Щось сталось із моїм улюбленим банком

Demph 12 июня 2024, 15:53
Спочатку зняли приховану комісію, чим ввели в оману про вартість послуг, якщо би я знав то скористався іншим банком, блокують платежи. Вчора був цікавий випадок, коли відхилили платіж, та попросили включити подвійну конвертацію. Відповідно і сума помінялась на послугах обміну грн-дол та далі. Хоча платіж був у гривні. Я почав підозрювати що походу помінявся менеджмент та банк починає видурювати гроші. Тож без усяких проблем та подвійних конвертацій, без збільшення ціни оплатив з іншого банку. Так само як і омана з прихованою комісією при переводі на новапей, а в іншому банку все чесно та без комісій. Доречі оператори ці питання перестали вирішувати.
monobank
12 июня 2024, 18:03
Нам дуже прикро, що у вас склалася така думка.

Дана операція була відхилена оскільки у вас був відключений у застосунку тумблер подвійної конвертації.

Якщо вам при оплаті за кордоном виставили рахунок в гривні, ви можете зіткнутися з подвійною конвертацією, тоді сума оплати пройде шлях з гривні в долар і з долара в гривню, через що підсумкова сума оплати може змінитися. Щоб уникнути подвійної конвертації — в момент оплати ми рекомендуємо вибрати валюту країни, в якій ви робите оплату, тоді ви можете уникнути плутанини з сумами.

Щодо операції через novapay, оскільки ця установа приймає оплати не у класичному вигляду, як оплати у POS терміналах у супермаркеті чи магазині, але на картку яка була випущена не банківською установою, то, на жаль, такі транзакції з 01.04.2024р. тарифікуються:
0.9% за власні кошти
4% за кредитні

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
12 июня 2024, 16:32
Новапей это речь про терминалы или саму систему?
MadamSergeevna
MadamSergeevna
12 июня 2024, 19:33
Речь про карту нова пэй.
13 июня 2024, 13:12
Спочатку зняли приховану комісію, чим ввели в оману про вартість послуг, якщо би я знав то скористався іншим банком

Яка саме прихована комісія? Взагалі не зрозуміло.

попросили включити подвійну конвертацію. Відповідно і сума помінялась на послугах обміну грн-дол та далі. Хоча платіж був у гривні

Якщо платіж був у гривні то ніяка подвійна конвертація не можлива. Щось ти недорозповідаєш.

Так само як і омана з прихованою комісією при переводі на новапей

Вона не прихована, вона прямо прописана в тарифах: «Переказ з картки на картку, в тому числі з використанням Сервісу VISA ALIAS, або поточний рахунок фіз. особи в будь-якому українському банку».
Oleksii Ch
Oleksii Ch
13 июня 2024, 20:42
Прихована комісія, це коли користувач не читав умов обслуговування =)
13 июня 2024, 20:48
Прихована плата за лінощі — я б так це назвав ;)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Щось сталось із моїм улюбленим банком