Монобанк привласнив мої особисті кошти

Sailorr 26 августа 2023, 17:43
Щоб дотягнути до зарплати інша людина скинула мені гроші через особистий кабінет (застосунок). Обираючи кому відпривити, людина клацнула мене у списку з телефонної книги. Гроші відправились не на білу, а на чорну картку, якою я зараз не можу користуватись. ТОБТО: я залишаюсь без ЛІКІВ, ПРОДУКТІВ і грошей на транспорт.

Я звернувся до служби підтримки через телеграм-бот і попросив відмінити надісланний мені платіж. Щоб гроші повернулись до відправника. У службі мені відповили, що треба почекати добу, доки моя ситуація розглядається.

За цей термін зі мною так НІХТО не зв’язався, і НІЧОГО не повідомив. Я написав у «підтримку» самостійно, де мені повідомили, що нічого не можуть зробити, бо, УВАГА: «немає такої можливості»!!! На моє прохання дати більш деталізовану інформацію ЧОМУ? і ЯК ТАКЕ МОЖЛИВО? мені відповіли відмовою.

Це, друзі, СОРОМ і НЕПОВАГА до клієнтів! Наголошую: вашою «сучасною і передовою» системою я залишився БЕЗ ЛІКІВ та ЇЖІ.

Я сумлінно і своєчасно сплачую усі необхідні мінімальні платежі та коміссії. У народа зараз і так важкий час. Як можна так ГАНЕБНО ОБКРАДАТИ ЛЮДЕЙ? СВОЇХ ЛЮДЕЙ! Як при такому обслуговуванні і умовах, у воєнний час ще платити ваші мінімальні платежі?!!!
monobank
26 августа 2023, 20:01
Розуміємо, що ситуація неприємна
За замовчуванням всі перекази надходять на чорну картку
При цьому, якщо затиснути на контакті, то є можливість обрати картку отримувача, на яку буде зараховано платіж
Дійсно, перенести поповнення відсутня можливість, про що ми повідомили відправника коштів
Приносимо вибачення, що ми не надали вам зворотний зв'язок
Зі співробітником обов'язково проведемо роботу

26 августа 2023, 17:54
Вам было лень всего-лишь выслать номер белой карты для получения денег,
а вот строчить отзывы и плакаться, что деньги не туда зачислились,
у вас есть и время и возможность.

26 августа 2023, 19:30
А що заважає банку перезарахувати кошти на той рахунок, яким я можу користуватись? Ви щось чули про якісний сервіс, чи лояльність до клієнтів?

І наче так дивно, що саме картка де використовуються кредитні кошти, стоїть за замовчуванням без можливості змініти це.
26 августа 2023, 23:01

Банку не має права переховувати гроші без твого розпорядження.

В застосунку ти сам легко можеш це зробити, звісно заплативши комісію за переказ кредитних
27 августа 2023, 9:02
«А що заважає банку перезарахувати кошти на той рахунок, яким я можу користуватись?»

