Безвідповідальність операторів підтримки АТ Універсал Банк

Артем Артем 16 января 2024, 14:42
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Корабелов, 15/1
Шановний МінФін, хочу висловити своє негативне враження від роботи операторів підтримки монобанку. Протягом шести діб я чекаю на вирішення проблеми з розбіжністю балансу по виписці. Банк списав мої особисті кошти, і не дивлячись на численні скарги та звернення, проблема залишається невирішеною. Будь ласка, прийміть необхідні заходи. Дякую заздалегідь!
monobank
monobankua 16 января 2024, 15:19
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі

16 января 2024, 20:56
Які заходи має прийняти Мінфін? 😂
17 января 2024, 13:35
Який сенс від вашого бездумного коментаря?
18 января 2024, 8:41
Мінфін це ЗМІ. Це не Міністерство фінансів України.

Але навіть якби ти звернувся до реального міністерства фінансів це було б тупо: міністерство фінансів немає ніякого відношення до роботи банків.
На банки може впливати лише НБУ, але й він не приймає скарги на сайті Мінфіна.
18 января 2024, 10:11
На банки впливає негативний рейтинг)
18 января 2024, 10:17
Не впливає 😂

ch777
ch777
16 января 2024, 22:34
Немає вільних технічних спеціалістів розглядати вашу проблему тому і так довго. Єдиний спосіб це якомога ширше висвітлювати у соцмережах та публікувати ваш негативний досвід з манобанком, тоді є шанс підвищити її пріорітет
17 января 2024, 5:38
Щоб це працювало висвітлювання має містити опис проблеми. Але опису немає і можна лише здогадатись що ж насправді сталося.
17 января 2024, 13:34
Я не зобов‘язаний висвітлювати проблему у відгуках, його ціль звернути увагу банку та отримати зворотній зв‘язок, не заважайте бездумними коментарями.
17 января 2024, 13:38
Звісно не забовʼязаний. Але тоді і сенсу у відгуку немає.

Зворотній звʼязик легко отримати у служби підтримки: це буде і швидше і відповідь буде більш повною.
17 января 2024, 13:45
Нажаль в чаті банк ігнорує, месенджер прив‘язаний. Спочатку 6 діб мене водили за носа обіцяючи вирішити проблему, тепер взагалі відповіді немає.
Danilich
Danilich
18 января 2024, 8:26
Сделайте видео, скриншоты проблем и как отвечает поддержка, распространите их как можно больше везде — ютуб, фейсбук, твиттер с тегами, чем больше привлечете внимание, тем быстрее вами займутся, они ненавидят критику на пабликах
18 января 2024, 8:38
Людина вперто відмовляється надавати деталі, а ти пишеш про скріншоти де крім деталей може бути продемонстровано нерозуміння автором банальних речей, як от «розбіжність балансу».

Він вже проявив себе сплутавши Мінфін та міністерство фінансів
18 января 2024, 10:12
А як я маю надати скріншоти якщо тут відсутня можливість закріпити їх?) Якщо є велике бажання надайте ваші соцмережі і я виділю час щоб особисто такому засланому козачку як ви продемонструвати розбіжність балансу яку нажаль цей недобанк не усуває 8 діб, розбіжність на суму 10018грн
18 января 2024, 10:20
Засланий козачок робить вигляд що він старий діді не чув про сервіси для публікації скріншотів.

Ну тоді хоча б почни з опису проблеми, це ж можна зробити і без скріншотів.
18 января 2024, 10:17
З приводу «сплутавши» як ви говорите. Я нічого не сплутав і чітко розумію чого зараз добиваюсь, тому ось такі провокатори як ви нічого не змінять)
18 января 2024, 10:22
Ти сплутав сайт що належить приватній компанії і сайт міністерства — ти вимагав від ТОВ МінфінМедіа щоб вони щось зробили з банком.

Але ТОВ МінфінМедіа навіть не буде звʼязуватись з банком через те що ти тут щось написав. Не кажучі вже про якісь розслідування чи тим більш каральні заходи.
18 января 2024, 10:24
Я знаю чого я добиваюсь, у вас будуть питання по конкретиці чи ні? Якщо ні прошу закінчити писати коментарі, вони бездумні, докази маю, якщо є можливість тут їх опублікувати підкажіть як це зробити. І не забувайте говорити на Ви, ми з вами не друзі, на ти не переходили)
18 января 2024, 10:25
Які можуть бути питання якщо ми (читачі твого відгуку) досі не знаємо в чому ж проблема.

Якщо ти добиваєшься того щоб виставити себе як неосвічену людину що стучиться головою в стіну — погоджуюсь що тобі це вдалося.
18 января 2024, 10:28
Ви мабуть неуважно читаєте якщо не помітили, проблема у «розбіжності балансу», тобто в мене зникли 10018грн при знятті на чорну картку монобанк, банк це підтверджує, але не надає термінів вирішення питання, минуло 8 діб, результату немає. Бажаєте переглянути докази?
18 января 2024, 10:56
Ви мабуть неуважно читаєте якщо не помітили, проблема у «розбіжності балансу»

Нарешті ви спромоглись написати щось по темі, а не маячню про засланих козачків.

Це не опис проблеми.

Баланс один, він не може розбігтися бо то для цього має бути якись альтернативний розрахунок балансу, а про це у відгуку ані слова.

тобто в мене зникли 10018грн при знятті на чорну картку монобанк

Зникли при знятті — це як? Ти знімав 200 гривень і побачив що списалось 10218₴?
До слова не можна «зняти на карту» бо правильно це зветься «зняти з карти» коли ти отримуєш готівку в банкоматі.

Бажаєте переглянути докази?

Бажаю почути опис проблеми. Якщо ти не годний зробити це сам то скпіншоти переписки зі службою підтримки можливо допоможуть зрозуміти або проблему, або те що банк теж ніфіга не зрозумів і тому не надає відповіді
18 января 2024, 13:13
1) Банк розуміє, про що йде річ, так як взявся вирішувати проблему. 2) Закріпити скріншоти на цьому сайті неможливо. 3) Ви десь бачите, що річ йде про готівку? Можливо зняти кошти припустимо з банки на картку або ж інші варіанти. Ще є питання?)
JWalker
JWalker
24 января 2024, 4:25
Оцените ваше впечатление от общения с моно-ботом по 5 бальной шкале.
18 января 2024, 10:14
Маю такі докази але тут відсутня можливість їх закріпити, якщо підкажете як це можливо зробити я з радістю опублікую, дякую!
17 января 2024, 13:36
Нажаль банк не вирішує моє проблему та ігнорує у чаті підтримки.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Безвідповідальність операторів підтримки АТ Універсал Банк