Заблокували картку, чекати 60 ДНІВ

nvrchbl 25 мая 2024, 22:52
вже в котрий раз, не тільки у мене моно блокує картки щоб «підтвердити джерело доходів», та ще й очікування відповіді 60 днів. будьте людяними, які 60 днів?
читаю відгуки, у всіх затримають гроші по 2+ місяца, в кого по 3. постійно пишуть одну й ту ж відповідь «ми самі не любимо бюрократію».
зазвичай користувалась а-банком, але там обмеження, через це я не можу поповнювати картку, та поповнила моно. через півтора місяці в мене тимчасовий переїзд, тому я хотіла зберегти ці гроші. за кілька годин мені прилітає повідомлення «підтвердіть джерело доходів». мені немає 18, відповідно працювати і «офіційних» доходів я ніяк мати не можу. я все написала і все пояснила, всі квитанції відправила, але ні, потрібен документ офіційного доходу. ну як підліток може бути працевлаштованим?
ну раз у тебе немає ніяких документів, то ми розглянемо твою заявку протягом 60 днів, нічого зробити ти не можеш. краще б я не подавала жодних документів, і мені просто відмовили в обслуговуванні. нікому ніколи не раджу цей банк для зберігання коштів, у тому ж а-банку ви можете переказувати навіть з обмеженнями.
monobank
monobankua 26 мая 2024, 11:45
Розуміємо, що ви не розраховували на такий перебіг подій. Але за законом ми зобов'язані перевіряти всі платежі та запитати у вас документи, що підтверджують джерела походження даних коштів.
На поточний момент триває перевірка, також чекаємо від вас додаткових документів та пояснень щодо зарахувань на картку

26 мая 2024, 7:26
Працевлаштованим бути не хочеш, а дохід маєш. Але підтверджувати що джерело доходу легальне теж не хочеш.
26 мая 2024, 10:21
Я не говорю что работать не хочу. я пополнила карту чтобы оставить в моно деньги на переезд — итог, блок карты в самый неподходящий момент перед переездом. у меня толком нету возможности, потому что я за границей и языка у меня нету. и мне очень интересно, где вы видели ОФИЦИАЛЬНО трудоустроенного подростка, мне очень интересно
26 мая 2024, 9:13
Класичний дроп…
26 мая 2024, 10:19
Ты думаешь что у ребенка не может быть денег? почти все дети сейчас могут зарабатывать.
26 мая 2024, 17:16
Я думаю, що на регулярний однаковий заробіток банк би не збудився.
А от на велікі або сильно подріблені надходження — запросто.
26 мая 2024, 17:23
Ти все ніяк не визначиться: то и не бачив працевлаштованих підлітків, то в тебе всі діти працюють з 10 років.
26 мая 2024, 10:01
«вже в котрий раз, не тільки у мене моно блокує картки щоб „підтвердити джерело доходів“, та ще й очікування відповіді 60 днів»

60 дней — это еще отличный срок. Банк может проводить мониторинг ваших средств до 180 дней (до полугода)

«мені немає 18, відповідно працювати і „офіційних“ доходів я ніяк мати не можу».

НЕТ. ВЫ ОШИБАЕТЕСЬ!!!

В кодексе закона Украины о труде ясно сказано, что самостоятельно подросток может устроиться на работу с 16 лет. А если ему больше чем 14 лет, но меньше 16 лет — то с разрешения одного из родителей

Вопрос — а откуда у вас вообще взялись деньги на карте банка?

Вы дроп?
26 мая 2024, 10:24
Ребята, вы думаете что я такая глупая и буду заниматься этим? скажите пожалуйста, вы видели одного ОФИЦИАЛЬНО трудоустроенного подростка? я нахожусь за границей, решила оставить все накопления чтобы прожить при временном переезде, итог — карта в блоке. и как мне доказывать что эти деньги не взялись из неоткуда, и они не «грязные» как говорят многие. вы реально боты, мега странные люди. вы максимально мерзкие, вам лишь бы прикопаться к проблемам других людей. но вы же такие умные, нужно по выписывать законы и так далее.
26 мая 2024, 10:27
Якщо ти отримуєш нелегальний дохід то дії банка цілком виправдані.
26 мая 2024, 10:50
У меня нету «дохода». Я не пользовалась банком пол года, так как не находилась в Украина. Решила впервые пополнить на не особо большую сумму — сразу блокировка.
26 мая 2024, 11:25
Якщо немає дохода то чим ти поповнюєш? 🤪
26 мая 2024, 11:37
Коплю с пособий, + иногда убираюсь/занимаюсь выгулом собак. это не трудоустройство, получаю я все наличкой.
26 мая 2024, 12:19
В чем проблема гпх составить?
26 мая 2024, 13:57
Но це дохід з якого до слова ти маєш платити податки. І тут немає ніякої привʼязки тобі 10, 20 чи 120.

