kostianMendes 26 сентября 2023, 18:17
7 березня я заплатив за комуналку близько 5 тисяч гривень. (вода, світло, газ і т д) Через тиждень звернув увагу що грошей немає в кабінетах компаній. Надіслав квитанції до компаній вони сказали гроші не надходили. Я звернувся до підтримки банку вони сказали що всьому виною Айбокс що їм ліцензію аналювали. Але я платив з картки в додатку монобанку то. Сказали мені що Айбокс переведе кошти на рахунки але вони не знають термінів.
Сьогодні вересень місяць. Обіцянки про переведення коштів досі йдуть. Але я дізнався неймовірну цікаву інформацію, навіть не знаю що і думати. Коротше вони мені надавали не одноразово інформацію що отримувачі коштів (комунальні підприємства) повинні написати заяву на вимоги кредитора, ну і навіт ьмені вказали що вже всі компанії написали їх. Ну І от схема яка, я теж написав заяву на вимоги кредитора до айбокс банку, і мені надійшла відповідь, дуже суха і в кінці абзац в якому сказано що підприємства можуть подати заяву на вимоги кредитора. Тобто мене не внесли в списки кредиторів і мотивували що компанії мають право подати відповідну заяву. Я в свою чергу заяву 06.09.23 надав згідно зразку і додав квитанції. Але цікава ситуація наступна, що я надіслав запит в компанії комунальні, і вони мені надали відповідь, що вони надсилали дану заяву — ще, увага, — 04.04.2023 (зареєстрована). Тобто на момент мого звернення айбокс знав про ці заяви і саме головне «КОМПАНІЯМ БУЛО ВІДМОВЛЕНО». А як тоді виходить їм відмовили, мені відмовили, тоді ж де гроші? І чому мені відмовили? Це як взагалі? Виходить моно відповідає шаблоном, що гроші переведуть підприємствам коли фонд дасть дозвіл айбоксу і що всі компанії подали заяви. Сам айбокс надає відповідь що підприємства мають право подати заяви (хоча на момент цієї відповіді вони знали що підприємства подали вже заяви і їм відмовили), і я як відправник грошей подав заяву і мені відмовили тоді як це взагалі? ЩЕ і цікаве що банк закрив мою попердню заявку і вказав що ситуація вирішена — https://minfin.com.ua/company/monobank/review/323783/. (#66298) ВОНА НЕ ВИРІШЕНА! ЩО відбувається? Що за схема з крадіжкою грошей і хто в цій схемі гроші краде? ПРОШУ РОЗГОЛОСУ!
monobank
monobankua 26 сентября 2023, 19:50
Платежі було виконано через Нова-Ком. В Нова-Ком входить група компаній і перерахування відбудеться після того, як кожна з компаній надасть заяву на перерахування коштів до Айбокс Банку.
На поточний момент, на жаль, не всі компанії ще це зробили, однак Айбокс тримає дане питання на контролі. Кошти перерахують після отримання заяв. В даному випадку просимо вас очікувати на зарахування, ви зможете побачити його в особистому кабінеті компанії.

Окрім того, звертаємо вашу увагу, що ситуація також контролюється Фондом Гарантування Вкладів

Danilich
Danilich
26 сентября 2023, 18:51
Выкачайте квитанции всех платежей, где видно, что получатель не Айбокс, а другие банки.
Пишете https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals что нарушен регламент платежей в 3 дня и моно отправил деньги не по реквизитам в квитанциях, а хз кому и полный игнор. И что вы отправляли платеж скажем, в Приват, а моно подменил реквизиты и отправил его в айбокс левой компании. Ну и желательно в суд с требованием возмещения расходов юридической помощи за счет моно
Три літри
Три літри
27 сентября 2023, 16:59
Тобто у заяві до суду ти пропонуєш збрехати.

Виграшна стратегія
26 сентября 2023, 19:55
Дуже цікава відповідь але що ви скаже на те що компанії вже подали заяву кредитора і їм відмовлено. Що тоді робити ? Ви дуже цікаві…
26 сентября 2023, 19:58
А також ви мені вже написали що всі заяви вже подали , як же так ?
SergeyNina
SergeyNina
26 сентября 2023, 21:02
Сохраните все квитанции. Ситуация плохая, но ускорять решение этой проблемы не сильно возможно из-за сложности из-за вывода банка с рынка

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Гроші від 07.03.23 року досі не переведені комунальним підприємствам і більш того не повернули їх мені навіть