У всех клиентов Монобанка есть чёрная карта, ведь её оформляют
и выдают при регистрации, поэтому для получения перевода денег
по номеру телефона используется именно чёрная карта.
Если вас такой вариант не устраивает — принимайте переводы,
предоставляя номер белой карты.
Или напишите в банк просьбу о внесении изменениии в функционал
приложения, чтобы была возможность смены номера карты
для получения переводов по номеру телефона.
28 августа 2023, 8:32
Змінити картку можна. Треба просто на одержувачі зробити довгий натиск і з’явиться меню з двома картинками — чорною та білою
aliwka3
aliwka3
26 августа 2023, 18:17
Так, а в чем проблема то? с черной карты лекарства и продукты не покупаются? или у вас там просрочка которую вы не желали погашать?)
26 августа 2023, 19:32
Так там мінус. Але все сумлінно погашається, та виплачується. Якщоб були якісь проблеми, чи провина з мого боку, чи було б адекватним з моєї сторони писати такі відгуки?
26 августа 2023, 23:18
Автор, тут какая то нестыковка у вас . Вы говорите, что не можете платить за лекарства и еду с черной карты потому, что на ней «минус». И тут же вы говорите, что все долги на черной карте «сумлінно погашаються та виплачуються «. НО ТАК НЕ МОЖЕТ БЫТЬ. !!! Если вы вовремя платите по своим долгам по черной карте то там не может быть «минуса» . А значит вы спокойно можете воспользоваться переводом своего товарища и платить его деньгами с черной карты за еду и лекарства. А если у вас все-таки есть «минус» на черной карте , причем даже после того как ваш товарищ прислал на нее перевод , то это означает только одно — ни фига вы вовремя не платите по своим долгам , раз на ней «минус» образовался . Если человек воспользовался кредитными деньгами с черной карты и вовремя платит платежи у него физически не может быть «минуса» на черной карте. Дорогой автор, вы нам откровенно врали !!! Вы мало того, что элементарно не потрудились просто скопировать номер своей белой карты и прислать его товарищу , вы банк обвинили в своих бедах из-за своей лени. Так вы ещё нам и наврали , что не можете воспользоваться черной картой из-за минусов на ней, хоть вы вовремя все платежи по ней вовремя платите, что взамоисключает друг друга. Терпеть не могу, когда автор отзыва считает читателей дураками , врёт им и ещё попутно жалуется как он чуть ли не умирает с голоду и одновременно с этим обвиняет банк в своих бедах , хотя тут вина сугубо его самого — автора .
27 августа 2023, 15:05
Якщо там немає обмежень через заборгованість, то та сума, що ви отримали має погасити частину боргу та зробити шматок балансу доступним для використання.
Наприклад, якщо у вас овердрафт 20000 гривень і він використаний до 0, то додавання 1000 гривень зменшить овердрафт до 19000 та дасть змогу витратити тисячу та іжу та ліки.
Але схоже про сумлінні виплати там розмови не йде та картка обмежена на витрату кредитних коштів.
26 августа 2023, 18:26
По перше чорною карткою ви можете користуватись — вона як раз добре підходить для оплати ліків, транспорту та всього іншого.

По-друге не існує такої штуки як відміна проведеного платежу. Ніде в світі.

По-трете вина за переказ не на ту картку лежить навіть не на відправнику, і уж точно не на банку — а на тобі бо ти не попередив відправника що треба переказати гроші саме на білу картку.

Я сумлінно і своєчасно сплачую усі необхідні мінімальні платежі та коміссії.

Той що? Це твій обовʼязок згідно договору. Ти цим не родишь банку лось за до він мусить бути тобі вдячний.
26 августа 2023, 18:41
Перевод по номеру телефона — отличный банковский сервис,
но наши люди и тут умудряются накосячить…

Либо номер уже принадлежит другому человеку и деньги уходят постороннему.
Либо с номером всё в порядке, но зачисление идёт на первую активную карту,
а не на ту, на которую хотелось бы клиенту.
26 августа 2023, 19:23
Нашим людям надо научиться думать головою — пример соседнего народа ярко кричит чем заканчивается неиспользование мозгов. А все начинается с таких вот мелочей когда накосячив пытаешься переложить вину на другого.
27 августа 2023, 16:31
«пример соседнего народа ярко кричит чем заканчивается неиспользование мозгов»

Народы не разделяются на те кто использует мозги и кто, типа, не использует . Такая точка зрения граничит с фашизмом. Следующий шаг таких рассуждений - деление на арийцев и не арийцев , измерение черепов у представителей разных наций и попытка доказать превосходства одной национальности или расы над другой
28 августа 2023, 7:14
Мова йде лише про тупих каціпів
28 августа 2023, 8:35
Народы не разделяются на те кто использует мозги и кто, типа, не использует

розділяються

Самий наочний приклад це Північна та Південна Кореї

А ще Тайвань та Китай.

Такая точка зрения граничит с фашизмом

Дядьку, 2023 рік на дворі і вже давно пора вивчити що фашизм це в Італії. А в Германії на яку ти по радянськи натякаєш був нацизм.

