Блокировка счетов.

Дональд МакЛарен 15 июля 2023, 13:01
Доброго дня, шановні читачі. Пишу тому, що дуже…дуже засмутився через дії банку. Одного ранку, мені надійшло повідомлення, що мені відмовлено в обслуговуванні. Чому так сталося? Мені відповіли як і іншим, банк не може розголошувати.
На той момент в мене був відкритий кредитний ліміт, за який я сплачував лише процент ≈2К декілька років. В цьому році я почав погашати борг і в цей момент мені заблокували рахунки. Чому не заблокувати переводи, зняття готівки, інші послуги, все заблокувати і залишити мені головний екран з цифрами, що у мене коїться на картці і скільки мені потрібно платити? У реструктуризації відмовлено. У тех.підтримці сказали встановити Zoom для зв’язку. Чому я маю робити те, чого не хочу? І за це я повинен платити? Я ж почав виплачувати борг, навіщо так робити??? Так розумієте, хоч би була на те підстава…
monobank
monobankua 15 июля 2023, 13:40
Для уточнення інформації, написали вам в особистому повідомленні

15 июля 2023, 16:58

Тому що «відмовлено в обслуговуванні». Це ж наче не потребує пояснень, тут скоріш хочеться почути як Ви собі уявляєте роботу банківського застосунку коли людина вже не є клієнтом банку.

Zoom безкоштовний. Можете не встанавлювати, впевнений що банк запропонував це як канал зв’язку який дозволяє передсвідчитись у тому що спілкування йде з відповідною особою. Но робити це ви не забов’язані що дуже ймовірно погіршить умови погашення боргу.

Я ж почав виплачувати борг, навіщо так робити???

Ви знаєте, навіть претензії міністра оборони Великої Британії Волеса до України виглядають більш обосновано ніж це Ваше «я ж почав платити борг після двох років». Платити борг це ваше зобов’язання і коли ви це робите в банка ніяких зобов’язань віддячити вас не виникає.

Треба було думати раніше коли ви не погашали борг розтягнувши це на два роки.
Дональд МакЛарен
Дональд МакЛарен
16 июля 2023, 11:35
Я сам знаю, коли мені і що робити. Коли виплачувати, а коли ні. Питання не про це. Zoom я, наприклад, не хочу встановлювати, у офіційному додатку є можливість робити відеодзвінок до тех.підтримки. Я не прошу мені віддячувати за те, що я почав виплачувати. Я лише хочу дізнатися, чому таке ставлення? Чому я маю дзвонити, витрачати свій час на якісь дзвінки? Встановлювати сторонні застосунки? Якщо ввімкнути голову, то це В ПЕРШУ ЧЕРГУ ПОГІРШИЛО УМОВИ.
16 июля 2023, 13:14
Я сам знаю, коли мені і що робити. Коли виплачувати, а коли ні.

Ні, не знаєш. Тому банк і закрив тобі рахунок.

у офіційному додатку є можливість робити відеодзвінок до тех.підтримки

Рахунок закритий, застосунок не працює.

Я лише хочу дізнатися, чому таке ставлення?

Бо ти неплатив по своєму боргу, що тут ще треба пояснювати.

Чому я маю дзвонити, витрачати свій час на якісь дзвінки?

Можеш не дзвонити та не витрачати свій час. Просто заплати всю суму заборгованості і все на цьому.
Danilich
Danilich
15 июля 2023, 17:28
Это не банк. Вы брали кредит не в банке, а в учреждении, которое работает под ширмой другого банка. Эта мусорка давно скатилась на дно по качеству обслуживания. То что отказали в обслуживании, ничего страшного, ничего вы не потеряли. Выплачивайте долг и закрывайте все карты
Anrey12
Anrey12
18 июля 2023, 13:47
Автор, якщо вважаете, що моно неправий та ви вже не є їх кліент + взаємних зобов`язань немає-вибачте їм усе, що ви якби повинні(на іх думку).
Якщо будуть лякати судом- https://dev.ua/ru/news/soloma-1669286304 …

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank