Блокування рахунків без підстав та пояснень, не повернули кошти.

ARV0404 27 декабря 2023, 9:27
Monobank надіслав повідомлення в телеграм, та на пошту о припиненні співпраці, одразу був заблоковано доступ у додаток та до рахунків. В Телеграм підтримці пояснень блокування не надали, сповістили що кошти будуть поверненні на протязі 3х днів, на мій рахунок в іншому банку. Реквізити рахунку я надала в телеграм підтримці, на кілька хвилин було надано доступ в додаток для підписання заяви о перерахуванні коштів. З моменту підписання заяви минуло 15 діб кошти більше 1500000 грн не повернули.
За 10 днів до блокування в мене, співробітниками банку для фін.моніторінгу були запрошені документи та пояснення підтверджуючі мою діяльність. Пояснення та документи були надані одразу так як я займаюсь підприємницькою діяльністю чесно, плачу податки (з рахунку монобанку) веду звітність та подаю в податкову вчасно. Від банку отримала відповідь що перевірка успішна проблем немає.
Мене дуже непокоїть що рахунки були заблоковані після надходження значних коштів на рахунок.Зрозумілих пояснень від співробітників банку я не отримала, тільки стандартні відписки (чекайте, заява на розгляді, нам дуже шкода). Тому вбачаю в діях банку шахрайство та нехтування моїми правами на користування особистими коштами. Прошу розібратися в ситуації та повернути кошти як можно швидше.
На протязі року, зауважень до роботи банку не мала, рахунок відкрила за рекомендаціям моїх контрагентів (вимушено сповістила їх о моїх проблемах, що вдарило по репутації банку)
monobank
monobankua 27 декабря 2023, 14:00
Надали відповідь в наступному відгуку

27 декабря 2023, 10:28
Блокування рахунків без підстав та пояснень

Підстави у банка є, ти сам написав про це «кошти більше 1500000 грн…За 10 днів до блокування в мене, співробітниками банку для фін.моніторінгу були запрошені документи та пояснення підтверджуючі мою діяльність…Мене дуже непокоїть що рахунки були заблоковані після надходження значних коштів на рахунок«

А пояснювати він не забов’язаний.

Danilich
Danilich
27 декабря 2023, 12:03
Напишите обязательно https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals и опишите свою ситуацию, даже если завтра отправят перевод
27 декабря 2023, 12:18
даже если завтра отправят перевод

Як, невже Монобанк виявиться не шахраєм? :D
MarselKN
MarselKN
27 декабря 2023, 12:36
«Кошти у розмірі 616654,54 грн. з рахунку ФОП, та 74950 грн. з приватного рахунку не рахунок вказаний в заяві від 11.12.2023 не отримав.»

«З моменту підписання заяви минуло 15 діб кошти більше 1 500 000 грн не повернули.»

Автор отзыва тот же, в первом от мужского лица, во втором от женского
100% мутили что-то и доигрались.
27 декабря 2023, 14:05

Можете хоч руку Мосаду або інопланетний слід вбачати, але юридично банк правий, виконуючи вимоги регулятора та керуючись мутним законодавством.
Fishov
Fishov
28 декабря 2023, 14:21
Вывели? Вообще не рекомендую пользоваться монобанком. Банк для детей и хранить сумму, чисто на дошик, не больше.
28 декабря 2023, 14:47
А може просто не треба мутки мутити, а працювати прозоро і за законом?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Блокування рахунків без підстав та пояснень, не повернули кошти.