шокуючтий сервіс при зарахуванні коштів

alexalexs 6 февраля 2024, 14:38
затримали великий доларовий валютний переказ через штучні причини. Розтянули на декілька днів подачу документів — в один день попросили контракт, на наустпний день попросили інвойс, на наступний день попросили підписаний акт.

просили одні й ті ж документи по декілька разів.
неймовірно некомпетентна підтримка і жахливий сервіс.
monobank
6 февраля 2024, 15:01
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі

6 февраля 2024, 16:42
А что ты хотел от приложения написанного на коленке?
6 февраля 2024, 16:58
Від застосунку в мене були скоріш позитивні враження.
дуже зручно перекидати кошти, є пара зручних інтерфейсів.

але окрім як перекидати кошти вони нічого не вміють робити. валютні операціі - жах. компетентність працівників і користь від них — від'ємні.

одні лиш шаблонні фрази, повторювання і бюрократія.

поки що враження такі.
7 февраля 2024, 13:45
До чого тут застосунок до фінмону, який вимагає ДЕРЖАВА?
7 февраля 2024, 13:55
Фінмон повинен у клієнта зайняти півхвилини (так це працює в інших банках)
А тут фінмон зайняв декілька днів і купу нервів.
7 февраля 2024, 15:00
1\100000 секунди. займає, чого півхвилини втрачати?
7 февраля 2024, 17:37
Ви можете поговорити з психотерапевтом з приводу свого невдоволення що в когось фін моніторінг займає хвилину.

нема ніякої потреби демонструвати психічні девіації на форумі, присвяченому фінансам ;)
8 февраля 2024, 9:04
О, то ви лікар-фрілансер?
SergeyNina
SergeyNina
8 февраля 2024, 0:04
У других нормальных банков есть предварительная загрузка документов и автоматический финансовый мониторинг до трех дней.
ch777
ch777
7 февраля 2024, 10:03
Справа не у додатку, а у якості обслуговування, у нормальному банку за вами закріплен окремий валютний менеджер, який вирішує всі ваши питання, скинули доки, через годинку гроші з розподільчого рахунку вже падають на ваш поточний. «Декілька днів» свідчить о том, що вашим питанням некому займатись і проблему футболять по колу всередині
7 февраля 2024, 13:10
К сожалению или к счастью, лучше пользоваться на чёрную:)У нас законы не работают, даже конституция на паузе)
7 февраля 2024, 16:46
Ну да ну да, когда ты не можешь чёто доказать, переходит на обзывание, типичный птушник
7 февраля 2024, 17:22
Не можна нічого довести людині, яка має альтернативну картину світу та не вміє читати надруковане. Я тобі намагався щосб довести, але це просто дурна трата часу — боротися логікою проти тупості.
7 февраля 2024, 18:20
Тут не нужно бороться, тебе нужно понять одну вещь.
Банк имеет право проверять — да
Банк имеет право блокировать деньги и проверять — нет
Чтобы заблок деньги клиента он должен нарушить закон на который они ссылаются, либо не блокировать, а проверять по своим каналам связи через налоговые, ментов, где угодно, не имеет ли клиент двойное гражданство, и т. д. и т. п.
Так вот, чтобы ограничить средства — клиент должен нарушить закон.
А твоя кукушка это к сожалению не понимает, ты мне доказываешь что банк имеет право блокировать и проверять клиента, без нарушения закона.

Это тоже самое что сейчас ко мне менты постучат в дверь и скажут, дай пройти мы хотим проверить нет ли у тебя наркотиков дома :D
7 февраля 2024, 15:25
Я что-то пропустил? Военное положение это не равно ограничение прав и свобод. Это на усмотрение военной администраций. Про такое решение не слышал
Danilich
Danilich
8 февраля 2024, 15:05
Я вообще б и доллар постремался отправить в анонимный псевдобанк без касс и отделений, не говоря о том что нет прямой связи с теми, кто проверяет документы на валютные платежи, а все общение проходит со студентами с телеграмом в руках, не имеющих экономического образования

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / шокуючтий сервіс при зарахуванні коштів