MONOBANK БЛОКУЄ картку по надуманим причинам. І відмовляється розблоковувати.

taras4200 2 января 2024, 20:46
1 січня 2024 року, в додатку monobank зробив замовлення на доставку їжі через популярний сервіс доставки на суму 338 грн.
Монобанк вирішив що ця операція підозріла і заблокував мою карту, щоб як мені сказали в службі підтримки убезпечити мої кошти від шахраїв. В службі підтримки розблоковувати карту тепер не хочуть, а тільки перевипускати.
Служба підтримки явно не адекватна, тому що не вирішує проблем з додатком, а тільки їх створює. Таке враження, що там одні боти, а не живі люди.
monobank
monobankua 3 января 2024, 15:12
Безпека коштів це пріоритет в банку.
Якщо клієнт повідомляє про підозрілу операцію і є ризик виникнення нових непідтверджених списань насамперед ми блокуємо картку.
Далі, після детального аналізу та розбору ситуації, можливе розблокування картки або необхідний перевипуск.
Ми передали ваше звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення консультації. На жаль, операторами було припущено помилки, при консультації після блокування картки.
Нам дуже шкода, що сталася така ситуація. Ми вжили заходів та провели донавчання, щоб такого більше не траплялось.
Бачимо що на поточний момент питання з карткою вирішене.
Вибачте, будь ласка, що ми дещо розчарували вас.
Сподіваємось що наша з вами подальша співпраця приноситиме лише позитивні емоції :)

2 января 2024, 21:49
Трудно несколько кликов сделать для перевыпуска. У котобанка не карт с личным дизайном за которые деньги платишь
2 января 2024, 22:17
Не треба було блокувати.
Згодом був би інший відгук, де автор би намотував соплі на кулак та скаржився, що монобанк не запобіг викраденню грошей з картки. А в найприкольнішому кейсі - ще б кредитний ліміт висмоктали та повісили йому борг на шию.
2 января 2024, 22:37
Завжди дивуюся таким «турботливим» коментаторам. Згодом був би … викраденню грошей з картки.
Ти думай за СВОЇ гроші Альоша.

> ще б кредитний ліміт висмоктали та повісили йому борг на шию

То в тебе «кредитний ліміт». А знаєш чому? Бо ти БОМЖ. А в мене на картці тільки все своє, чесно зароблене.

І мені дуже не подобається коли банк без мого дозволу вирішує коли він хоче заблокувати карту. А от таким рабам як тобі подобається наклонивши голову всмоктувати те що йому в банку нав’язують.

Як тобі такий прикольний кейс?
3 января 2024, 10:01
Щодо кредитного ліміту і бомжа — насмішив.
Я на 110% відсотків впевнений, що доначу щомісяця військовим більше ніж ти заробляєш =)
2 января 2024, 23:01
Так в чем проблема перевыпустить карту? Она же бесплатная
Arrow186
Arrow186
2 января 2024, 23:05
Є категорія людей які вміють зробити проблему на рівному місці, автор один із них
2 января 2024, 23:08
Ого скільки ботів в монобанку. Відробляй, не буду тобі заважати.
2 января 2024, 23:35
Мне вообще *** на этот котобанк. Единственная причина которую вижу это лень за пластиком сходить и отсутствие нфс. Ну или на крайняк это отзыв чтобы *** банк. За 300 гре на сайте никто блокировать карту не будет
3 января 2024, 10:04
Стандартна позиція: всі хто не згодні та критикують автора — боти монобанку.
3 января 2024, 0:26
> Единственная причина которую вижу это лень за пластиком сходить

Ну ось якщо ти такий догадливий для чого тоді писати мені ці свої тупі коментарі? Думаєш вони мені потрібні?
Звичайно лінь сходити, бо я свій час на відміну від тебе ціную.
3 января 2024, 11:57
То есть нажать кнопку перевыпустить виртуальную карту — времени нет, а ныть на форуме — времени полно?
Lolik1837
Lolik1837
3 января 2024, 7:18
Терпеть не могу Монобанк, но то, что карту заблокировали якобы ТОЛЬКО из-за заказа еды на 338 грн , считаю не соответствующим действительности
Danilich
Danilich
3 января 2024, 9:52
Мне в привате блокировали карту после оплаты товара пейпалом и выкинуло с п24, пришлось идти в отделение с паспортом разблокировать
3 января 2024, 12:28
Ну що я тобі скажу, монобанк вміє проривати чергове дно. Можу скинути переписку з їхньою службою підтримки щоб такі невіруючі як ти повірили.
3 января 2024, 10:14
Скажу так, если вы не полезный клиент для банка, а полезный этот тот кто платит банку % по кредитам или открывает депозиты, сейчас видимо банкам дана команда выкашивать таких клиентов…
3 января 2024, 10:25
Ти хоч відгук прочитай.
Йому просто картку заблокували та відправили на перевипуск — стандартний кейс для захисту грошей при компрометації. А ти одразу починаш свою маячню писати.
3 января 2024, 13:14
Одно другому не мешает, моно это вирт банк и карту получать не обязательно, им надо пусть присылают, кто-то вообще снимает с моно наличку там где % жрёт?) что за бред
3 января 2024, 14:41
Тот, кто читает тарифы перед тем как заключить договор.
Например ФОП может снимать 50к гривен без комиссии.
3 января 2024, 16:05
Ага видели мы уже как моно фопы косит.
Моно может и не снимет комиссию, её снимет банкомат другого банка потому что у моно нет своих банкоматов
3 января 2024, 16:14
Господи, як ти живеш такий…
3 января 2024, 16:22
Я что-то не верно сказал или ты правду не любишь?
4 января 2024, 9:39
Твої теревеньки настільки ж далекі від правди, як москаль далекий від цивілізованої людини
KotletaDollarov
KotletaDollarov
4 января 2024, 8:24
Для фопа с нормальными доходами 50к это копейки, есть пумб и райф, там лимита на снятие нала практически нет (хватит почти любому), а не цедить через огрызки банков по 50к в месяц
4 января 2024, 9:38
У меня доход значительно выше 50к, но почти за 2 года до войны снимать гривну пришлось ровно 1 раз — когда выгоднее было купить новый смартфон за кеш. И во время войны по мелочи, когда во Львове жил.
4 января 2024, 11:54
Не вихваляйся тут своїми дешевими заробітками олексій)
4 января 2024, 13:17
Мы видим что ты переобувшийся патриот не надо хвастаться, говорил по русс переобулся на укр
4 января 2024, 15:13
Іноді підводить звичка в реалі відповідати тою мовою, що говорить співбесідник.
Проте, той факт, що ти до цього докопався, не робить тебе менш обмеженим та неосвідтченим, крипто-Валера. Нажаль, на платних курсах з крипто-спекуляцій власну особистість та єрудицію не побудуєш.
4 января 2024, 17:56
Ты и три литра) два патриота которые с русс переобулись на укр) фляга свистанула?
ch777
ch777
5 января 2024, 12:30
Оба з Харківа, а гугл транслейт щас кожному диванному патріоту доступен
MarselKN
MarselKN
3 января 2024, 14:31
Вангую. — а чего у меня глово списал 338 грн? я не делал заказ на 338 грн. — мы заблокировали вашу карту для безопасности — я заказывал только на 325 грн — вы подтверждаете, что это ваша оплата в глово? — нет я делал оплату на 325, а не 338 — карту не разблокируем, идите перевыпускайте
3 января 2024, 14:41
99.9%
3 января 2024, 15:02
Не треба тут реклами глово.
3 января 2024, 15:36
Прочитав відповідь банку. Посміявся)
Я вам не повідомляв про підозрілу операцію, а тільки хотів дізнатися більш детальний статус цієї операції, якого в додатку ви не показуєте, ви мені за це заблокували картку БЕЗ МОГО ДОЗВОЛУ, і нав’язували мені перевипуск моєї ІМЕННОЇ карти.

Якщо я захочу заблокувати картку я сам це можу зробити через додаток, мені таких ведмежих послуг від вас не потрібно.

Ви краще почитайте скільки негативних відгуків на цьому ресурсі про вас, про тещо ви НІЧОГО не робите там де явно шахрайські дії зі сторони інших клієнтів вашого банку (наприклад за послуги яких не надають), або інших банків.

І передайте Гороховському, щоб свою ботоферму тут в коментарях не розпускав. Це так низько.

Мені ваші вибачення (чи щось інше від вас) не потрібні, верніть мені мій дорогоцінний час який я потратив на переписку із вашою некомпетентною службою підтримки.
SergeyNina
SergeyNina
4 января 2024, 17:51
Некомпетентная поддержка попалась. В таких случаях максимум повторная онлайн идентификация и подтверждение действия звонком. Все. Если это фейковый сайт доставки еды это сразу видно

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / MONOBANK БЛОКУЄ картку по надуманим причинам. І відмовляється розблоковувати.