Заблокували рахунок через P2P переказ з бінансу

Varto Znaty 1 сентября 2023, 14:31
Бачу, що зі мною також сталася максимально неприємна ситуація, як і з іншими останнім часом.
Я робив переказ своїх коштів з крипти на поточний рахунок в монобанку. Ці гроші на бінанс були в мене ще давно, до війни (оподатковані повністю, тому що в мене ФОП), а також в перші місяці війни я також частину перекидав на крипту, бо тримати гроші тільки в банку було дуже необачно, тому це була так би мовити моя схованка.
Далі, в липні, я вирішив зробити оновлення техніки та трохи відремонтувати своє авто. Зробив переказ кріпти через P2P декілька разів за місяць, зробив придбання техніки, докинув ще трохи на життя на наступні декілька місяців і все, рахунки мені заблокували від 20 чи 21 липня, спитали джерело доходів і тому подібне. Інформацію всю необхідну я надав, сказали чекати до 60 днів.
Наступного дня мені пишуть, щоб я надав інфо по 1 переказу (спочатку подзвонили, а потім через застосунок надіслали повідомлення). По телефону одразу сказати, що то за переказ був і від кого, я не зміг, попросив перевірити все і надіслати інфо — перевірив, то був переказ від користувача бінанс на 2000грн — відправив скріншоти цього ордеру, кількість грн та юсдт — подякували за надану інфу і пішли.
Далі була повна тиша, мої звертання до банку та пропозиція надати додаткові дані були відхилені, чекаю.
Сьогодні, 1 вересня, мені на карту прийшло повідомлення, що мені відмовлено в користуванні банку «На основі накопиченої інформації з різних джерел…». Типу щасти вам.
Почав писати, питати причини та висновки — вони не кажуть. І тут я майже одразу зрозумів, що тут щось не те було з тим переказом на 2000грн, про який вони питали. Зайшов до бінансу, перевірив того агента, з котрим торгував і вуаля — відгуки від інших користувачів зʼявились, що блокують рахунки в банку від цього покидька, бо там шахрай, відмивання грошей і тому інше (зʼявились вони вже після мого блокування, тому до цього все було ок і я з ним торгував).
Я, довго не чекаючи, надіслав такий скрін з відгуками в підтримку, але вони сказали, що рішення прийняте і всього найкращого, рішення не буде оскаржене і бла-бла.
Було би дуже корисно більш детально перевіряти перекази та звʼязки з такими користувачами банками та блокувати обгрунтовано людей, питати більше інформації, всі докази і тп, бо мене тепер (на мою думку) записано до шахраїв, що мені дуже не подобається і я не хотів би бути в їх оточенні. Мене такі покидьки не одного разу кидали та я всім серцем їх ненавиджу і бажаю «гарного життя» їм та всім їх родичам.

Ну і в заключення — на мою вимогу надати мені онлайн форму звернення, почту чи ще щось, куди я б міг написати та оскаржити таке рішення, бо мені подобається цей банк і я хотів би з ним працювати далі, мені кажуть, що такого немає і банк рішення прийняв, переглянув та «…банк отримує інформацію з різних джерел та аналізує її, щодо того чим ми аргументуємо можливість відмови…».

А ще в мене були відкриті там депозити та були долар і євро, вони мені їх тепер хочуть за «курсом у застосунку» відправити в гривню на мої рахунки, тобто я ще й тут втрачу свої гроші.

Ситуація просто ТОП, дякую тому покидьку, що зіпсував мені життя, а банк і працівники ніяк не сприяють тому, щоб справедливо все проаналізувати та зробити висновки і обгрунтовано блокувати користувачів.
monobank
monobankua 1 сентября 2023, 17:47
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації.
Передали сигнал колегам, вони зв'яжуться з вами щоб допомогти у вирішенні питання

1 сентября 2023, 15:41
Йшли роки, а мамкіни бізнесмени від крипти все ніяк не могли зарамʼятати що така навілегальна діяльність не подобається банкам.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
1 сентября 2023, 15:48
Крипту нужно только вводить или выводить за нал, потому что банковских сотрудников гложет зависть и подозрение, когда там летают переводы по 10к дол. Вот если мне надо вывести 5 битков, естественно я обращусь к менялам за кэшем, то что на карту физлица такую сумму ни один банк не проведет
1 сентября 2023, 19:43
Який фантастичний фейспалм
1 сентября 2023, 15:56
ВО ВСЕХ банках Украины ваши мутки с криптовалютой рано или поздно прикрыли бы по любому.

И вы весьма напрасно, МОНОбанку «единицу» поставили (хоть я его и сам терпеть не могу) — это не его персональная «фишка» блочить криптодельцов, это ВСЕ украинские банки вас заблочат

П. С. Скажите автор, а вы когда купленный за 27 тысяч долларов биткойн продаете за 28 тысяч — вы кому налоги платите за заработанную тысячу?

Вот вы знаете — у государства и у банков тоже такие вопросы возникают
1 сентября 2023, 19:53
А мова тут йде про купив біток — продав біток?
я купляв доллар (юсдт), збергав його на свому рахунку на біржі, потім продав юсдт і отримав грн.
але блокування пройшло через шахрая, не за податки. я що, не написав про це вище?

читайте уважніше пост з відгуком, а потім пишіть
1 сентября 2023, 16:11
Мамкиньі комментаторьі — ті, хто не розуміють ситуацію, але бляха пишуть свої ту**і коменти.
читай уважно — я забрав свої кошти, але один з платежів був від шахрая, з-за якого заблокували не тільки мене, але й інших користовачів, не тільки монобанку клієнтів.
ознайомтесь спочатку з текстом, а не по першому слову Р2Р бінанс одразу пишіть свій висер.
MaxShad137
MaxShad137
1 сентября 2023, 16:20
Можете в лс скинути даного користувача? Щоб я заблокував йоги на всяк випадок теж.дякую
1 сентября 2023, 16:22
Та я можу і тут скинути
його нік CAPITALL999
1 сентября 2023, 16:20
Ти схоже навіть не читав коментарі. Банки блокують криптунів незалежно від того скаржились на них шахраї чи ні. Просто ти сам дав банку докази своєї криптоактивності, а це для банка як червона ганчірка для бика — і це сталось раніше, ніж якби ти не зіткнувся з іншим мамкіним кидок-бізнесменом.
1 сентября 2023, 16:39
Крипта не червона ганчірка для банків, вона може бути «ризиковою» в якомусь сенсі, а саме — вони можуть попросити надати документи про податки і все ок, якщо не ок з податками, сплачуй 18% + 1,5% і йди собі далі. пишу це, бо знаю, що іншим робили розблокування рахунків за великі суми через бінанс п2п після підтвердження платежів і ордерів з бінанс, деякі платили 18 +1,5, в кого немає основного доходу.
1 сентября 2023, 18:08
«після підтвердження платежів і ордерів з бінанс, деякі платили 18 +1,5, в кого немає основного доходу.»

Как я понял вы к этим «деяким» не относитесь ? То есть налоги вы со своей крипто деятельности так и не платите ?
1 сентября 2023, 18:19
Я не заробляю на крипті, я купляв юсдт собі, я продавав свої ж юсдт через деякий час, коли мені потрібні були гроші. тут свої заощадження в мене, ніякого прибутку від торгів в мене немає - я не арбітраж, я зберігаю кошти в різних валютах, а також і в цифровому форматі, тобто юсдт. диверсифікування — в умовах війни це перше, що повинно бути. крипта не заборонена — що не заборонено, то не заборонено.
1 сентября 2023, 19:41
Так вам ніхто не забороняє тримати крипту.
А ось обмін на фіатну валюту обкладений підводними каменями.
8 декабря 2023, 16:09
«Я не заробляю на крипті, я купляв юсдт собі, я продавав свої ж юсдт через деякий час»

USDT- это самая что ни на есть криптовалюта . Купил USDT- через какое то время продал
​​​​​​​USDT, это тоже классический вариант торговли криптой
1 сентября 2023, 18:41
Банку чхати на сплату податків — це не його головна проблема
Його головна проблема не стати елементом ланцюга відмиванні чи обналу коштів

