Монобанк заблокував мої гроші і нічого не пояснює і не повертає вже два місяці

Katyikovleva87 4 декабря 2023, 20:19
Доброго дня! Мене звать Яковлева Катерина Валеріївна. 21.09.2023 року Монобанк заблокував мою картку без поясненя причини. Я подзвонила на гарячу лінію і мене фахівець банку попросив надати квитанції і пояснити походження грошей. Я надала всі квитанції за період який в мене попросив фахівець банку і пояснила кожен платіж, за той період у мене було сім переводів. Також я пояснила що зараз знаходжусь за кордоном одна з двома малолітніми дітьми і мені всі мої родичи допомогають перебувати тут. Пройшло вже більш ніж два місяці я знову написала на гарячу лінію і в мене знову фахівець просить тіж самі квитанції, і питає: «ви не займаєтесь кріптовалютою». Я була в шоці!!! Мені здається, що моїм питанням два місяці ніхто не займається. Я попросила перевести грощі на мою картку іншого банку, але мені в банку відповіли що немає такої можливості. Скільки ще мені чекати? І коли вирішиться моя проблема?
monobank
5 декабря 2023, 11:53
Розуміємо, що ситуація неприємна
Зараз питання у колег в роботі, зв'яжемося з вами, щойно буде нова інформація

Danilich
Danilich
4 декабря 2023, 22:28
Https://bank.gov.ua/ua/contacts опишите им что вам невнятно называют причины и что надо прислать, да, могут и полгода вами не заниматься, там очередь. Поэтому жалоба в НБУ поможет ускорить рассмотрение, может быть забьют, проставят отказ и отдадут деньги
Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 декабря 2023, 12:51
Моно банк — клиптовалютный параноик :D
Я вообще считаю банки не адекватные если они блокируют счёт без каких либо жалоб, претензий или превышения каких либо лимитов.
Вам если денег хочется так сделайте как ОЩАд банк переводы по 3грн на все банки Украины, правда у ощада это только на ощад, а вы идите дальше сделайте на все банки по 3 грн, зачем вы блочите людей если они не приносят вам прибыль?
Fantomas2020
Fantomas2020
5 декабря 2023, 15:16
Автор отзыва, находясь за границей, получала переводы на карту от разных людей. Банк почему-то посчитал, что она продаёт криптовалюту, пошёл по принципу «лучше перебдеть, чем недобдеть» и заблокировал счёт. Из-за ужесточения финшмона под каток попадают даже те, у кого не хватает средств на существование и которым помогают родственники, а банк подозревает переводы от третьих лиц, как операции с криптой.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк заблокував мої гроші і нічого не пояснює і не повертає вже два місяці