Банк- шахрай

0508359060 2 ноября 2023, 18:26
20.09 знімали 1000 грн з карти монобанк в банкоматі Ощад, кошти з карти списало, але банкомат не видав, подзвонила на гар. лінію Ощад, там сказали дзвонити на монобанк, оператор монобанк сказав чекати до 02.10 кошти повернуть, сьогодні дзвоню — чекати ще 60 днів, вони будуть давати оскарження до Ощадбанку, в смислі 60 днів, ви шо там обкурилися, за мої власні кошти я маю чекати, слів нема. Не відкривайте люди там ні картки, ні рахунки, бо то є лохотрон. Такого банку як монобанк немає взагалі, розводять капець. Я просто в шоці, а якби це було не 1000, а 10000??? Ніякої відповідальності перед людьми, дуже негативні враження про цей монобанк, я так думаю що моя 1000 пропала, але проконсультувалася з юристами, кажуть пишіть заяву в суд, будуть плати вам ще й пені й компенсацію)) так і зроблю.
monobank
3 ноября 2023, 11:06
Розуміємо, що ситуація неприємна
Є правила платіжної системи, через які всі оскарження з ненадання послуги/товару проводиться виключно через подачу відповідного запиту до платіжної системи. По правилам платіжної системи, ми можемо подати запит лише після надходження запиту на остаточне списання коштів, який надходить протягом 11 днів, після проведення операції. Додатково, якщо запит за 11 днів не надійшов, то кошти автоматично повертаються на ваш рахунок і в цьому випадку нема потреби проводити оскарження. Саме тому вам надали інформацію про те, що до 02.11 кошти можуть зарахуватися на ваш рахунок
Ми вже подали диспут до платіжної системи та очікуємо відповіді від них. Максимальний термін відповіді – 60 днів, як правило ми отримуємо його раніше. Цей термін встановлено платіжною системою, а не нашим банком

Додатково колеги вам написали на електронну пошту стосовно оскарження операції

2 ноября 2023, 19:37
1. https://www.monobank.ua/contacts?lang=uk — отсутствует физический/почтовый адрес для переписки, куда написать то письмо либо запрос.
2. Все отделения оно называет «точкой выдачи карт», а даже если и придете в «отеделение», там вам скажут что не обслуживают и отправят переписывать с ними через посторонние мессенджеры
3. То что такого банка нет, совершенно верно https://bank.gov.ua/ua/supervision/institutions это можно тут убедиться «По запиту моно знайдено 0 результати»
Взять тот же револют https://www.revolut.com/contact-us/ все четко указано кто владелец и его адрес, и лицензия зарегистрирована на Revolut Ltd а не на рога и копыта
Три літри
Три літри
2 ноября 2023, 20:51
Взять тот же револют https://www.revolut.com/contact-us/ все четко указано кто владелец и его адрес, и лицензия зарегистрирована на Revolut Ltd, а не на рога и копыта

Разкажи Barcklaycard що вони не банк

SergeyNina
SergeyNina
2 ноября 2023, 22:01
Если все видно сразу без инкассации это автовозврат за три дня, если нет то инкассация и сверка По срокам это от 2 — 4 до 8 недель. Не используйте банкоматы ощада для снятия нала с карт моно, особенно с тех карт что расслаиваются или затерт чип/плохо считываются nfc. У моно нет банкоматов, сбой был в банкомате ощада, теперь вам ждать инкассации, сверки логов и возврата и монобанк не может ускорить этот процесс так как все будут делать техники ощадбанка.
3 ноября 2023, 9:46
Не будут они ничего делать до плановой инкассации.
А еще вероятно, что не станут шевелиться, пока не будет открыт диспут.
Приват и Ощад отдают такие деньги только если с ножом к горлу пристать.
3 ноября 2023, 9:48
А в чому саме шахрайство Монобанку?
В тому, що не можуть відправити спецназ до Ощадбанку та забрати під автоматами вашу тисячу?
Rich12345
Rich12345
5 ноября 2023, 15:15
Бегите из этой помойки, там сидят неудачники за 20000 грн. в мес, ну это же цирк =)))))
9 ноября 2023, 22:19
Вы слишком много дали «там сидящим», которые не понимают чем отличается дебет от кредита и оснвная задача скопировать груду извинений и пониманий с шаблона
7 ноября 2023, 21:38
Сьогодні гроші повернули мені на карту, дякую за майже швидке вирішення цієї неприємної ситуації і розуміння)
7 ноября 2023, 22:42
А одиницю чому лишив в оцінку? Банк твоїх грошей не брав, вони повернулись. Більше істерики було.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank