скарження на моно банк

Alina4 21 января 2024, 9:51
доброго дня
в мене така претензія до моно банку, я хочу узяти кредитний ліміт і каждий місяць я подаю заявку і мені його не дають і кнопки у мене не доступні, щоб самій підвищити, зробіть хоть щось, щоб мені його підвищили, бо я так понімаю ви нічого там не робите, тільки відказуєте і кажете звернутися через місяць, розберіться з цим!
monobank
21 января 2024, 13:04
Розуміємо, що ситуація неприємна
Ми написали вам в особистих повідомленнях, щоб уточнити всі деталі та допомогти

21 января 2024, 11:16
Це тобі треба зробити хоть щось щоб тобі підвищили кредитний ліміт. Найкращій варіант знайти роботу з більшою зарплатою яку ти будеш отримувати на картку Монобанка
Oleksii Ch
Oleksii Ch
21 января 2024, 12:08
Дуже хочеться грошей. Судячи з логіки відгуку, наступне «скарження» буде: монобанк вимагає повернути кредит, стягує відсотки, подав позов до суду.
21 января 2024, 17:09
Нет лишних денег давать в кредит поэтому и отказ. Была та же самая картина целый год, пошел в зеленом банке открыл кредитку сразу налили кр лимита, то что банк богатый и не жалко денег в кредит дать
21 января 2024, 17:33
В зеленому банку мені майже рік не давали кредитного ліміту і пропонували лише кредит готівкою.

В той час як моно почав повертати кредитний ліміт ще влітку 2022, а у 2023 дав вда рази більше ніж було до вторгнення дегенератів.
29 января 2024, 9:04
У меня уже куча карт с кр лимитом, уже некуда его девать, так что там шмоно дает или не дает все равно
ch777
ch777
22 января 2024, 12:11
У них грошей нема щоб робити картки нормальної якості, нфц на картках з гнилого пластику перестає працювати на 2-й день, а ви ще хочете щоб вам безкоштовно позичили гроші на 2 місяця у кредитний ліміт)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank