порушення прав й умов кредитування

zgadum 4 июня 2024, 13:55
я на prom оплатив товар, замість 23 тис, зняло 24 в 800 грн комісії

Банк каже що я робив переказ, але я робив оплату в магазині

Відмінити теж не можливо. тобто банк мене кинув на 800грн комісії.
за 5хв
Це порушує норму й закон. При оплаті за товар я маю право льготного користування кредитом, якщо знав о 4% я б не платив приват-банком де все прозоро.

Тобто ні відмовитись, не повернути сразу сумму й погасити все рівно за ОПЛАТУ й комісію знято.

З моєї сторони була оплата карткою на Prom й 23000 зняло не могло, и попросило провести по POS терміналу.
POS термінал це також оплата карткою й оповіщення що з мене знімуть 4% =800грн комісій не надходило.

Тобно це обман мене як кліента, бо я думав про льготні дні.
Якщо знав би то обміняв валюту й не брав цю дурню
monobank
monobankua 4 июня 2024, 15:00
Оплата в інтернеті в рахунок кредитних коштів проходить без комісії в тому випадку, якщо це оплата в інтернет магазині.
При цьому, деякі продавці та інтернет магазини заводять свої термінали, як переказ коштів між картами, тоді такі платежі в рахунок кредитних проходять з комісією 4% від суми.
Якщо ви здійснюєте оплату в рахунок особистих коштів, то комісія не стягується.
При спробі такої оплати ми відхили оплату та відправили пуш повідомлення з попередженням, щоб убезпечити вас від комісії за використання кредитних коштів.
В повідомлені клієнти можуть натиснути на дозвіл такої оплати тільки на один раз або на всі наступні такі операції.
Нам дуже шкода, що ця ситуація викликала у вас негативні емоції.
Бачимо колеги вже склали запит індивідуально розглянути цю ситуацію, та зафіксували побажання від вас.
Наразі питання вже вирішене, перевірте, будь ласка, виписку у застосунку

4 июня 2024, 14:38
Такий підлий моно, що встановив навіть блок по замовчуванню на такі операції (які імітують pos, але по факту p2p). Тобто ви його вимкнули) Самостійно)

POS термінал це лише пристрій/засіб проведення операції, який так само може бути налаштований на Р2Р. А на промі майже ніхто в білу не продає і це давно відомий факт.
4 июня 2024, 19:08
Не вимкнув, а просто тицнув в пуші підтвердження =)
5 июня 2024, 6:29
Ну та, дякую за уточнення)
Тут і зараз
Тут і зараз
4 июня 2024, 23:38
Ну да, краще сказати шо банк фігня і морочити їм голову, замість того щоб спитати мсс код у торгової точки. Можливо для вас це новинка, але так налаштовані термінали у багатьох тт. Те що ви платили кредитними коштами, шо в рахунок переказу п2п складає 4% від суми, то про це забули. Питання в чому, чия вина? Ваша через неуважність чи ваша все ж? Питання риторичне, можна без відповіді. А ще питання, чого вам мали повідомляти про цю комісію? договір з банком відписували? так умови прочитайте про комісію https://www.monobank.ua/documents
5 июня 2024, 10:31
Ну, взагалі то застосунок перепитує, чи впевнений клієнт що хоче сплатити з комісією.
І налаштування є відповідне.
Просто хтось тисне кнопки не читаючи, а потім «ой, 800 гривень…»

Я нещодавно з власної неуважності так особисту банку поповнив — з ліміту на чорній картці замість власних коштів на білій. Але через те, що гроші не пішли з банку, мені операцію відкотили та комісію повернули. Писав про це відгук, приємно здивували.
5 июня 2024, 13:53
В 2024 році робити вигляд що не знаєш про те що на промі не оплати, а перекази з картки на картку — ну таке, дуже тупа відмазка
ch777
ch777
8 июня 2024, 17:38
Нормальні банки вже давно відхиляють п2п платежі у пос-терміналі за рахунок кредитних коштів, це тільки ще в манобанку не прикрили це та підзаробляють на неуважних клієнтах. Клієнт не може знати як проводиться такий платіж через термінал, а банк прекрасно бачить що це п2п та ще за рахунок кредитних
8 июня 2024, 19:07
Саме в Монобанку реалізували можливість такої заборони. Вже потім інші скопіювали цей підхід.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / порушення прав й умов кредитування