якзо середньостатистичний криптан дізнається що треба платити податок як для доходу фізичної особи — він пустить собі пулю в лоба — не для того купуються юсдт щоб потім втрачати 20% що робить цю «інвестицію» збитковой
1 сентября 2023, 18:46
Не згоден
якщо буде чхати — він співучасник та прикриває таких «підприємців», як результат — відповідає ще гірше, аніж клієнт і штрафи там ой які великі)

в мене тоді питання, якщо «Банку чхати на сплату податків», тоді чому монобанк оподатковує кешбек?
1 сентября 2023, 18:56
Банк взагалі не дозволяє використовувати картку фізичної особи для ведення бізнесу і моментально закриває рахунок як тільки дізнається про це. Сплачуються при цьому податки чи ні значення не має.
1 сентября 2023, 19:33
Не дозволяє, все правильно, але яким чином я тут?
який бізнес в мене тут був?
до чого тут ця інфа?

я на крипті не заробив, я купив долар, я продав долар. інвестування — то вже інше, тут декларується все і сплачується податок на прибуток 19,5 раз на рік, все правильно, немаю нічого проти. але я не інвестор.

і ще раз, я не арбітражник якийсь, якби я їм був, то я б тихенько зʼїв цей бан від банку і сидів би шукав нову карту для подальшого відпрацювання «связок».

гадаю, що на цьому можна дискусію тут припинити.
1 сентября 2023, 19:40
Так «купив крипту — продав крипту» це операція комерційного характеру. Те що не виникло прибутку - третя справа.
1 сентября 2023, 19:42
Купив долар в обміннику — продав долар в обміннику — плати 19,5, так? все вірно?
1 сентября 2023, 20:54
Якщо виник прибуток, то по совісті - так. Але це вже ніяк не проконтролювати.
Плюс це саме купівля валюти і ніхто не проконтролює продаж.
1 сентября 2023, 22:05
Не дозволяє, все правильно, але яким чином я тут?
який бізнес в мене тут був?

А це банк оцінює який і чи був.

я на крипті не заробив,

в нас досі немає податку на прибуток від операцій по крипті. А знаєш чому? Бо такі як ти недалекі та неосвічені люди підняли крик коли в 2019 році були запропановані перші варіанти опадаткування прибутку, а не доходу.

зараз податок з доходу і тому не важливо заробив ти щось чи втратив — отримав дохід то сплати податок

А продвигав той закон власник біржі і в яку ти кидав сьогодні катяхи. Якби йому це вдалося то зараз би ти міг легко вивести гроші прямо на банківський рахунок без усіляких п2п і навіть можливо не довелось би платити податок оскільки операція може бути немає прибутку.

3 сентября 2023, 17:12
«я не заробив , я купив долар, я продав долар , «©. Та Ш О вы говорите? Не зарабатываете вы на этом и нет заработка! ? А ну давайте подсчитаем ? Продали в конце августа например, 10000 долларов по 38.6 , а сейчас эти же 10 тысяч долларов купили сейчас по 37.9. В итоге имеете ТЕ ЖЕ 10 тысяч долларов и ПЛЮС 7000 гривен. То есть эти 7000 гривен -это НЕ. прибыль по вашему? Будете и дальше рассказывать , что вы покупаете — продаете доллар и ничего на этом зарабатывать не получается ?
1 сентября 2023, 19:33
Тому що банк надає вуласну послугу, яка приносить клієнту умовний прибуток, як депозит наприклад. В такому випадку банк має виступати податковим агентом автоматично.
1 сентября 2023, 17:15
Голоси дивлюсь нормально так боти накручують
монобот працює гарно)

тільки не треба мені розповідати, що ніякої накрутки, бо я знаю, як це працює — моя сфера роботи повʼязана з цим)
aliwka3
aliwka3
1 сентября 2023, 18:02
Причем тут боты?) только мой голос дает +15, это не значит что тут проголосовало 15 человек)
1 сентября 2023, 18:08
І це дуже круто)
1 сентября 2023, 18:42
Всі хто думають не так як я — боти госдепа за печенькі нуланд

класика москальської единоі ізвілини

Дізнаватись як взагалі працює система голосів на Мінфіні — це для дурнів,.
1 сентября 2023, 20:54
Я щось не зрозумів, це ти тут мене намагаєшся москалем назвати?

ізвілини — це з якої мови?
госдеп — це з якої мови?
краще б мовчав, вумнику москальский.
або хоч перекладачем би користувався.

хоча й там буде потім від тебе щось по типу тікструм, пекельні борошна, державний будуй і подібні речі)

1 сентября 2023, 22:11
Я щось не зрозумів, це ти тут мене намагаєшся москалем назвати?

ну бо мислиш як типовий москаль: в тих всі нацисти та геї, в тебе — всі боти.
а хоч трохи подумати перед тим як казати — то не царська справа

або хоч перекладачем би користувався.

на відміну від тебе не користуюсь
2 сентября 2023, 18:41
По розмові на тому кінці сидить школяр

на відміну від тебе я вивчався в школі, а не курив і теперь не працюю ботом на мінфіні, а заробляю гарні гроші сохи розумом, тому зникни.
2 сентября 2023, 18:58
на відміну від тебе не користуюсь

бо настілки тупий.
краще піди підручник по укр мові купи собі, хоч якась користь буде.

стосовно москалів — ну типу від «розумності» своєї пишеш, бо це зверне увагу інших.

стосовно боту: ведеш себе як типовий бот на боці моно, на кожне повідомлення треба свої 5 коп вставити — такий висновок навіть 5 річна дитина зробить.

чому на кожному повідомленні від тебе тут бали стоять? навіщо це?)) правильно, бо так ми натякаємо на те, що тут НАЙРОЗУМНІШАта НАЙТОПОВІША думка користувача, а аватар в стилі монобанку — збіг просто))

все, тепер точно не буду відповідати, бо не бачу сенсу в цьому діалозі, користі від тебе -0, тільки витрачений час.
1 сентября 2023, 17:27
Обжаловать решение можно только через суд. Собственно этим я сейчас и занимаюсь. Очень интересно что они скажут в суде) И да, даже если заниматься криптой, есть статьи которые тебя защищают. Просто мало кто об этом знает
1 сентября 2023, 18:43
Що саме обжалувати, закриття рахунку? Так банк на це має повне право і нікому звітувати не забув)язаний.
1 сентября 2023, 18:56
Согласен, что банк имеет право. В законе четко об этом написано. А у тебя есть право обжаловать это решение через суд. И уже в суде банк должен доказать законность блокировки. В общем я месяц ± потратил, чтобы всё почитать и подготовить иск.
1 сентября 2023, 19:36
Хріново ти підготувався, або фантазер (або як лошка адвокати розводять)
В такому типі справ позивач має доводити свою позицію.
Також, мені дуже цікаво, які вимоги ти висуваєш в позові: відновити як клієнта (ні), відшкодувати якісь збитки (дуже сумнівно), щось ще?
1 сентября 2023, 22:12
А у тебя есть право обжаловать это решение через суд.

Немає такого права. Ти ще скажи що в тебе є право оскаржити що тебе дівчина кинула :D
1 сентября 2023, 22:29
Сразу видно, что человек не опытный, законов не читал, или не всё читал. На самом деле право такое есть, и есть статья. Я бы не говорил так уверенно. Но конечно статью я называть не буду, ибо я вложил не мало сил, средств, времени чтобы был готовым законодательно
1 сентября 2023, 19:42
Над тобою в суді посміються, якщо взагалі приймуть той позов. В плюсах буде тільки адвокат
1 сентября 2023, 22:33
Всегда смеется тот, кто смеется последний. Когда начинаешь читать законы нужные, то на самом деле там можно найти много интересного в свою защиту. Я же не зря месяц готовился, поэтому считаю что у банка не много шансов выиграть суд. Если что, то иск я уже подал. Требования очевидные как по мне, но называть не буду. И да, самое прекрасное, свои интересы я буду защищать сам, без адвоката
1 сентября 2023, 23:57
Розкажеш потім. І про «нужные законы» =)
zig4free
zig4free
2 сентября 2023, 3:03
Бред — в договоре с банком, который ты подписывал, есть пунк — что банк имеет право расторгнуть договор без указания причин.
Что ты там в суде собираешься обжаловать?
2 сентября 2023, 9:15
Я действительно не понимаю, почему вы все так категорически настроены. Я знаю что банк имеет право отказать в обслуживании и с этим не спорю. Но это право не делает банк всевласным. Судебная практика в таких делах говорит, что банк должен суметь доказать законность принятого решения, и делается это через суд. У нас в стране такой механизм
2 сентября 2023, 9:47
Якщо судова практика, наведіть хоч одну справу такого характеру
2 сентября 2023, 10:30
Гугл вам в помощь. Кто ищет, тот всегда найдёт
18 сентября 2023, 19:49
UPD:
Проблему вирішено, рахунки розблоковано, ніяких штрафів не нараховано, але моно попросили більше не працювати криптою.
То ж дякую за позитивний розгляд цієї справи!
17 ноября 2023, 13:24
А знаєте, що саме цікаве. Банки не блокують тих шахраїв, вони і далі крутять свої схеми. Банки блокують звичайних громадян щоб ті не попадалися на вудку шахраїв. П2П трейдингом не займаються багатії чи від нудьги. П2П займається бідний і подекуди середній клас, а також студенти чи школярі. Це гарний спосіб покращити фінансове положення та купівельну спроможність (особливо зараз, коли безробіття збільшилося, інфляція росте) з мінімальними інвестиціями. Але чомусь нашим банкам це не потрібно. Замість того щоб підтримувати фінансовий розвиток громадян вони їх блокують. А от схеми шахраїв і далі працюють та і самі шахраї процвітають. Без претензій до Моно, це відноситься до всіх банків. На мою думку Моно найсучасніший та найпрогресивніший банк в Україні і міг би разом з Мінфіном знайти рішення для «мамкіних бізнесменів» щоб вони могли відкрито і в білу заробляти. Це ж явно покращить регіональну економіку. Знаю декількох людей з глубинки які не мають роботи, але завдяки П2П мають змогу годувати свою сім'ю, купувати продукти, надавати заробіток магазину і т.д.
18 ноября 2023, 0:33
А можна і я не буду платити податки, а просто стану відкрито заробляти?
Цікаво, що одні щоб годувати сімʼю, мають платити податки, а інші — довбані арбітражники та криптоспекулянти ніють, як важко живеться та просять послаблень.
8 декабря 2023, 14:43
А ви читати вмієте? Я писав про врегулювання, а не про послаблення
8 декабря 2023, 16:02
«Це гарний спосіб покращити фінансове положення та купівельну спроможність (особливо зараз, коли безробіття збільшилося, інфляція росте) «

Попытка искусственного оправдания целого пласта «шаровиков»

Что вы тут плетете про «безработицу»? Я сам работаю на предприятии, продукция которого, в том числе идет и на нужды ЗСУ.

МЛЯ, РАБОТАТЬ НЕКОМУ. Готовы кого угодно брать на работу, причем с обучением, «с ноля «. И такое положение НА ВСЕХ предприятиях пипец какой кадровый голод. Не хватает АБСОЛЮТНО всех — от уборщицы до ИТР-овских должностей

Да только *** ты этого «арбитражника» заставишь работать- ему проще несколько раз «прокрутить » свою схемку с П2П и заработать столько же сколько он заработает на работе за полный рабочий день.

И ему по фигу будет, что в стране война и что ЗСУ практически ВСЁ требуется, но оно в дефиците, в том числе потому, что и страна не может произвести из-за кадрового голода.

А этот мля «арбитражник» будет бить себя в грудь и рассказывать «да я каждый месяц «доначу» на ЗСУ, я 2 раза в месяц отказываюсь от ДВУХ ЧАШЕК КАВЫ и перечисляю на ЗСУ аж 100 гривен в месяц»

Мля, прекращайте брехать как арбитражники вынуждены заниматься своей деятельностью потому, что работы нет. ПРОТИВНО ЧИТАТЬ.

В стране война, хотите помочь стране и не хотите воевать — хотя бы просто бросайте свои крипто мутки и идите работать в реальный сектор эко

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Заблокували рахунок через P2P переказ з бінансу