Моя статистика від МОНО

sergiyp777 23 декабря 2023, 14:17
Ось такі цікаві факти від Моно:
1. Зняття депозиту з Моно зайняло цілих 273 дні. Живучи в місті, де доступне лише відділення А-банку, вони видавали валютні депозити з Моно лише при наявності готівки в касі. Щоб отримати свої кошти назад, мені знадобилося 273 дні (а моно ви так будете списувати платежі по кредитам?)
2. Очікування відповіді від оператора 3 години, щоб дізнатися, про зміну номера телефона для входу в додаток. (Я вже встиг розібратись самотушки, як через 3 години отримав відповідь, це ну дуже оперативно)…
3. 5 повторних списань за покупки вночі, але через 10 днів ці кошти були повернуті. Дякую, що ви надійно зберігали ці гроші 10 днів, що ніхто не мав доступу до них…

Я ніколи таким щаливим не був коли закрив нарешті картку від Моно… Дякую Моно за гарну співпрацю, проте є ситуації, що вимагають покращення та удосконалення сервісу.
monobank
monobankua 23 декабря 2023, 18:48
1.Стосовно наявності валюти у відділеннях. Дійсно був період у коли в касах видавали лише наявну валюту. Ми намагалися зробити все можливе, щоб процес отримання валюти не викликав у клієнтів складнощів, проте війна вносила свої корективи.
На поточний момент валюту у вашому місті можна отримати не тільки в А-банк, а і зробити замовлення та отримати у відділенні Укргазбанку.

2. Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до підтримки. Ми завжди намагаємося надавати тільки якісний сервіс. Під час вашого звернення, дійсно був ажіотаж через проблеми, що виникли у користувачів Київстар, що привело до довгого очікування відповіді. Ми передали ваші звернення до підтримки, обов'язково перевіримо, проаналізуємо та вживимо заходів.

3. Стосовно повторних списань. Це були оффлайн списання. Як це працює та чому так відбулося надали вам відповідь під відгуком та у особисті повідомлення 15 січня 2021.

Шкода що ви прийняли рішення про закриття картки. Будемо раді бачити вас серед клієнтів у майбутньому

Strelok123
Strelok123
23 декабря 2023, 15:16
Цікаво, на що ви розраховували відкриваючи валютний депозит в моно «Живучи в місті, де доступне лише відділення А-банку» ??? Ви ж не сподівался, що суто під вас в відділення завезуть валюту? А якби й завезли, то почалася б друга пісня — в касі один хлам 96 року, дайте мені нові синенькі… Невже не можна було просто вивести депозит на валютну карту і не парить мозг не собі ні людям, цілих 273 дні)))))
sergiyp777
sergiyp777
23 декабря 2023, 16:04
Ой, та мені ніяких не давали ні синеньких, ні з 96… А в підтримці казали, що без проблем можна забрати в А-банку коли оформлював депозит, а нарахунок картки по такому курсу який був тоді, це не дуже вигідно було… (на всякий випадок скажу що це було десь більше року назад, просто зараз захотів про це розповісти )
23 декабря 2023, 16:39
«Невже не можна було просто вивести депозит на валютну карту»

И что с ними делать, с этими деньгами на валютной карте?
Повесить в рамочку и любоваться за них?
Офигенный вы выход предложили

Если попробуешь как-то потратить доллары с валютной карты на Украине, то хитро@опый Монобанк посчитает их по курсу НБУ (по 36 грн на тот момент), перевести на валютную карту другого банка нельзя, вывести валюту потом наличными с валютной карты — это 0.9% комиссии подарить банку.

Купить на эту валюту с карты валютные ОВГЗ — тоже потом 0,9% комиссии отдай, что бы эти деньги получить.

Вы такой «совет» даете, что бы Монобанк еще больше денег заработал, а клиенту еще больше геморроя?

П. С. Положить доллары на валютную карту Моно банка — это гарантированно «влететь» на деньги
23 декабря 2023, 16:48
. Если открываешь валютный депозит в нормальном банке, например ПУМБ, то забираешь свою валюту купюра в купюру новенькими «синими» долларами и безо всякой комиссии.

А если открываешь валютный депозит в банке недобитке без отделений , типа как Моно, то будь готов или к финансовым потерям , что бы эти деньги забрать, или будешь забирать свою валюту чуть не годами , да и то -мусором отдадут
MarselKN
MarselKN
23 декабря 2023, 17:40
Согласен, что открывать депоз в валюте в банке без отделений, расчитывая его снять мгновенно — такая себе затея. Но у меня остался вопрос: как это вы снимали цілих 273 дні? Пришли первый раз , вам сказали нет суммы и потом вернулись через 272 дня и сняли? Два раза сходили, три?
Или каждый день?
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
23 декабря 2023, 18:17
В камаз долго грузили
23 декабря 2023, 19:44
Зняття депозиту з Моно зайняло цілих 273 дні.

Дивують люди які кладуть валюту в Монобанк щоб потім зняти її готівкою.

Це як в анекдоті про мишів та кактус.
23 декабря 2023, 22:15
Депозиты надо держать в серьезных надежных банках с кассами в вашем городе, а не в липовых конторах, имитирующих деятельность настоящего банка. Я валютные депо вообще без проблем забрал все до единого не в шманябанке, только в парочке вшивых банках пытались выдать мусором, но я в них больше не обслуживаюсь
26 декабря 2023, 22:33
Я получал валютные депо в пумбе, абанке, примате, аккорде, глобусе, тас, райф, альфе, ложил туда где был лучший курс.
26 декабря 2023, 23:28
В Райфі? Під 0,01%?
24 декабря 2023, 11:31
Согласен. Монобанк -дно. Всё , что связано с валютой в этом недобанке — это с убытками

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank