Жахлива робота фінансового моніторингу

aftermoon 26 декабря 2023, 12:13
Це огляд фінансового моніторингу монобанку, незаконні вимоги та термін перевірки не обмежен
Тиждень тому я отримав гроші надіслані з Європейського Союзу. Банк зв’язався зі мною, щодо пояснення джерела трансакції і пояснення самої фінансової операції (для проведения финансового мониторинга). Звісно, жодних питань немає, це потрібно робити якщо ми европейська держава, а ні сомалі.
Негайно пояснил ситуацію, на якій основі я отримав гроші. Я дав банку всього 5 різних документів. Рішення суду, инвойс итд. Більше того, банк навіть попросив мене скинути листування зі своїм адвокатом. Якщо це банк заперечить, у мене є скріншоти діалогa з працівником банку.
Минув тиждень, все ще на етапі контролю, вони мають час, грошей на картці у мене до сих пір немає.
Сьогодні я написав скаргу в НБУ. Якщо у когось подібна проблема, зробіть те саме. Нехай банк отримає штраф.
monobank
monobankua 26 декабря 2023, 16:04
Нам дуже шкода, що перевірка триває більше ніж очікувалось.
Зараз питання ще в роботі.
Колеги зв'яжуться з вами за результатами перевірки, для надання відповіді

26 декабря 2023, 17:00
Банк не отримує штраф бо не поруших абсолютно нічого і всі його вимоги в межах закону.

Але писати скаргу клієнт звісно має право.
natashaGra
natashaGra
26 декабря 2023, 19:34
Переписка с адвокатом является адвокатской тайной. Скорее всего об этом требовании банка надо уведомить вашего адвоката
26 декабря 2023, 20:07
Ви б хоч загуглили перед тим як писати. Адвокатська тайна це про дані які отримав адвокат від свого клієнта, а не навпаки. Вона дає право адвокату не розголошувати ці данні і він не несе відповідальності за це — це так, на рівні вікіпедії.

Однак адвокат може порушити цю тайну якщо він вважає що це виправдовується якимось причинами, наприклад якщо йому стає відомо про підготовку злочину.

Клієнт адвоката може ділитись інформацією отриманою від адвоката, його взагалі ніщо не обмежує.
27 декабря 2023, 18:55
В серіалі Наташа бачіла, що все — таємниця!!!
26 декабря 2023, 22:29
Переписка с адвокатом это лишнее и нарушение тайны и свидетельство непрофессионализма финмона, который даже подобные вещи требует предоставить. На будущее получайте переводы в нормальные банки, а не в непонятное подобие банка, где даже нет адреса центрального офиса с кассой
27 декабря 2023, 18:56
Ще один експерт з юридичних питань.
Коли ти вже нарешті сходиш в суд зі своєю дурнею, де тебе нагодують тунцем досхочу?
26 декабря 2023, 23:22
Автор правильно подметил, мы должны быть европейской страной с европейскими зарплатами, стабильностью, с честными банками…, но к сожалению у нас все наоборот. Сначала цены европейские делают, банки МОНОошарашкины, да и законы европейские несоотведствующие реалиям.
27 декабря 2023, 12:20
Нет законодательства регулирующего удаленное обслуживание клиента, поэтому имеем груду расплодившихся псевдонедобанков, «работающих» на лицензии какого-то настоящего банка, а фактически это партнерство совершенно разных контор, которые даже в разных городах могут находиться
27 декабря 2023, 19:29
Ціни встановлює не Зеленський, зарплати плате теж не він.

Відірви дупцю та знайди гарну роботу.
26 декабря 2023, 23:33
Дорогой друг по несчастью, обращайся в национальный банк Украины, я уже обратился, если документ правильно оформить, то они приймут у тебя заявление даже в електронном виде, естественно с твоими полными контактными данными и подписанным с указаной датой. В общем они подсказывают как правильно делать, нужно просто сделать и не падать духом, у тебя обязательно все получится. И скриншоты самые важные в обращение к нбу тоже добавь, постарайся все так с текстом сгрупироввть, чтобы для нбу легче было понят проблему и какая задача перед ними стоит.
27 декабря 2023, 18:59
Охоче приймуть та відправлять до унітазу, де таким скаргам місце.
А називаючи когось товаришем по нещастю, ти просто ображаєш людину, бо твій кейс та відгук — анекдотина маячня та перекладання відповідальності з дурної голови на здорову.
Отримувач грошей з тебе напевне преться по повній — погасив частину заборгованості на халяву =)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Жахлива робота фінансового моніторингу