Лидия Величко 24 января 2024, 20:05
Банку не сподобалась транзакція щодо надходження коштів декілька місяців тому, пояснити від кого я не змогла тому що займаюсь підприємницькою діяльність — купля (продаж). Заблокували картку і рахунок, в застосунку жодного попередження про блокування не має. Я поповнила картку — банк платіж прийняв без питань, а вивести кошти не можу. На моє прохання або розблокувати картку або закрити рахунок та повернути кошти вже тиждень отримую відповідь від підтримки — проводиться перевірка. Останніми днями навіть мої запити про перевірку у службу підтримки не надходять — складається враження що вони мене заблокували у вайбері.
Вважаю що таке відношення до клієнтів є неприпустимим, блокування картки без будь-кого попередження і як наслідок користування моїми грішми під час проведення перевірки, яка не зрозуміло коли закінчиться, а також повний ігнор на спілування взагалі схоже на якісь шахрайські дії.
Служба підтримки банку, якщо Ви тут є, закрийти врешті решт мій рахунок і віддайте гроші. Свої дані для ідентифікації можу уточнити.
monobank
monobankua 24 января 2024, 20:22
Бачимо, що колеги запитали у вас описати суть або надати документи, що можуть підтвердити операції зарахування коштів на ваш рахунок.
Повірте, нам дуже не хочеться цього робити, але за законом ми не можемо проводити витратні операції на вашій картці, поки не перевіримо операції зарахування.
На поточний момент чекаємо від вас інформацію та документи.
Ви можете надати:
Довідку про доходи. Ви можете отримати на portal.pfu.gov.ua;
Договори купівлі-продажу;
Договори позики, у яких ви позичальник;
Декларація про доходи з позначкою ДФС;
Інші документи, що пояснюють звідки ці гроші.

Три літри
Три літри
25 января 2024, 7:53
Неприпустимим є використання картки для бізнесу. А те що робить банк є вимогою закону про фінмониторинг,
ch777
ch777
26 января 2024, 13:45
Якщо ви полистаєте відгуки, то тут строк відповіді та розглядання вашої заявки може складати від 1 місяця до півроку, так що не дуже поспішайте та спокійно дивиться півроку на заблоковані гроші. Купа магазів з хотлайну приймає платежі на особисті картки і якось ним не блокують картки за «бізнес»

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк блокує карту і рахунок, розблокувати або закрити відмовляється, на контакт зовсім не іде