закрили перекази Sepa

kate1988 6 июня 2024, 16:01
Я переселенка та користувалась Sepa переказами щоб надсилати додому в Україні та відбудувати житло на зароблені самотужки гроші! Мені закрили перекази без попередження, інформацію не надають! Якщо є питання до моїх грошей, то я готова надати виписки з податкової, робочій контракт. Це прикро, що в вас більше нама часу на якісну роботу з клієнтами. Я була вашою прихильницею Моно, мабуть час рухатись від вас далі.
monobank
6 июня 2024, 17:19
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі

6 июня 2024, 17:08
Хто на кому стояв?

Якщо ви мешкаєте і працюєте у Європі і надсилаєте зароблені гроші комусь в Україні то яким боком до цього Монобанк? Він не може закрити вашу можливість надсилати перекази з вашого банківського рахунку.
ch777
ch777
6 июня 2024, 20:07
Зараз сепу масово прикривають тощо манобанк не встигає розрахуватись по кореспондентським рахункам з європейськими банками, краще гроші отримайте у більш надійні банки
6 июня 2024, 21:36
Пхах, крім Монобанка отримання SEPA пересказа можливо лише в одному банку. І то там це зʼявилось відносно недавно. Всі інші банки охоче запропонують SWIFT с його чудовими комісіями, прибацаними банками-кореспондентами які от балди затримують платежі.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank