Шахрайство в монобанк

Katerynakz 3 января 2024, 11:01
Сьогодні 3.01.2024-проснулась від нескінченної кількості відхилених оплат в додатку монобанку, але НА ЖАЛЬ перша оплата була успішною на суму 6660 грн (йю (173.35$) так саме у валюті, з міста Wilmington (так пише квитанція) відразу звернулась в тех підтримку заблокувала картку, і дала відповіді на короткі питання, стандарті картку не губила/не викоадаои-Ні! Оплати робили-Ні, я спала в той час, реєструвались на сайті знайомств -Ні.
Добре надаль платіж ми не зможемо вам повернути зверніться в поліцію!
В мене виникає дуже багато питань, як не маючи насера картки, я нею майже не користуюсь, не маючи картки і всіх тих кодів -можна зробити оплату з іншої країни!?? Хіба що самі співробітники банку займаються відмиванням грошей. Інших варіантів я не бачу, картка при мені, оплати в інтернеті якщо і були то тільки через АПЛ пей.
monobank
monobankua 3 января 2024, 15:47
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

3 января 2024, 11:14
«Співробітники займаються відмиванням грошей» А ваші гроші отримані злочинним шляхом, що хтось їх відмиває, чи ви просто не дуже розумна людина? Відповідь на це просте запитання допоможе дуже багато зрозуміти.
3 января 2024, 12:07
Тоді дайте відповідь на просте питання, чи можна зробити оплату з картки не маючи номера картки і самої картки, доступу до додатку? Якщо ви дуже розумна людина, чи може ви знаєте де діваються гроші з карток у людей?
3 января 2024, 12:17
Катерина, так що по відмиванню? Бо у вас дуже багато літер, ви намагаєтесь здаватись розумною, а про відмивання й досі ані слова.
3 января 2024, 12:31
Вам муляє слово відмивання? Чи ви відпрацьовуєте свої гроші? Розумною ви намагаєтесь здаватись, не знаю навіть хто ви, а я пишу як звичайний користувач банку, і ніким не намагаюсь здаватись.
3 января 2024, 13:00
Ну, ви звинуватили співробітників в діях, заради запобігання яким є відповідний закон, що ускладнив життя банківській сфері.
Якщо хочете, щоб ваші слова не піддавали сумнівам, формулюйте думки адекватно. Навіть під час безпідставних звинувачень.
3 января 2024, 16:08
Я не звинувачую, а проводжу паралелі, а ви чіпляєтесь до слів, і ще раз задаю питання, як можна провести оплату з чужої картки якщо я не отримувала дзвінків,не називала ніколи нікому код, смс, не переходжу по ссилкам? І чому через 4 хв не можливо скасувати було платіж ?
3 января 2024, 16:14
Якщо я назву вас іменем неприємної на вигляд та на запах тварини, а потім скажу, що лише проводжу паралелі, вас така відмазка влаштує? 100% ні.

Вам видніше, де і коли ви скомпрометували картку. Це могло статися не вчора і навіть не тиждень тому.
Я не можу навіть вгадувати, куди ви до того вводили дані картки та підтверджували платіж. 99% таких ситуацій — від неуважності: забув сайт, де хотів за щось заплатити або купити. Вбив в гугл, натиснув замість реального сайту на платну рекламу на початку сторінки, вбив картку на фішинг сайті з яким-небудь вʼєтнамським терміналом і привіт.

