Маю визначити що банк зробив багато роботи

Monopoly1 23 июня 2023, 23:31
Я був дуже здивований коли тільки зʼявився Mono та думав що це якась маячня.

Бо як то кажуть занадто гарно щоб бути правдою. І так воно і є.

Те що є ТІЛЬКІ в Mono: блокування оплат за кордоном, якщо не збігається країна (щось таке є і у пумбі але там потрібно додавати вручну), банки (у тому числі й ті, що захищені дія.підпис), мерч, shaketopay (ви навіть не уявляєте наскільки це зручно у компанії друзів), динамічний CVV (начебто тількі в Mono), відсутність відділень, а отже ніяких явок у них для підтвердження особи (як це іноді буває у пумбі), можливість змінювати ліміт з застосунку

Але при при всіх плюсах є і мінуси: відсутність «throwaway» (карток дані яких не страшно «злити») карток для інтернету, якісь трабли з комунальними послугами (на зараз все гаразд, але факт є факт).

Отже, банк по перше для тих кому не потрібне зняття готівки, по друге у звʼязку з сотнями скарг на відмови в обслуговуванні рекомендую мати хочаб 2 рахунки у різних банках (на випадок якщо когось з цих банків вкусить бджола). Ну і не шукати способи оплати криптовалют (з цим проблеми у більшості банків, всі «дякую» «розумникам» які займалися крутками бірж).

Але фінмон у Mono дійсно дуже дивний, тож використовувати його як єдиний банк я не можу. Але мати в ньому рахунок (хай буде навіть з 1000 гривень) цілком зручно.
monobank
24 июня 2023, 12:55
Дякуємо за відгук
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам. Уточнення походження коштів не означає, що ми відмовляємо в обслуговуванні. У разі, якщо банк отримує достатні пояснення щодо підозрілих операцій, перевірка не впливає на можливість обслуговування

SergeyNina
SergeyNina
24 июня 2023, 0:58
Неправда немного о пумб или эти функции не у всех. В пумб у меня есть полный запрет на операции в интернете и любые операции зарубежом + интернет лимиты. Есть также лимиты на колличество и общую сумму операций. Актуализация данных у пумб раз в три года при перевыпуске карты
24 июня 2023, 10:33
Согласен с предыдущим оратором. ПУМБ реально имеет все те перечисленные «плюшки» что и в Моно (кроме разве что динамичного CVV), и просто огромное количество «плюсов», которых в Моно и близко нет.

Вывод- а на фига вообще нужен Моно, если он во всем хуже ПУМБа?

П.С. А если вам нравится «огрызок» а не банк, то тогда уж лучше Спортбанк. Такое же фуфлецо-полубанк, но все ж получше Мони на голову, и процент по депозитам больше, т обналичка бесплатная, и возможность получать 10% за личные средства. Моня тут и рядом не валялся даже в сравнении со Спортбанком
24 июня 2023, 10:40

Раджу просто почитати правила обслуговування рахунків фізособ і не буде питань.
З кінця 2018 використовую цей банк як єдиний, з лютого 2021 тримаю тут ФОП.
Надходження шестизначні щомісяця, і не маю ніяких проблем.

А мамчіних бізнесменів, що працюють через картки фізособ, різних схематозників, дропів, криптоспекулянтів — вимітають на мороз поганою мітлою і це правильно.
24 июня 2023, 11:00
«тримаю тут ФОП.
Надходження шестизначні щомісяця, і не маю ніяких проблем.»

Уже вижу вас, раздувающегося от чувства собственного величия и чуть не лопающегося от этого)))

П. С. Ну, а простые смертные (не полубоги как вы) уже раскусили котиков и массово находят альтернативу

Danilich
Danilich
24 июня 2023, 11:26
У кого шестизначный доход не сидит за копейки комментируя каждый негативный отзыв про щманябанк. А если платят такие деньги и есть время просиживать по полдня значит это трутень в компании
24 июня 2023, 17:36
Уяви, що не всі мають працювати, не піднімаючи писка вгору. До таких потрясінь тебе життя не готувало?
24 июня 2023, 11:03
« з лютого 2021 тримаю тут ФОП.»

«мамкин бизнесмен». А на деле подвизается за 30 сребренников комментарии для Моно писать
24 июня 2023, 12:08
Виходить, що тих 30 срібних вистачає на квартиру в Стамбулі з басейном та видом на море =) Монобанк — щедра душа.
Три літри
Три літри
24 июня 2023, 12:14
динамічний CVV (начебто тількі в Mono)

ще раніше був у поляків в Getin, але серед українських дійсно найкращій

нащо коли є банки та поповнення картки за посиланням?
те що в Україні перекази с картки на картки замінили зручний та безпечний банківський переказ не означає що давати номер картки це нормально

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Маю визначити що банк зробив багато роботи