Ответы и работа поддержки на самом низком уровне

itzice 20 мая 2024, 22:18
Пользовался монобанком с 2021 года, получил горький опыт об использовании ± в конце 2023 года. Мне 17 лет, учусь за границей, получил большую сумму денег от друзей и родителей (около 2000−3000$) что бы жить тут и оплатить за обучение, как обычно, запросили довiдку про мои доходы, очевидно у меня ее не было так как работать можно с 18 лет в украине, а 18 тут даже не пахнет, после обьяснений что мне нет 18 и я чисто теоретически не могу работать, получаю сообщение что со мной были разорваны деловые отношения на основе собранной информации и далее выдают текст что я отмывал «грязные деньги».

Никому не рекомендую использовать этот банк за границей и вообще нигде, так как поддержка отвечает копи пастой, необученная, не знает сегодняшних реалий и чем может заниматься молодежь, где жить и т. д. Максимум за что я благодарен так это то что вывели деньги быстро.

Если поддержка монобанка (универсал банк) будет заинтересована в решении моей проблемы и пересмотра решения, то я конечно отзыв удалю, а в лучшем случае изменю на 5 звезд.
monobank
21 мая 2024, 10:28
Розуміємо, що ви мали інші очікування
На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо

21 мая 2024, 7:24
А пояснити звідки гроші — в 17 рочків надскладна задача?

Схоже банк був правий раз тобі це не вдалося.
21 мая 2024, 10:29
Я навіть не вспів надіслати, мені буквально через хвилини 3−4 прийшло сповіщення що на основі накопиченої інформації ми розірвали ділові відносини
21 мая 2024, 12:22
Ну так, а чого ти очікував коли домовлялися про роботу грошовим мулом?
23 мая 2024, 13:16
При чому тут робота грошовим мулом? я звичайний користувач. не розумію тебе
Oleksii Ch
Oleksii Ch
21 мая 2024, 8:22
Якщо затримаєшся в Європі, там швидко навчать дбати про фінансову гігієну =)
21 мая 2024, 10:30
Так, затримаюсь, тепер бережу кожен чек з кожної транзакції)
21 мая 2024, 10:32
Це звісно знову копі паста. Тех підтримка поставилась до мого питання не професійно. Не дали часу надати документи , ніякої інформації й бути не може бо я ніяким п2п не займаюсь, нічого підпільно не продаю, не торгую незаконним товаром, але вердикт винесли без моєї участі. Я потребую аби моя ситуація була переглянута ще раз але щоб я надав усі відповідні документи.
ch777
ch777
22 мая 2024, 10:48
Тікайте взагалі з цього «банку» там страшенний безлад починаючи з підтримки, де у телеграмі відповідають першокурсники до фін аналітиків з моніторингу, яким простіше проставити відмову у обслуговуванні аніж ретельно розбиратися
23 мая 2024, 13:15
Після мого відгуку нарешті відкликнувся нормальний співробітник банку, котрий/а заінтересован/а у вирішенні мого питання

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504

Курс валют в monobank

USD 41 41.4903
EUR 45 45.4504
Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Ответы и работа поддержки на самом низком уровне