Скасувати списання неможливо з боку банку, як і п2п. Бо за умовами клієнт за замовченням робить такі операції на власний розсуд і на користь відомих йому осіб. Виключення йдуть на оскарження.
Інакше б просто робота безготівкових операцій була тупо паралізована качелями туди-сюди, згенерованими шахраями та просто ідіотами
3 января 2024, 17:30
Ви можете мене назвати ким завгодно, від цього я не стану тим ким ви мене називаєте) не смішіть мене, зі своїми маніпулятивними, та вирваними з контексту словами, в мене не крадуть щодня гроші щоб я вміла гарно і лаконічно перебуваючи в стресі писати. Я описала ситуацію, яка є в в мене та ще одна дуже схожа в загальному доступі, на це витратила 3 хвилини щоб її знайти та прочитати. Якщо співробітники банку мають до мене питання, я відкрита до діалогу по темі.
3 января 2024, 18:48
Та ніхто з вами не буде вести розгорнутих діалогів. максимум запитають, чи ви згодні заплатити за програш діспуту щодо повернення грошей через платіжну систему =)
3 января 2024, 12:08
І ще цікаво чому з різницею в 4 хвилини не можна заблокувати платіж? Якщо я звертаюсь в підтримку з проханням заблокувати платіж?
3 января 2024, 12:22
Ви завжди можете звернутись до банку з проханням про оскарження платежу. Це тривалий процес і може навіть виявитись не безплатним, якщо вам не вдасться довести, що не ви були його автором і ініціатором. Саме з цієї причини нічого через 4, 3, 2 і навіть 1 хвилину не можна «скасувати». Навіть через 10 секунд не можна. Можна оскаржити.
3 января 2024, 12:29
Я звернулась відразу в тех підтримку заблокувала наступні платежі та картку, через 4 хвилини після платежу, мені сказали що нічого не можуть зробити окрім блокування картки! В мене ж всі дані чеки в переписки з тех підтрикою, навіть заява в поліцію де мені сказали що то не банк взагалі, не розповідайте мені про супер підтримку, я теж вважала що на здійснення платежу у валюті є певний час, але не тут. Добре що пройшов тільки один платіж , і на тому вдячна.
3 января 2024, 13:03
О, ви схоже трохи забрехались
У відгуку прямо написано:
проснулась від нескінченної кількості відхилених оплат в додатку монобанку
А потім ви додаєте комент, що
То що сталось насправді?
3 января 2024, 16:04
Можливо я не так виразилась, перша оплата була успішна на 6660.15 грн інші оплати були не успішні тому що були більшими за наявність коштів на картці. Можу вам додати скріпи, скажіть куди, тоді побачимо хто бреше
3 января 2024, 16:08
Ясно. Вміння звʼязно виражати свої думки — рідкісний талант.
Про вичерпання грошей на картці ви нічого теж не написали, доречі, зате витратили час на дурнувате звинувачення співробітників банку у «відмиванні» грошей.
3 января 2024, 16:30
Коли кудись за лічені хвилини ідуть спроби оплат з моєї картки після Першої успішної! Добре що в мене там залишилось всього 6 тисяч, а оплати були ще багато раз на 6660 і 7000 мені не до лаконічності, вам куди відправити скріни що відбувалось в моєму додатку, щоб закінчити з цією безглуздою перепискою ?
3 января 2024, 16:32
В можете закінчити її будь коли, просто нічого більше не пишіть.
Мені ваші скрін до лампочки, лише читаю ваші повідомлення та роблю висновки з ваших слів. Чия проблема, що ви замість того, щоб сісти, подумати та написати послідовно і логічно, просто прийшли виплеснути негатив та помститись банку?
3 января 2024, 12:21
Монобанк тільки блокувати картки по надуманим причинам файно вміє, а коли доходить до реального шахрайства зі сторони іншого клієнта монобанку чи іншого банку то вони зразу задню включають.
3 января 2024, 12:33
Я дуже довго мала там картку, і не було взагалі проблем, але нещодавно відкрила там кредитний ліміт. Можливо є якийсь зв’язок, тому що знайшла в інтернеті, що це не перший випадок з кредитними коштами
3 января 2024, 12:46
Думайте, де ввели картку на сумнівному ресурсі. Або не ви, а той, хто мав доступ до картки. Зловити фішинговий сайт недосвідченій людині дуже легко, бо іх розробники з кожним роком все більше розумнішають.
Стався виток даних картки, а де — то вже ваша відповідальність.
В моно достатньо налаштувань для захисту картки від шахрайства.
Але нажаль люди не тільки не бережуть персональні дані, та ще й не користуються налаштуваннями захисту.
3 января 2024, 13:55
Тарас, вы с автором поста — идеальная пара
3 января 2024, 15:06
Боти монобанку паляться на тому що всім своїм одинакову кількість лайків ставлять) Як це банально.
3 января 2024, 14:01
Просто так деньги с карт не списываются. Перед этим всегда есть что-то. Смс с доставкой типа укрпочты, выплаты от державы в тг каналах, быстрый заработок. передача смс и кодов. Людишки сами вводят номера карт и свв. После чего идёт привязка карты в эпл или гугл пей и поооолетели оплаты. Но редко какой автор в этом признается, или скажет что наступил. Легче обвинить других чем признать свою ошибку
3 января 2024, 15:53
Якщо б я користувалась сумнівними сайтами, або переходила по ссилкам, або мені телефонували шахраї в мене б не виникало питань як можна зробити оплату з картки, коли вона в мене в гаманці і доступ до додатку тільки в мене, я з радістю визнаю вину або видалю свій коментар якщо мені покажуть куди я вводила цю картку і як з неї зробили оплату. І до речі зі мною з 8-і ранку співробітники монобанк тільки що звʼязались. До цього були тільки співчуття
3 января 2024, 16:00
Ну, по-перше, виток данних міг статися значно раніше.
У скамерів зібрані картки відлежуються, щоб людина потім не могла пригадати, де саме попалася.
А частіше взагалі збирають дані та знімають гроші зовсім різні люди. Це величезний чорний бізнес, де задяіні неабиякі уми.
З останнього, що я бачів: посилання на фейковий сайт OLX, який користувач отримав в СМС нібито в резульаті того, що хтось купив його товар за прискореною процедурою. Людина перейшла по лінку нікого не запитавши, ввела дані картки, отримала помилку та редірект на справжній ОЛХ, де звісно нічого не було. Дякувати, що нарешті дійшло, що треба порадитись — привʼязка заблокована в засточнку, картка заблокована та перевипущена.
Тоже це можуть бути і наші, а можуть бути просто з глобальним охопленням відомих національних мереж, де можна изнайти солодкого недосвідченого лоха з кредиткою та високим рівнем жадібності.
А по-друге, після списання грошей та блокування картки вже немає сенсу бігати як бджолою вкушений. Далі буде тривала процедура діспуту в платіжній системі. Банк тут вже нічого не вирішує, бо платіж пішов.
3 января 2024, 16:22
Про всі види фішінгових сайтів та велику кількість різноманітних розводів я чула, ось чому в такому шоці, як це взагалі відбулося. І карткою дуже довго користуюсь, лише вчора хвалила цей банк за зручність та швидкість.
3 января 2024, 16:29

