Без сумніву найкращий банк в Україні

Дмитро Дзюба 6 ноября 2023, 23:02
Зазвичай мало пишу відгуків, але хотів би все ж виділити МоноБанк поміж інших. Користуюсь послугами банку вже досить давно, навіть точно не пам’ятаю вже скільки, вже карту змінював десь двічі на нову. За весь час користування послугами МоноБанку він ніколи не підводив мене, ну, а я ніколи не підводив його. Коли друзям показую що ще й кешбек накопичую з покупок з кредитного ліміту, то, особливо власники карт Привату нервово курять :). Всім новим колегам завжди рекомендую Банк, потім всі мені завше дякують за пораду через відсутність додаткових комісій у сплатах, майже всі користуються після цього послугами банку до цих пір. Ось чому я вирішив написати такий позитивний відгук — на карті часто маю від'ємний баланс і завше вчасно і без проблем його «гашу», але недавно зіткнувся з ситуацією коли через значні життєві складнощі (вся моя сім'я хворіла чи то сезонним грипом, чи то коронавірусом більше місяця, на фронті загинув дуже близький родич…), через що я просто, мабуть, неуважно, ознайомився з сумою заборгованості і поклав неповну суму на картку, не вистачило буквально близько 300 грн для погашення боргу за поточний місяць, хоча я мав спроможність погасити заборгованість. Мені нарахували пеню згідно договору та відсотки за користування кредитом, звичайно ж я вийшов з пільгового періоду взагалі, і це все і без того в ненайкращі дні в житті… Хотілось просто заплакати через свою безпорадність, адже й так з коштами були проблеми, а тут таке. Від безнадійності просто подзвонив оператору, пояснив всю склавшуся ситуацію, і тут… дзвінок перервався, ну я звичайно ж вирішив що мене культурно послали… Моє здивування викликав вже вхідний дзвінок від МоноБанку після відключення, мені повідомили що оформлять моє звершення, це потребує більше часу, і мені нададуть відповідь, що надійде безпосередньо через застосунок МоноБанк. Через 2 дні я зневірився в позитивному вирішенні, вже й Героя України поховали, і тут все ж мені прийшло повідомлення щодо повернення знятих з мене відсотків, навіть не повірилось… Дякую за довіру та індивідуальний підхід до клієнта! Навіки з Вами!
monobank
7 ноября 2023, 10:15
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)

Валерка Котовский
Валерка Котовский
7 ноября 2023, 18:05
Вот такой моно банк будет через пол года) с кучей ботов пишущих коменты
Потому что резко вырос наплыв тех кому фиганули счета)
Oleksii Ch
Oleksii Ch
7 ноября 2023, 22:44
Всі боти і тільки Валєра тут — людина.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Без сумніву найкращий банк в Україні