31 копійка на кожному злотому 3.6% спред.

nastik9097 31 октября 2023, 7:51
вхідна транзакція по злотому 8.62 а вихідна 8.93
тобто банк заробляє 31 копійку на кожному злотому. Звучить небагато.
Але якщо помножити на 3000 то 31 копійка вже один турнікет 930 грн, одне врятоване життя. Але ні. Треба ж 3.6% спреду під час війни. Бо гороховський буде їсти один гороховий суп. І це не зімбабвійський долар, а на хвилиночку найбільш поширена валюта після долара.
Ось нехай банки донатять на війну.
тепер зрозуміло чому моно закрив картку злотого до війни і так її і не перезапустив на вигідних умовах. :) хехе.

а на питання чого 31 копійка з кожного злотого. на це питання відповідь «ми менше всіх обманюємо серед усіх банків» :)

Ви можете сказати що ж ти Настя до них із-за 3.6% докопалася. По-перше знову ж такі це не податок на ФОП, а прибуток в кишеню гороховського, гороховський захоче купляти турнікет не захоче, я не знаю, я не хочу залежати від бажання гороховського.
Другий пункт що для інших валют окрім USD, EUR не пише курс купівлі. Пише лише курс продажу. Що є очевидним порушенням моїх прав як споживача.

Проте відповідь служби підтримки «Якщо порівнювати в цілому: наші умови обслуговування, тарифи і послуги, то наша картка залишається найвигіднішою на ринку»

Так, «ми тут ведемо себе паскудненько, але в ціломи ми не такі уж погані».
На фоні он того ман’яка-вбивці, цей легкий харасмент не такий вже уж поганий)))))
Та я ще мовчу скільки воно йшло з Польщі з 23 числа до 31.
всім рекомендую.
monobank
monobankua 31 октября 2023, 17:40
При користуванні гривневою карткою закордоном, шлях конвертації залежить від валюти операції.
Якщо валюта операції EUR/USD, то конвертація: EUR/USD → UAH за курсом Монобанк.
Якщо валюта операції екзотична, тобто відрізняється від EUR/USD, то при оплаті шлях конвертації: екзотична валюта → USD за курсом платіжної системи → UAH за курсом продажу (більший) Монобанк.
При зарахуванні шлях конвертації: екзотична валюта → USD за курсом платіжної системи → UAH за курсом покупки (менший) Монобанк.

Курс Монобанк вказано в застосунку в меню «Ще».
Наші карткові курси валют одні з найвигідніших на ринку України. Різниця між купівлею і продажем валюти приведена у відповідність з ринковою.

На жаль, такий продукт як картка в злотих не користувався популярністю. Наша місія — зберегти простоту для всіх клієнтів, а велика кількість продуктів ускладнює користування застосунком.
Тому було прийнято рішення про закриття карт в злотих.
Якщо в планах з'явиться знову ця картка, ми обов'язково проінформуємо.

Додатково ми передали ваше звернення до служби підтримки на перевірку якості проведення діалогу та вживемо відповідних заходів та зв'яжемося з вами для надання відповіді

31 октября 2023, 11:56
В операціях зі злотим ще враховується курс платіжної системи. В монобанку є лише курси долара і євро, і якщо відкрити очі, то можна побачити, що в додатку пише Курси платіжних систем, тобто в операціях зі злотим Монобанк бере тільки свій курс долара, а далі йде курс платіжної системи, ні більше, ні менше.

Давайте взагалі, щоб компанії, в яких відкривають картки, було все безкоштовно і без комісій, навіщо їм гроші, вони ж не мають нічого заробляти?
До речі, щось не було жодного слова, що ви ці 3000 злотих збираєтесь витратити на благодійність чи на війну. Це виходить ви собі заробили десь 3к злотих? Як же так, віддайте на війну, навіщо вам ці гроші (судячи з вашої логіки).

А якщо помножити мільйон на трильйон, то вийде кілька танків, хай взагалі всі гроші віддають на благодійність, що вони оце там заробляють собі.

Монобанк і донатить на війну, в чому питання? Неодноразово були збори, які проводились Монобанком, і на які донатив Монобанк.
З останнього збору, який проводив Голова Нацбанку з Мадяром 27 жовтня, Монобанк задонатив 1 лям (інфа з поста тг-каналу одного з співзасновників), а хтось не може подавитись своєю 31 копійкою, сором…

З одного відгуку зрозуміло, на скільки людина меркантильна і нерозумна, не розібравшись в курсах валют, дорікає іншим.
31 октября 2023, 12:11
До речі, пожалійтесь на сайт Мінфіна на порушення ваших прав як споживача, що вони не показують інші курси валют в monobank, окрім долара і євро :(
31 октября 2023, 12:15
Другий пункт що для інших валют окрім USD, EUR не пише курс купівлі. Пише лише курс продажу. Що є очевидним порушенням моїх прав як споживача.

Бо решта валют крім USD та EUR не є вільноконвертованими і Монобанк не відкриває карток в решті валют. То ж купити їх безготівково в застосунку ви не маєте технічної можливості.

Ви можете розрахуватись в інтернеті, або не дай боже десь в Данії або Чехії, тобто тимчасово КУПИТИ цю валюту за допомогою банку та платіжної системи.

А якщо дуже хочеться посмикати на спреди, то рахуйте самостійно: з гривні в базову валюту випущеної картки згідно з системою, потім по курсу системи в кінцеву валюту. І навпаки.

P. S.: Такий іспанський сором від цього zero-iq відгуку…
rusgl
rusgl
31 октября 2023, 12:21
Зараз всіх, хто не підтримав відгук, обізвуть моноботами :)
31 октября 2023, 13:40
Автор, а Ви за свою роботу грошей не берете ? Не отримуєте зарплату чи доходів як підприємець ? Чи заробляти можна тільки Вам, а всі інші шахраї ?
31 октября 2023, 13:45
Я не уявляю, що буде, коли вона дізнається, що банки валюту на міжбанківських торгах отримують на гривню дешевше за продаж в застосунках =)
31 октября 2023, 14:09
Краще мовчіть, бо ще з авторкою щось станеться на нервовому грунті :)). Будете мати на совісті :)).
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
31 октября 2023, 20:15
Любая обменка так работает, банки так же. Где проблема то?
Три літри
Три літри
1 ноября 2023, 9:09
Треба ж 3.6% спреду під час війни.

Мені цікаво ти от сам працюєш без зарплати?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / 31 копійка на кожному злотому 3.6% спред.