Прямо про всі?
І про підміну ДНС на завірусованому пристрої?
А про застосунок ibaklan.apk чули? Дуже багато випадків з ним…
3 января 2024, 16:34
Шановний Олексій, мені не цікаві ваші дискусії, якщо ви співробітник банку, то давайте по темі, якщо ні, на все добре. В мене немає мети вам щось довести, в мене є мета дізнатись як пройшла оплата з картки.
3 января 2024, 16:40
Це публічний ресурс з коментарями.
Мені цікаво тут трешити в коментарях з невдахами та спілкуватись з нормальними людьми, що прийшли за порадою.
Якщо вам нецікаво, нащо ви мені постіно відповідаєте?
Я вас не примушую спілкуватись та марнувати час, який міг бути витрачений на написання дійсно змістовного та конструктивного відгуку.
3 января 2024, 16:38
Що мені робити на сайті ДСНС? І про цей застосунок що ви написали вперше чую.
3 января 2024, 18:46
Я просто проілюстрував ваше ствердження «всі види фішінгових сайтів та велику кількість різноманітних розводів я чула»
Нічого іншого й не чекав
3 января 2024, 15:59
Дякую, так будь-ласка, з радістю видалю свій коментар якщо зрозумію яким чином могли робити оплати з моєї картки не маючи її.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
3 января 2024, 21:56
Деньги никто не вернёт это факт, ни какая полиция и ни какой банк, каким то образом данные карты были слиты, может вирус на пк, может взломали аккаунт алика, сейчас много вариантов за всеми не уследишь, у одного вообще оплата была жд билета в Японии :D
4 января 2024, 17:46
Легко для тех кто профи. Данные карты сливаются. Хакеры используя спец софт добавляют её в гугл пей и платят ей. Ни подтверждений ничего не нужно и оспорить тоже нельзя. Тема очень сложная для понимания тем кто не разбирается в этом.
4 января 2024, 17:42
Данные могли быть слиты когда угодно и кем угодно и увы это не доказать никак. Один переход по неверной ссылке и данные слиты. Данные могли быть украдены. Шанс на возврат денег минимален, Скорее всего они добавили вашу карту в аппл пей /гугл пей и оплатили ей. Обидно, но если это так и было то никто не сможет вам вернуть деньги так как оплаты через апл пей или гугл пей нельзя оспорить. Это правила платёжной системы
14 января 2024, 9:39
UPD -14.01.2024 Сьогодні монобанк повернув кошти, які були викрадені, та описані вище в коментарі. Дякую вам, що пішли на зустріч, звʼязались зі мною та вирішили мою проблему, також приношу свої вибачення. На далі. буду більш обережніша в користуванні кредитними картками. Як видалити коментарій поки що не знайшла

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank