🙋

Микита Микита 29 ноября 2023, 23:49
З плюсів можна відзначити дуже швидкі платежі, досить зручне застосування та хороші відсотки за депозитом. Ніколи не користувався моно як основним банком. Була ситуація навесні 2022 року що другу треба було заплатити за комуналку і він зайшов через мій телефон у свій моно, заплатив і наші моно заблокувало. Почали писати в підтримку і пройшли відеодзвінки, моєму другу розблокували, а мені ні. Після цього я ще писав в підтримку мені сказали повідомлять мені коли я зможу відкрити рахунок. Вчора знову дали відкрити рахунок, ліміт на поповнення поставили 90 000 грн, сьогодні сиджу вибираю яку їжу замовити відкриваю моно, але грошей не вистачає, оплачую з іншого банку і повертаюся в моно щоб його поповнити, а моно вже знову і забанен 🤣 Заходив тільки через свій телефон, ліміт не перевищував і навіть майже додатком не користувався. Відразу згадується як той мужик з тик току, який моно просуває, погано у відео відгукувався за приват банк, але там хоч від погляду особисті кабінети не летять
monobank
30 ноября 2023, 13:55
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку.

Lolik1837
Lolik1837
30 ноября 2023, 5:23
«З плюсів можна відзначити дуже швидкі платежі, досить зручне застосування та хороші відсотки за депозитом»

Хорошие проценты по депозиту — это вот точно не к Монобанку. Все что осталось хорошего у Моно — это приложение
Три літри
Три літри
30 ноября 2023, 7:44
Як раз відсотки за депозитами вже давно не є перевагою Монобанка.

Те що Моно не любить дропів — его повне право.
Rich12345
Rich12345
1 декабря 2023, 5:11
69 БАНКОВ в Украине, вы выбрали распиаренную помойку…

Курс валют в monobank

EUR 44.45 45.1998