Ну і ще ти зараз намагаєшься поставити знак рівняння між ситуаціями коли росіянин каже що українці нацисти (бо йому про це розповіли в зомбоящику) та українцем який каже що росіяни нацисти (бо напали на країну і вбивають всіх підряд під тим самим гаслом «ми вбиваємо нацистів»).
Ні, якщо я кажу що росіяни в масі вимкнули совість, мізки та масово порушують канони православʼя (з яким носяться як дурні з писаною торбою) — це зовсім не обовʼязково пусті звинувачення такіж як коли росіяни кажуть що воюють з сатаністами.
Лише небажання бачити аргументи українців та бажання сприймати думку росіян як таку що має підґрунтя може привести тебе до точки зору «ненависть українців до росіян це щось схоже на фашизм».
28 августа 2023, 8:45
измерение черепов у представителей разных наций

знов таки улюблена справа росіян

а коли українці вимірювали черепа та робили висновки про що татари чи чеченці (національності що входять до складу народу східного сусіда) це якийсь неповноцінні народи з штучною мовою створеною у турецькому генштабі?

а росіяни ось цю думку про штучність мови просували завжди і настільки добре що навіть деякі мої колеги в Харкові у 2005−2006 роках публічно її підтримували не дивлячись на те що самі були українцями за походженням, до слова на відміну від мене бо в мене батьки різних національностей
то хто ж з нас міряє черепи: українці чи росіяни?
SergeyNina
SergeyNina
27 августа 2023, 1:49
Уважаемый автор. Не делайте перевод по номеру телефона, только по номеру карты в будущем. Да, нет возможности отменить перевод такого типа . Эту возможность не предоставляет платёжная система.
27 августа 2023, 3:21
Там после перевода секунды три еще можно отменить, как минимум кнопка есть…
Я правда не пользовался никогда. Но должна ж работать?
27 августа 2023, 12:12
Це відміна переказу з боку відправника. З боку отримувача відміни переказу ніколи не існувало.
28 августа 2023, 8:29
Правильно. Чел би побачив, що посилає на чорну, скасував і послав на білу.
27 августа 2023, 11:28
Чому моно взагалі обслуговує таких як автор? Іх треба блокувати на завжди в системі банків без змоги розблокування. В принципі я би таких людей взагалі з України депортував. Деградація процвітає максимально
27 августа 2023, 16:24
«В принципі я би таких людей взагалі з України депортував.»

По Конституции Украины не предусмотрена депортация гражданина Украины , тем более по причине финансовой безграмотности.
Сперва, как минимум, человека надо лишить гражданства. А это опять таки , не получится если у человека это гражданство единственное , да еще и от рождения.
Ну и опять таки — глупость и финансовая безграмотность , как у автора отзыва, не является причиной для лишения гражданства Украины
28 августа 2023, 7:17
Глупість ні - але життя з такою позиціює що автору чомусь всі вині, що як автор хоче так і повинен бути о це так. Такі люди все своє життя живуть з цією позицією і ніколи не змінюють її. Тож навіщо така людина в державі? Яку користь вона вносить для своє країни? Лише всіх винить навколо та вимагає до себе якісь не зрозуміли поблажки, уступки
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
31 августа 2023, 9:25
Була і в мене подібна ситуація, понароблювали сволрта пеекази за телефонною книгою і на заблоковані картки приймають петекази, а повернути дудки , недобанк і в африці недобанк вже не користуюсь рік цим непотрібом і все добре
31 августа 2023, 10:24
О, ще один хронічний брехунець оговтався.
Навіть якщо б картка не була заблокована, повернути тобі гроші може тільки власник.
Який в 90% випадків відповідає, що дуже чекав саме цих грошей і посилає до суду, бо серед співвідчизників вистачає жадібних блазнів.
І навіть якщо припустити, що картка заблокована — це не означає блокування рахунку і власник може отримати доступ до грошей.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк привласнив мої особисті кошти