Інтеграція з АТБ

Три літри 23 сентября 2023, 10:52
Як відомо Монобанк запустив картку АТБ цього місяця. Отримання її в перші тижни було трохи неочевидно, але відкрив віртуалку завдяки підказкам на телеграм-каналі Свідлова (цей канал, а также канали Тарага Гука та Ігоря WalletPro це дуже гарна альтернатива хайпо-фінансовим сайтам).

Спочатку то була просто «ще одна карта». Але сьогодні випадково (можливо Гороховський і анонсував, але я за ним не слідкую) побачив що в детальній інформації по оплаті картою АТБ в цьому магазині з’явився зміст чека.

Я ще недавно вів облік своїх фінансів і це дуже зручно що інформація є в банківському застосунку. Бо чеки з магазинів дуже часто губляться по дорозі до дому чи їх треба шукати десь в сумках. Звісно це поки що не закривая всі-всі покупки, але все одно плюс.
monobank
23 сентября 2023, 15:44
Дякуємо за відгук :)
Ми дуже стараємося!

Lolik1837
Lolik1837
23 сентября 2023, 11:55
Согласен с вами, что с АТБ картой, Моно банк действительно хрен зна по какому сделал.

Люди узнавали об АТБ карте от Моно по «сарафанному радио «.
Я лично, случайно узнал о АТБ карте от ребенка у которого тоже есть карта Моно. Ему пришла рекламное сообщение, что у Моно тоже есть АТБ карта. А заодно и прислали ссылку, активировав которую, открываешь у себя АТБ карту виртуальную.

Предварительно обновив приложение Моно, я обращаюсь в его «поддержку «с вопросом о возможности открытия карты АТБ. Меня отсылают в приложение в раздел где перечислены все карты, которые можно открыть в Моно. НО АТБ КАРТЫ И БЛИЗКО ТАМ НЕ БЫЛО!!!

У жены та же история. Нет карты АТБ в приложении, соответственно и карту нет возможности открыть.

Звоню ребенку — оказывается у него тоже не было этой возможности через приложение и он воспользовался для открытия этой карты той рекламной ссылкой от Моно.

И вот только тогда когда когда я попросил у «поддержки» Моно прислать и мне это рекламное предложение с ссылкой, вот тогда и получилось открыть АТБ карту.

У жены та же история.

Так вот, дорогой Моно, что ж у вас все через задницу? Причем даже тогда, когда вы хотите что-то лучшее сделать? Вам лень было настроить все по людски в приложении, что бы люди могли открыть карту АТБ? Ну или хотя бы ВСЕМ разослать эту рекламную ссылку с предложением открыть карту АТБ?

Все у вас не по людски
Oleksii Ch
Oleksii Ch
24 сентября 2023, 7:59
Про закрите бета-тестування продукту ні, не чув?
Монобанк поганий, бо не дає всім одразу сирий функціонал.
А якби відкрили картку для всіх та почалися проблеми — монобанк поганий, бо не вміють картки випускати.
Така тупість з твоєї сторони…
Vanoo
Vanoo
25 сентября 2023, 22:24
От тільки дана фіча давно зарелізилась, про що свідчить реклама на сайті монобанка. І там же говориться про просту можливість відкриття віртуальної карти з застосунку, без деталей, просто фраза: «Відкрийте віртуальну картку в застосунку mono». Але, виявилось, щоб відкрити віртуальну картку треба попередньо здійснити покупку в АТБ, і тільки потім, перейшовши у виписці на цю операцію, буде можливість відкрити картку. Трохи дивно і не юзерфрендлі ;)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank