Фин мониторинг

Juliya16 30 августа 2023, 12:55
Перевела со счета на личную карту порядка 140.000банк решил сделать мониторинг, все документы предоставила с налоговой и тд, И менеджеры упали на мороз, обработка данных пару минут. Деньги не возвращаться на счет от куда было зачисление, а на виртуальном счету моно. Когда вернуться не понятно. С ки, творить такое во время войны! Лучше бы задавали вопросы фондам «притулы» и прочим, который собирает деньги, когда на банке миллионы, но нет надо издеваться над людьми малого бизнеса, которые поднимают экономку в такое тяжелое время
monobank
30 августа 2023, 13:16
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації

30 августа 2023, 12:58
Вертикальний світ моно — це що?

В Україні не можна переказати долари з рахунку ФОП на особистий рахунок фізичної особи, тільки гривню.
Fantomas2020
Fantomas2020
30 августа 2023, 13:45
Случайно не знаете, когда в monobanke появится карта АТБ? Олег Гороховский в телеграмм канале: https://t.me/OGoMono/1336 27.08.2023 г. анонсировал её выход: «Послухавши обговорення карт АТБ, вирішили внести коригування в продукт: 1. Кешбеки за категорією „Продукти та супермаркети“ нараховуватимуться незалежно від знижок АТБ. 2. Існуючу карту перевипускати не будемо, а віддаватимемо картку АТБ у Wallet Apple/GooglePay
3. Так само майбутні карти партнерів будуть додаватися допкартою в Wallet, а рахунок у всіх карток буде загальний — рахунок чорної картки. Дякую вам, дорогі - ми разом з вами робимо наш продукт і робимо його лише для вас.» и тишина. В GooglePay пока не обнаружил возможность её подключения.
30 августа 2023, 14:45
У Свідлова представник Моно Ілля Соколюк писав що з наступним оновленням програми

Прямо зараз можна купити на касі карту Моно-АТБ та замінити нею чорну карту
30 августа 2023, 15:00
«Лучше бы задавали вопросы фондам „притулы“»

Ну тут вопрос спорный. Если бы Притула не «арендовал» ( даже не купил, именно арендовал) спутник за 600 миллионов, то нам всем давно «гаплык» бы пришел. Только на нём и держимся.

Притула — честнейший парень. Копейки не возьмет. Все на спутник, Всё на спутник
30 августа 2023, 15:04
У Притули все прозоро: публічно анонсований збір на рахунок зареєстрованого згідно законодавства фонда, звітність про витрати.

30 августа 2023, 15:12
«У Притули все прозоро: публічно анонсований збір на рахунок зареєстрованого згідно законодавства фонда, звітність про витрати.»

Вот и я о том же — честнейший парень!
600 миллионов на спутник — да не вопрос, освоим и потратим
Надо будет — 600 миллиардов соберет и арендует на эти деньги телескоп на Нептуне, будет изучать и видеть как муравьи под Рязанью совокупляются. Просто неоценимая для наших военных информация
30 августа 2023, 15:13
Посміхаюсь як людину від жовчі корчить
Oleksii Ch
Oleksii Ch
30 августа 2023, 16:47
Інша справа — бойове нанотехнологічне брехло Лолік =)
Jokets
Jokets
31 августа 2023, 7:33
Добре лолік що ти надаєш дуже важливу та ціну інформацію нашим військовим, нашим людям аби прискорити перемогу. Ой, забув так ти ж сидиш нічого не робиш але критикуєш.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank