Жахливий додаток — жахливе обслуговування

Ірина Ничипоренко 10 ноября 2023, 12:46
Я ще не була клієнтом моно-банку, і вже наврядче стану! Шукала для себе банк для оформлення валютного депозиту і оформлення дебетових карт в валюті і в гривні. Почала з того, що загрузила додаток, почала процес реєстраціі. Початал з реєстраціі через ДІЮ, виконала всі мови, чекаю, поки моі дані загрузяться, вказано було час очікування максимум 2 хвилини. Пройшло пів години — нічого, думаю ок, просто зроблю це ще раз — ситуація повторюється. Це вже напрягає, але ок, вибираю інший варіант реєстраціі — вручну подати всі документи, дійшла до вводу адреси — додаток не знаходить моєі вулиці, а вказати вручну неможливо. Тут вже градуси терпіння підвищуються, пишу оператору, в чому справа, разповідаю ситуацію, оператор мені пояснив, що коли вводиш місто Чернігів, там є три випадаючих списка з містом Чернігів і обрати треба третій (я обирала перший, але як саме потенційні клієнти мають здогадатися питання ???), ок ідемо далі, вношу всі дані, додаток просить зачекати, вказав час очікування 10 секунд — зайняло усе 10 хвилин в результаті. І хотілось би мені сказати що це все, та ні. Треба відеодзвінок з оператором, що б підвердити особу, вказано, що треба підготувати паспорт. Підготувала пасторт, натискаю кнопку виклику — виклик скинуто, другий раз натискаю кнопку виклику — очікування, вже назначено мені оператора Вадима, я очікую — виклик знову скинуто. В результаті — особа не підтверджена, ви не пройшли реєстрацію ??? окрім поганих слів в голову вже нічого не лізе!!! Пишу оператору в чому справа, що це за додаток такий?! На що мені відповідають «Дуже шкода, що у вас не вийшло» і все. Не запропонували допомогу, не запропонували розібратися в чому причина, просто «шкода» … Виксновок один, нови клієнтів банк не потребує, обслуговування жахливе, back-end відділ напевно весь у відпустці, бо додаток взагалі не працездатний! Нікому не раджу!
monobank
10 ноября 2023, 17:44
Приносимо вибачення за негативний досвід при реєстрації
Дійсно, на жаль, може вказуватися декілька міст, ми працюємо над тим, щоб виправити це і вказувалось лише одне місто
Стосовно відеодзвінку, написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

10 ноября 2023, 16:05
Чому ця вигадана маячня взагалі зарахована?
Автор підтвердив, що не є клієнтом банку та не мав з ним законних відносин.
10 ноября 2023, 17:04
На основі яких данних ви можете стрверджувати, що це вигадки? У мене є прін-скріни діалогу та єкранів з додатку, а у вас що є? Так, я не є клієнтом банку, а далі ви читали в чому моя скарга? Чи ви той сам співробітник, який зі мною спілкувався? Образились?
Danilich
Danilich
10 ноября 2023, 19:34
Монобанк один из самых жадных по курсам валютных депозитов и многих кидал по срокам выдачи, и это не банк, а псевдобанк, использующий лицензию чужого банка
https://mustbe.pp.ua/tables/club200k/ выбирайте любые кроме привата и карманных банков
из дебетовых для гривны рассмотрите пумб всекарту
khvorost
khvorost
12 ноября 2023, 19:36
Откройте депо в Райфе и Моно покажется верхом совершенства)
14 ноября 2023, 19:50
Я обрала Sense банк, через додаток замовила усі карти, а потім з карти вже і депозит відкрила. Спеціаліст в чаті все швидко оформив, коротше кажучи — залишилась задоволена і сервісом і додатком, а по закінченю депозита вже буде видно, як вони працюють)
15 ноября 2023, 9:20
Трошки грошей банку, що так чи інакше афільований з руснею.
Головне, що не монобанку, так?..
15 ноября 2023, 16:52
Я вільна людина в вільній краіні, і буду вибирати той банк, який найкраще (на мою особисту думку) обслуговує своіх клієнтів. З приводу Моно банку — дуже великі питання щодо ліцензіі цього банку, до того ж мені не сподобалося обслуговування і додаток цього банку (звову ж таки з мого особистого досвіду).
Тепер щодо ваших коментарів, вам очевидно просто є задоволення сперечатися і ображати інших людей, ви не приймаєте думку інших (особливо щодо Моно банку), ви щось собі вигадуєте, кидаєте якісь обвинувачення. Ви всюди вихваляєте Моно банк, при цьому скаржитесь на інші банки, і всі хто залишився не задоволеним Моно банком — всім ви відписуєте подібні коментарі, що наводить на досить зрозумілі думки)
Навчіться сприймати думку інших людей, бо є не тільки ваша)
Вам сподобався Моно банк, мені - ні. Ось і все. Чому це так важко вам прийняти?
Тому просто звільніть мене від ваших субьєктивних коментарів, так як ваша думка мені не цікава (хоча ій теж є місце бути), просто мені не цікава)
Всього найкращого!)
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
15 ноября 2023, 12:47
Монобанк це недобанк — все що потрібно про нього знати

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Жахливий додаток — жахливе обслуговування