Отказали в оказании услуг без причин

Yaman 30 мая 2024, 17:22
Я занимался p2p деятельностью, лимитов фин мониторинга не нарушал, у меня попросили подтверждения средств, стандартная процедура, написал в поддержку телеграм, в итоге оператор не был заинтересован в том чтобы мне помочь, изначально она спросила цели перевода денег, я объяснил что продажа и покупка криптовалюты, она попросила скинуть скрин из биржи подтверждение того что я действительно занимаюсь криптовалютой, после этого я скинул скрины всех ордеров, после этого консультант решил что я нарушил фин мониторинг и путем самоуправста пришла к выводу что мне стоит отказать в оказании услуг банка)
monobank
monobankua 30 мая 2024, 17:52
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи операції та багато інших параметрів.
На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку. Проте якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.

Lolik1837
Lolik1837
30 мая 2024, 18:20
«Я занимался p2p деятельностью,»

Что за бред? Что за «стеснительность»?

А почему вы прямо не говорите — «я занимался купле продажей крипты, причем используя для этого карту физ лица Моно банка, а не карты ФОП, чем нарушил договор с банком, но мне на это наплевать, Монобанк самый плохой, более того, я даже не могу подтвердить законное происхождение своих средств. ДА. Я понимаю, что везде нарушил, но неправ Монобанк»
30 мая 2024, 19:44
Оператор не може розголошувати причину відмови тощо це внутрішня інформація, за розголошення якої він отримає штраф від зарплати. Їм просто набридло перевіряти п2п платежі тому що не було багато роботи проставляють відмову, тому що немає достатньо персоналу перевіряти всі платежі
30 мая 2024, 21:05
Зараз немає лімітів.
Згідно статті 20 «закону про протидію» є гранична сума для обовʼязкового моніторінгу, це 400к для фізособ
Та згідно статті 21 того ж закону, сума неважлива, якщо субʼєкт моніторінгу має підозри щодо походження коштів.
Yaman
Yaman
30 мая 2024, 21:08
Lolik1837. ты мне лучше скажи как оформить фоп на крипту когда она не урегулирована по закону? Вот и я том же!!! В том то и дело что я ничего не нарушал, официальный лимит фин мониторинга 400−450к В месяц, моно заблокировало на 250к, насчет происхождения средств банк не интересовался и не пытался разобраться
30 мая 2024, 21:11
Не треба досягати обігу в 400к гривень, щоб потрапити під моніторінг.

п2п операції з криптою є червоним прапором для банків, тому що це високоризикова діяльність через безліч дропів та мертвих душ, на які криптоспекулі відкривають картки та фактично відмивають гроші.
31 мая 2024, 13:05
Я тобі скажу: оформлюєш так само як і на торгівлю пиріжками чи насінням — вони теж неврегульовані законом.
31 мая 2024, 14:55
Ніякий фоп для крипти не потрібен, це маячня місцевих ікспердів, проводьте спокійно операції по крипті, але не заводьте дуже багато грошей у один банк, особливо типа моно, тут спокійно можно отримати відмову в обслуговуванні навіть за 100грн тому уникайте його
31 мая 2024, 16:04
Якщо в крипту не заводити багато грошей то який тоді сенс в цьому бізнесі?

ох уж ці мамкіни бізнесюки
Danilich
Danilich
31 мая 2024, 9:07
Я б на месте НБУ уже б впаял хороший штраф манобанку за систематическое нарушение прав клиентов, вообще не считают клиентов за людей, полистайте отзывы, тут одним за другим то фопов вышвыривают, то тех, кто много зарабатывает, но финмон задолбался проверять честно заработанные деньги и отказ проставляют, лишь бы не напрягаться работать
31 мая 2024, 13:46
НБУ впаяє штраф виключно якщо Монобанк та інші банки не будуть перевіряти мамкіних криптунов.
31 мая 2024, 13:03
Причина закриття рахунку названа в першому ж реченні — незаконна діяльність з відмивання брудних грошей.

Курс валют в monobank

EUR 43.45 44.2008

Курс валют в monobank

EUR 43.45 44.2008
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Отказали в оказании услуг без причин