Монобанк. Расторгли договор обслуживания.

Владимир Аграмаков 10 декабря 2023, 18:14
У моей мама была карта монобанка. Пользовалась ей она не часто и суммы совсем незначительные. Она продает старую мебель, холодильник и т. п. Покупатель переводит ей на моно 20000грн. Через несколько дней с монобанка приходит запрос, мол поясните происхождение этой суммы…Проходит еще несколько дней, моно разрывает договор обслуживания. Блин монобанк…, я понимаю финмониторинг…, требования ЦБ и т.п… Но вам не, кажется, что это уже перебор???
monobank
monobankua 11 декабря 2023, 11:26
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

makssss
makssss
10 декабря 2023, 19:20
Вы же объяснили происхождение средств? Сказали, что продали старый холодильник за 20 тысяч? И наверное покупатель это тоже подтвердил монобанку, что купил старый холодильник за 20 тысяч?
MarselKN
MarselKN
10 декабря 2023, 19:29
Холодильник бу или мебель 20к?Наверно сам карту мамы юзаешь и мутишь через нее
10 декабря 2023, 20:40
Десь відкрився портал в паралельний вимір зі старими холодильниками та меблями за 20 тисяч?
А купіть в мене «спальню» 2010х років, віддам недорого — 150к гривень нормально буде
12 декабря 2023, 22:51
10 за спальню і 10 за холодильник, інакше іди ти нах, барига гнойний.
10 декабря 2023, 21:30

Це що за стара мебель чи холодильник коштує 20000 гривень коли новий холодильник починається десь від 17000?

Но вам не, кажется, что это уже перебор???

Ти ж сам написав що мама використовувала картку виключно для бізнесу збираючи щоб отримувати гроші за продажі. Хай мама реєструє ФОП і отримує гроші на розрахуковий рахунок.
12 декабря 2023, 22:54
Я недавно продав телевізор 2020 року за 18 000 грн. Чого ви тут такі гнойні… Цеж треба бути такими з «рєзніковими» в МОУ.
10 декабря 2023, 22:25
У меня стоит старый холодильник в сарае, как мне его продать за 20тыс??? Жду предложений!

Холодильник в удовлетворительном состоянии
SergeyNina
SergeyNina
10 декабря 2023, 23:18
Любой перевод свыше 5к гривен может попасть на финмониторинг. Рандомно. По честному повезло что смогла продать. Я так и не смог продать холодильник купленный за 12 к гривен за 6к гривен и отдал за 4к.Большую часть старой мебели 2005−2014 годов ушла за символические 500−2000 гривен
10 декабря 2023, 23:20
Дивлячись на суми там явно не холодильники в обороті

схоже зараз холодильники замінили написані на папірці розпизки про нібито «позику» готівкою знайомому
Владимир Аграмаков
Владимир Аграмаков
10 декабря 2023, 23:22
Вы только холодильники увидели? Уточню. Чтобы освободить квартиру, было продано все, что там находилось одним лотом (мебель, холодильник, стиралка, друга быттехника, вещи…) за 20000грн.
10 декабря 2023, 23:28
Ми побачили те що ви написали.

Сума 20000 за всю техніку виглядає більш адекватною, але зазвичай в таких випадках суми не округлюють до десятків тисяч, хіба що ви продаєте кому зі знайомих який згоден домовитись по якісь гарній ціні не дуже торгуючись. Тож ви знов шось недорозповіли.

Сума 20000 цілком адекватна для рішення про закриття рахунку якщо картка не використовувалась і на неї раптом звалилась ця сума. Щоб це було неадекватно з боку банку треба розповісти про те як ваша мама отримувала на карту пенсію і купувала товари в АТБ. Але судячи з розповіді такого не було.
Тож що саме вас дивує?

До слова ще питання: якщо мама картою не користувалась то що викликало негативні емоції — їй ця карта не потрібна.

П.С.
До слова якщо банку ви так само сказали лише про холодильник хоча оплата була за диван, чемодан, саквояж, картину, корзину, картонку та маленьку собачонку — зовсім не дивно що банк в це не повірив.
11 декабря 2023, 10:26
Бо там скоріше за все ще й контрагент засвічений ще десь був, хто «купив» той «холодильник»
Бігдата дуже кльова штука — якщо в тебе є доступ до всіх операцій клієнтів, можна замутити софт, що встановлює звʼязки та залежності, та віддає рекомендації на перевірку.
11 декабря 2023, 11:23
100%, торговці криптою думають що вони ховаються від всевсітнього правительства та податкової, а насправді всі їх операції просто як на долоні.
11 декабря 2023, 20:45
Может все-таки кто-то купит холодильник, еще есть БУ мебель — некуда девать — всеголишь 20тыс прошу!

ну скорее всего газ-плиту тоже новую будем покупать, так что старую тоже реализовать.

А еще…
11 декабря 2023, 20:48
Это басня о том что такие платежи всегда делают наличными, а можно даже $. Мы так морозилку купленную до войны за около 10тыс грн (по факту новая — не использовали — но стояла больше 3х лет без дела...), продали за 300$.

Отзыв либо крайне брехливый, либо от человека с особыми умственными способностями…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк. Расторгли договор обслуживания.