Місяць провіряють і морозять мої кошти

Dominator145 24 августа 2023, 4:47
Вже пройшов місяць з того часу як моно заморозив мої кошти, окрім годуванням чим швидшого результату нічого не отримав. Що скажу, настільки поганої підтримки не бачив ні в одному банку, весь час відсилаються на умови і тд, але пришвидшити умовну перевірку, які інші банки виконують за день не можуть. А їх підтримка це щось з чимось, одні кажуть що перевірка триває 90 днів, другі що декілька хвилин на самому початку, а ще особливо було смішно коли вони позначили проблему як вирішену, а потім відсилались на те що вони вирішили тільки питання моє(хоча позначено що проблема вирішена) і такі кажуть що воно вирішено тільки відповідю на ваше запитання. Подаю скаргу до нацбанку на цей банк, ні умов проінформування, ні лояльності до клієнтів. Суцільна брехня, грубість і відсутність поваги до власних клієнтів. А і те що ви не можете провірити за стільки часу, це особисто ваша проблема, а не моя, всі потрібні документи я надав, і тут ви лише виправдовуєте свою непрацюючу колегію яка не може це зробити як умовно А-Банк за 1 день. Нікому не раджу вас.
monobank
monobankua 24 августа 2023, 13:05
Банк діє згідно з чинним законодавством України (у тому числі ст. 7 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню поширення зброї масового знищення»), тому банк зобов'язаний проводити перевірку транзакцій клієнта.

Відповідно до п. 4.3.6. Умов та правил Банк здійснює документальну перевірку джерел походження.
Та відповідно до п.4.3.23. Банк може у передбаченому чинним законодавством порядку призупинити здійснення фінансової (фінансової) операції (операцій).

Для встановлення правомірності переказу Банк за результатами моніторингу або у разі опротестування переказу власником, емітентом або платіжною організацією платіжної системи має право призупинити завершення переказу на час, передбачений правилами відповідної платіжної системи.

На поточний момент перевірка триває.
Ми надамо вам відповідь відразу, як тільки вона закінчиться або буде нова інформація.

24 августа 2023, 10:12
Не тримайте гроші в банках, тільки кеш!
24 августа 2023, 12:52
Хай те що не з'їсть інфляція та не згорить — вкрадуть. Так.
MarselKN
MarselKN
24 августа 2023, 12:44
Кто не мутит левые деньги у того нет проверок, или они занимают 1−2 дня. Лучше расскажите нацбанку, что вы там крутили за деньги на карте
Dominator145
Dominator145
24 августа 2023, 20:26
… Кошти мої, всі потрібні докази я надіслав, якщо ти чогось недопоняв, це не єдиний випадок де моно так затримує і заморожує кошти клієнтам, а якщо ти їх робітник, то норм відпрацьовуєш за свої 10 грн)
smishno
smishno
24 августа 2023, 21:19
SergeyNina
SergeyNina
24 августа 2023, 23:49
Эти случаи массовые. Увы, не только в монобанке. Клиента ставят в очередь на проверку и ждёшь недели или месяцы. На будущее — у вас есть зарплатня карта. Используйте для любых платежей свыше 30к гривен только её, да и вообще для всех крупных покупок . На вашей зарплатой карте финмониторинг будет длиться максимум три дня, обычно вообще час — три. Жалоба в нбу скорее всего не решит вашу проблему, но написать жалобу стоит.
25 августа 2023, 1:36
норм відпрацьовуєш за свої 10 грн)

Коли людина сходу приписує комусь проплачене ставлення — скоріш за все вона сама саме з тих хто за гроші хоч мати …

А тому

це не єдиний випадок де моно так затримує

так, ти не єдиний хто пробує мутити операції з використанням карт Моно, перші такі були ще в доковідні часи коли в тренді було мутити на крипті.
25 августа 2023, 10:26
Автор, що заважає закрити рахунок та переказати гроші до іншого, норм., банку?
25 августа 2023, 18:53
А під час фінмонітору це можливо? Якщо щось, перепрошую, цієї інформації не знаю.
25 августа 2023, 21:49
Звісно ж ні
7 сентября 2023, 13:29
Це вас не повинно турбувати-надішлить заяву до моно та чекайте…
Danilich
Danilich
25 августа 2023, 15:58
Разрывайте договор с этим банковский суррогатом, там «банком» даже и не пахнет. Они всегда отличались заморозкой денег на несколько месяцев, пока дойдет очередь. Главное побольше пишете в паблики они мониторят отзывы и недовольным побыстрее стараются закрыть вопрос
25 августа 2023, 18:54
Та я так і стараюсь робити, сьогодні написав їм на пошту, вони на мене конкретно образились, через місяць попросили інфу за рік тепер), надіслав їм тепер також чекаю
26 августа 2023, 13:06
Ще в ап сторі напишіть негативний відгук!
26 августа 2023, 13:38
І в Спортлото!
7 сентября 2023, 13:30
Не треба чекати-треба рахунок закривати та скаргу до НБУ написати.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Місяць провіряють і морозять мої кошти