Жахливо

Natashiiii 12 июля 2023, 12:31
Дуже шкода, що в такий складний військовий час для нашої країни, працівники монобанку не хочуть співпрацювати зі своїми постійними клієнтами.В даний час хочу поскаржитись на менеджера монобанку Романа.Дитяча карта мого сина була заблокована монобанку, не попередив мене.Дитина звернулась з проханням змінити мобільний номер в додатку з Київстару на Водафон, бо телефон з додатком знаходиться в іншому місті.Після цього, не спитав і не попередив мене (а саме батьки несуть відповідальність за фінансові операції дітей), монобанк заблокував дитячу карту, що сьогодні стало для нас сюрпризом.На прохання розблокувати, відповіли відмовою і набрехали, що у них інформація, про втрату телефону.Підтвердив всі дані і остаточну суму на карті, все одно відмовили.Я, з з міркувань Романа, повинна замовити нову карту, на що в мене абсолютно немає часу, я працюю, а дитина знаходиться в іншому місті без можливості оплатити собі дитячі потреби.Це не служба турботи, це служба хлопоти.
monobank
monobankua 12 июля 2023, 18:43
Насамперед хочемо подякувати вам про те, що повідомляєте нам про ситуації, де на вашу думку співробітник некоректно провів консультацію. Ми уважно розбираємо ці питання, що допомагає нам ставати краще.
Також хочемо повідомити, що на підставі перевірки роботи операторів, у разі виявлення порушень, ми застосовуємо управлінські рішення відповідно до внутрішніх стандартів.
У цій ситуації з боку співробітників не виявлено порушень, консультації всіма співробітниками було проведено коректно.
Дії фахівців були відповідно до процесів банку, на підставі даних, отриманих від клієнта
Сподіваємось на те, що надалі наша з вами співпраця приноситиме лише позитивні емоції

12 июля 2023, 19:59
Так, а де і в кого телефон з оригінальним номером?
Oleksii Ch
Oleksii Ch
13 июля 2023, 8:28
Так це ж ознаки компрометації фінансового номеру.
Одні скаржаться, що їм засобів безпеки в Моно бракує, інші переживають, що картку у сумнівному кейсі заблокували.
13 июля 2023, 9:33
До слова щоб дитина могла оплатити свої дитячи потреби достатньо їй на телефон додати карту в Google чи Apple гаманець. Це якщо мова саме про оплату. І це настільки просто що на відгук пішло більше часу ніж на додавання картки.

А от коли мова про повноцінне користування то тут не може бути компромісів з безпекою під соусом «ну це ж дитина». Банк зробив все правильно, а от ви привчаєте дитину до недбалого відношення до безпеки.

І ще не розумію цих понтів «я така зайнята що не можу замовити картку». Це не мати, а халепа.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank