Недо «помошники» монобанка

dangerous777 22 октября 2023, 15:27
У меня на телефоне закончился интернет, и я немогу зайти в приложение монобанка что бы сделать пополнение, ну и надо было узнать баланс, хватит ли там для пополнения, в первую очередь написал с ПК в телеграм чат для проверки баланса, там мне отказали и сказали что бы я звонил на их номер 0800205205, в итоге позвонил что бы узнать баланс и мою карту просто заблокировали, и сказали разбокировать можно через видеозвонок или Дию, или ехать к ним в отедление, ну разблокировать через интернет я немогу, потому что на телефоне закончился, вай фая нету, интернте к ПК напрямую идёт, и я сам дома, никто не раздаст инет, и что бы поехать в ним в отеделние тоже нужны деньги для оплаты проезда, я оплачию только через карты так как налички нету. в итоге посоветую вам не звонить и не писать к ним про баланс карты, хотя я им даже приблизно сказал сколько там.
monobank
22 октября 2023, 16:02
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі

22 октября 2023, 16:29
Как плохо, когда банковская карта одна…
22 октября 2023, 16:50
Тут справа не в кількості карт: не маючи мобільного інтернету він більшістю карт не зможе заплатити бо всі банки будуть вимагати 3DS верифікації. Може ще залишились ті що використовують для цього СМС, але в багатьох це робиться через застосунок.

Але є платіжні термінали де можна поповнити номер мобільного телефону. Якщо раптом терманіл працює тільки з готівкою то готівку можна зняти в банкоматі, там і баланс подивитись.

Автор потрапив в ситуацію коли йому треба доїхати до АЗС щоб заправити авто, але доїхати він не може бо бак повністю пустий. І причина проблеми не у АЗС, і не у автомобілі…
22 октября 2023, 19:28
Для справки. Если через определенное время нет подтверждения через приложение или входа в него, то приходит код в смс
23 октября 2023, 7:41
Для справки — можливо це так у вашому неназваному банку, але в інших це так не працює.
23 октября 2023, 12:32
Акцент, приват
23 октября 2023, 9:20
На сколько я знаю, только через мобильное приложение работают только 2 банка (из крупных)
В остальных — есть десктопная (браузерная) версия.
Поэтому и говорю — плохо, когда карта одна.
22 октября 2023, 16:32

а что мешает оплатить картой? или снять наличку в ближайшем банкомате и оплатить наличкой?
Danilich
Danilich
22 октября 2023, 20:19
В какое ехать отделение если отделений нет, а у них все адреса именуются «точкой выдачей карт»?
23 октября 2023, 7:46
Він казав про відділення мобільного оператора бо першочергова задача поповнити мобільний
Hapy Lestat
Hapy Lestat
22 октября 2023, 22:06
Ваши карты заблокировали — т.к. паттерн что вы использовали точно такой же как и у мошенников. Человека нельзя идентифицировать по чатику в телеграмме или на фейсбуке. а если дома нету самого дешманского роутера или роутера предоставляемого провайдером — это уже ваши личные проблемы.

Могли просто пойти в ближайший ресторан и через их вайфай и впн все сделать, было бы желание
22 октября 2023, 22:46
Ця історія чарівна від першої до останньої літери.
SergeyNina
SergeyNina
22 октября 2023, 23:45
Сходите в супермаркет или заправку или кафе где есть вай фай.
23 октября 2023, 7:44
Одна цікава деталь з оплатою в контексті проблеми автора.

Вчора допомогам людині оплатити інтернет, звичайний кабельний, але це тут неважливо. На сайті компанії обрали оплату картою через Portmone (сподіваюсь не треба розповідати хто це бо вони старіші за Монобанк).

Ввів реквізити своєї картки, натиснув кнопку оплати, чекаю що зараз прийде запити в застосунку Монобанка. А ні, оплата пройшла без запиту.

Тож автор наступного разу коли зловить ґаву та залишиться без мобільного і не у може спробувати поповнити рахунок через Portmone — схоже вони мають змогу проводити оплати без підтвердження.
23 октября 2023, 9:23
Хорошие такие пожелания — супермаркет, заправка, ресторан…
Эх, эти городские.
А вы можете представить ситуацию, когда ближайший супермаркет — 30 километров? Ресторан примерно там же…
23 октября 2023, 9:29
Тоді треба бачіти принаймні на один день вперед та слідкувати за балансом.
А то руснею бути не хочуть, а живуть за руснявим принципом: «поки гром не вдарить, мужик не перехреститься»
23 октября 2023, 11:29
Мені нескладно уявити перебування не в місті.

Але як перебуваючи далеко від цивілізації не помітити що закінчується період оплаченого інтернету — уявити складно. Може я клятий раціоналіст, не знаю.

якщо повернутись до мого прикладу з машиною: це приблизно те саме що поїхати на рибалку чи по гриби і не звернути увагу на те скільки бензину залишилось.

До слова здається майже у всіх операторів є можливість позичити трохи грошей в борг. Чому б не скористатись цим щоб оплатити мінімальний пакет трафіка на добу?

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Недо «помошники» монобанка