зменшити, збільшити чи анулювати) кредитний ліміт

Якщо буде можливість переглянути ваш кредитний ліміт — ви отримаєте пуш-повідомлення у застосунку моно

Три літри
Три літри
13 июня 2024, 20:53
Шахрай що не повертає банку гроші звинувачує банк у шахрайстві.

Вторгнення розпочалось 2 роки 3 місяці 20 днів тому. Ти досі не повернув банку борг. І після цього ще маєш нахабність давати оцінку та рекомендації по кредитам
SergeyNina
SergeyNina
13 июня 2024, 21:52
Нац банк не поможет. Увы банк действует по правилам. Вам ещё повезло что вашу карту не ограничили и дали 30 дней на погашение задолженности и прощай клиент
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
15 июня 2024, 12:35
Ну кидай после списания

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк заганяє картку в мінус