А ще розкажи як ти готівку зароблену закордоном закидаєш на українську гривневу картку. Брехня виглядає ну дуже примітивною.
26 мая 2024, 10:42
Я был таким. Если что договор гпх тоже официальное трудоустройство
26 мая 2024, 11:03
« скажите пожалуйста, вы видели хоть одного ОФИЦИАЛЬНО трудоустроенного подростка?»

Скажу даже более того — не просто видел, но на моем предприятии тоже работают ОФИЦИАЛЬНО трудоустроенные подростки. Возраст их 16−17 лет.
Вам очевидно, даже неизвестно , что подростки ИМЕЮТ ПРАВО на официальное трудоустройство

«я нахожусь за границей,»

Вы находитесь за границей? ЭТО НЕ ПРОБЛЕМА
По этому поводу я вам скажу , что, например, в Польше подростки могут официально работать (и работают) с 15 лет

В Германии подростки тоже имеют право официально работать

Так, что, как видите, если вы подросток и хотите быть законопослушным ничто не мешает вам официально трудоустроиться и получать ОФИЦИАЛЬНЫЕ доходы. И не обманывать банки и государство пряча от него налоги
26 мая 2024, 11:40
Да, я прекрасно это знаю. но не многие устраиваются официально работать. я не могу устроиться из-за недостатка языка, и из-за длительности контракта с работодателем (3+ месяца), а я настолько в стране не задерживаюсь. банк попросту забрал деньги, как только я пополнила. я поделилась проблемой. вы сразу начали про доходы и то что я должна быть трудоустроенной, и в любом случае иметь доходы. в моем возрасте это никак не есть обязательно.
26 мая 2024, 11:41
Да ребята, я бы с радостью подала какие либо документы, к примеру у доходах родителей, но мой родитель работает на себя, и получает от клиентов так же наличку так как находится за границей.
27 мая 2024, 16:44
Уникайте взагалі будь-яких переказів сюди, блокують навіть абсолютно білі гроші, аби потім їх прокрутити на депозитах, люди по півроку б’ються з манобанком або через суди аби вибити обратно свої чесні зароблені гроші, бо цім банківських шахраям закони не писані
26 мая 2024, 11:56
«Коплю с пособий, занимаюсь уборкой и т. п.» К там суммам у банка обычно вопросов нет. Могу предположить что поступления значительные или с сомнительных источников. На карте А-банка обмеження, причина та же?
26 мая 2024, 17:17
Пішла ланцюгова реакція…
26 мая 2024, 17:25
На А-Банке ограничения по пополнениям, хотя там было буквально пополнений на 7000 грн. Моно пополняла на 9000.
26 мая 2024, 17:26
Могу предположить что поступления значительные или с сомнительных источников.

Получала всё наличкой, так что никто деньги мне не отправлял.
26 мая 2024, 21:34
А на карту как? Через менял закидывали? Крипта?
ch777
ch777
26 мая 2024, 23:00
Тощо гроші треба класти у справжні реальні банки, а не в «проекти без відділень» мутним аферистам, які блокують рахунок на 2 місяця що вже є порушенням. За цей час вони прокручують ваші гроші на депозитах та заробляють
27 мая 2024, 6:48
Більшість справжніх реальних банків не відкриють рахунок мамкіному бізнесмену:
* хто через вік бо відкривають рахунки лише повнолітнім
* хто через те що відкриття рахунку потребує візиту у відділення.

А якщо в якомусь банку і є можливість відкрити рахунок дистанційно, а всі питання вирішувати через спілкування у месенжерах то чим він тоді відрізняється від Моно? 😁
krv77
krv77
27 мая 2024, 15:07
Заблочили за 9к гривен?
Как-то мелковато…
27 мая 2024, 18:05
Важливо скільки поповнень по 9000₴ було.
28 мая 2024, 12:24
Якщо ситуація не вирішиться за 2−3 дні пишіть скаргу у НБУ https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals , порушення строків фінмоніторингу
28 мая 2024, 13:45
Не існує строків фінмониторингу 🤣

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Заблокували картку, чекати 60 ДНІВ