Нав’язування кредиту

Ivan4 29 января 2024, 8:07
Хотів відкрити рахунок в Моно банку. Вже відправив всі документи, прийшов договір до підписання в якому другий пункт був написаний:, прошу надати мені кредит,
Почав писати операторові що мені не потрібно кредит тільки рахунок, він мені відписав що неможливо відкрити рахунок без кредиту. Банк нав’язує кредити (Не рекомендую мати справу з цим банком
monobank
29 января 2024, 9:49
Приносимо вибачення за некоректну консультацію
Для відкриття рахунку не обов'язково мати кредитний ліміт
В застосунку, при реєстрації або вже після відкриття рахунку, можна вказати бажаний кредитний ліміт «0»
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

29 января 2024, 9:00
Мало того, откройте Дию или УБКИ там сразу на вас делается запрос на кредитную историю и на оформление кредита, который будет висеть пока не закроете карту, несмотря на то что даже на ней будет 0 кр лимит и вам будут отказывать его предоставлени
29 января 2024, 10:34
Наче це погано що в кредитній історії появитися запис про кредит. Вона ж для того і потрібна.
29 января 2024, 10:33
Банк не нав’язує тобі кредити, це ти виявив бажання відкрити кредитну картку.

Якщо ти не хочеш користуватись кредитними грошима через свої релігійні переконання — ти можеш або встановити розмір кредитного ліміту 0, або вибрати дебет ну картку в іншому банку.
29 января 2024, 10:37
Чому ця маячня зарахована як відгук при тому що автор скаржиться на власний IQ?
29 января 2024, 11:29
По перше бот три літри, я розумію що тобі моно банк платить гроші за те що ти пишеш.
По друге я не виявляв бажання відкривати кредитну карту, а відразу писав, що потрібно дебетову. І для чого змінювати на ноль щось якщо можливо зовсім не відкривати кредитів щоб потім не створювати собі лишніх проблем. Я так бачу що в тебе з IQ проблема, а не в мене, якщо ти без кредиту не можеш жити:(
29 января 2024, 11:48
О, цей зразу з козирів заходить, викривач моноботів.

Я тут головний, зараз тобі все поясню:
Початкова чорна картка — кредитка за замовчуванням.
Банк спить та бачить, як би під рандомного ваню переписати умови та пакет послуг.
Якщо не подобаються умови, просто не відкривай рахунок, чого бугуртить?
29 января 2024, 17:26
Бот іван34 :)

Я так бачу що в тебе з IQ проблема

пише людина яка відкриваючи за власним бажанням кредитну карту каже що банк навʼязує їй кредит
29 января 2024, 12:03
Синку дякую що сказав правду Ти правий банк спить та бачить як би на когось навісити кредитний ліміт. Якщо банку надали ліцензію надавати банківські послуги громадянам України То має бути і послуга без кредитного ліміту, людина має право вибору.
29 января 2024, 12:16
Более того, установка кр лимита в 0, как советует поддержка не означает, что вам потом не установят кредитную линию снова, много банков, которые даже после принудительной установки лимита в 0, спустя некоторое время подключают снова его, я им не пользуюсь, то что мне тот банк не интересен и просто некуда девать кр лимит.
Монобанк это никакой не «банк», это отдельное кредитное мфо, работающее под лицензией Универсала
30 января 2024, 8:46
Вас хтось під дулом пістолета примушує укладати угоду?
Фактично, відгук висмоктаний з пальця.
Автор схоже десь в лісі жив натуральним обміном, коли свого часу Приватбанк ледве не з кулаками впарював клієнтам свою Універсальну картку та кредитний ліміт. А тут прямо трагедія сталась.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank