Увы. Моно Банк зажрался и «испаскудился вкрай »

Lolik1837 22 июня 2023, 17:48
Дорогой Моно. Сейчас, как никогда, увеличилось количество жалоб, что ваш банк стремительно «испаскудился » в последнее время. И по качеству обслуживания и по ценам на ваши услуги.

Увы, но и я добавлю свой голос к этому многомиллионному хору ваших критиков.
Решил я сегодня купить военные ОВГЗ со сроком погашения 26.06.2024 г.. Хочу, как и миллионы украинцев, помочь своему государству. Зашел в приложение Монобанка и вижу цену на облигацию 1064.04 грн со ставкой доходности 15% для покупателя

Дай-ка, думаю, сравню с ценами у других продавцов. Захожу в «Дию» и вижу, что ЭТИ ЖЕ ВОЕННЫЕ ОБЛИГАЦИИ продаются у других продавцов (ICU, Укргазбанк и др.) по цене намного ниже — 1028,84 грн, при ставке доходности для покупателя 19−19,25%.
Дорогой Монобанк, ни хе.а себе разница 1064 грн против 1028 грн и годовая ставка 15% против 19%, естественно, в вашу пользу!!!

Я понимаю, что каждый продавец вправе выставлять свою цену, но ведь вы НАЖИВАЕТЕСЬ НА ЖЕЛАНИИ ЛЮДЕЙ ПОМОЧЬ ГОСУДАРСТВУ В ТЯЖЕЛОЕ ВРЕМЯ !!.. Когда люди несут свои деньги для помощи государству, покупая эти военные ОВГЗ, вы, просто зажравшись, дерете с них три шкуры!!!

А вы вообще задумывались, даже с коммерческой точки зрения, скольких клиентов вы потеряли из — за своей жадности? Вы понимаете, что чем вкладываться в ваши жадные схемы под 15%, выгоднее даже просто положить деньги на депозит со ставкой 19%, даже с учетом налогов? И эти деньги, в результате, не пойдут в ОВГЗ для нашего государства, не помогут ему в трудную минуту!

Я в очередной раз, дорогой Монобанк, убеждаюсь, что вы действительно «испаскудились «до предела. Вы подняли стоимость ваших комиссий, вы больше всех пытаетесь со своей жадностью «урвать» с людей за ОВГЗ (и не только), качество обслуживания по валютным депозитам достигло дна. Все, что от вас осталось — это более менее нормальное приложение. Но люди все больше умнеют и все меньше обращают внимание на эту внешнюю мишуру и больше на реальные достоинства.

Я не буду, как некоторые, фальшиво плакать, что я отказываюсь от ваших услуг. Но я еще больше убедился, что был прав, когда решил, что Моно- это банк для крайне ограниченных функций. Максимум — сходить в супермаркет в счет кредитных средств и купить какой то товар по «оплате частями»

На большее вы, со свое жадностью, не годитесь. Вы ребята, уху ели!
monobank
23 июня 2023, 13:33
Наразі встановився загальний тренд на зниження ставки прибутковості військових облігацій у гривні
Нові випуски облігацій у гривні починають випускатися за зниженою ставкою, ніж раніше. Кожен учасник ринку має свої ціни
У клієнта завжди є можливість купити облігацію за найвигіднішими для себе умовами у будь-якого учасника ринку. Незалежно від того, де куплено облігацію, держава отримає заплановану суму від продажу. Наше основне завдання дати найкращий сервіс, який допоможе залучити в економіку країни якнайбільше інвесторів фізичних осіб і впевнені, що це залучення не повинно здійснюватися за найвищою прибутковістю

22 июня 2023, 18:03
1. «вы НАЖИВАЕТЕСЬ НА ЖЕЛАНИИ ЛЮДЕЙ ПОМОЧЬ ГОСУДАРСТВУ». Шановний автор, то допомагайте державі, хто вам заважає. Незалежно від того в якому банку ви їх купите, держава отримає однакову суму. То виходить справа тут вже в вашому заробітку, а не в бажанні допомогти)
2. «выгоднее даже просто положить деньги на депозит со ставкой 19%, даже с учетом налогов». Покажіть, будь ласка, банк, де ви зможете покласти гроші під такий відсоток?
22 июня 2023, 18:12
2. «выгоднее даже просто положить деньги на депозит со ставкой 19%, даже с учетом налогов». Покажіть, будь ласка, банк, де ви зможете покласти гроші під такий відсоток?

Открывайте самостоятельно на этом же ресурсе раздел «депозиты» и убедитесь сами

Незалежно від того в якому банку ви їх купите, держава отримає однакову суму

Я ясно уже описал ситуацию, что даже положив под 19% депозита получается выгоднее чем ОВГЗ у Моно под 15%. Так что держава ничего не «отрымае» в этом случае, если люди предпочтут депозит ОВГЗ в Моно
22 июня 2023, 18:49
Ви маєте на увазі ті банки, що очолюють рейтинги надійних банків з кінця? Сумнівна пропозиція. Тим паче варто дивитись на загальну картину: суми мінімальних вкладів, вартість обслуговування рахунку, комісія при поповненні або знятті. Складається враження, що ви подивились як раз тільки на циферку в розділі депозитів на цьому сайті.

Що ж стосується ОВДП, прошу вас називати речі своїми іменами. Мова йде про ваш заробіток, а не допомогу державі. Кожний хто бажає допомогти, може зробити донат (а не чекати повернення більшої суми) або придбати облігацію, а не скаржитись на заробіток інших.
Чомусь у вашому ланцюжку людина, яка хоче допомогти державі, побачить невигідну пропозицію в mono (повторюсь, держава отримує одну й ту саму суму незалежно від банку, де ви купляєте облігацію) і піде відкривати депозит, бо це вигідніше). Тому дуже прошу вас не прикривати бажання заробити благою ціллю допомоги.
22 июня 2023, 19:02
«Ви маєте на увазі ті банки, що очолюють рейтинги надійних банків з кінця? Сумнівна пропозиція.»

Я так понимаю , вы так и нее научились пользоваться разделом «депозиты» и пользоваться «фильтрами»?

Наверное с вами на эту тему лучше не продолжать разговор
22 июня 2023, 18:52
Аж цілих півтора відсотки вигоди, бо з депозиту ти ще заплатиш 19.5% податків. Хоча лицемірам що завгодно — божа роса.
22 июня 2023, 18:49
Шановні мишки, нахіба ви наполегливо гризете кактус, якщо вас це не влаштовує? Ніхто ж е тримає мінфінівські три каліки в лавах клієнітв моно.

Той же Lolik1837 взагалі скотився до викашлювання висмоктаних з пальця відгуків. Герой сучасності — сам купує папери щоб нажитися, а лицемірно звинувачує банк в аналогічному бажанні. Якщо так переймаєшся недоотриманою допомогою — задонать комусь напряму та викручуйся. Мене нудить від лицемірів, якщо чесно
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
22 июня 2023, 18:59
А що такое? Неуж то котик Моно не зашел? Странно говогят що Дубилет с котиком лудший на рынке, пиши свои возмущения лично Гороховскому скомороху Моно
22 июня 2023, 19:00
«Той же Lolik1837 взагалі скотився до викашлювання висмоктаних з пальця відгуків. Герой сучасності — сам купує папери щоб нажитися»

Да что вы говорите ?))) Америку не вы открыли .?
Представьте себе — банки и трейдеры торгуют ОВГЗ с целью заработать денег . И люди их покупают с целью заработать . Но только остальные банки продают людям с возможностью заработать ставку 19% и только один оскотинившийся до предела Моно никак не найдет предела своей жадности и лупит такую цену , что людям оставляет только 15%
22 июня 2023, 19:05
Не купуйте, бідолашний невизнаний героє…
22 июня 2023, 19:06
Так не займайтесь маніпуляцією і не робіть з себе жертву, яка праведно хтіла допомогти державі. Не треба прикриватись допомогою! Ви критикуєте mono, бо заробляють вони, а хочете ви.
23 июня 2023, 7:06
Так тут же все зрозуміло: поки «патріоти» типу Лоліка радісно крутили конвертаційні депозити та шукали, де купити державні облігації з солодкими умовами, інші донатили всі вільні кошти та допомагали людям.
Тут один конвертаційний додік хвалився що перетворив здається чи 3 тисячі доларів на 5, чи 5 на 8, не памʼятаю… Надо було й мені моноботу, не роздавати в пеший тидень війни 7 тисяч доларів, та не донатити півтора року, економлячі на власних потребах.
22 июня 2023, 19:04
Я понимаю, что каждый продавец вправе выставлять свою цену, но ведь вы НАЖИВАЕТЕСЬ НА ЖЕЛАНИИ ЛЮДЕЙ ПОМОЧЬ ГОСУДАРСТВУ В ТЯЖЕЛОЕ ВРЕМЯ …

Монобанк наживається на бажанні людей заробити більше ніж на депозитах. І так роблять абсолютно всі банки світу які працюють з роздрібними клієнтами. Про важкий час взагалі не треба тут скиглити — якщо в тебе є зайві гроші для купівлі облигацій то в тебе точно не самі важкі часи, принаймі у фінансовому плані.

На большее вы, со свое жадностью, не годитесь. Вы ребята, уху ели!

Так смішно читати про жадібність від людини яка через свою жадібність пішла писати відгук про банк який дає їй меньше прибутку ніж інші банки.
22 июня 2023, 19:06
Та марно, ту лицемірну маячню все одно не зарахували, що недивно.
22 июня 2023, 19:13
Эх, как Моно боты встрепенулись
22 июня 2023, 19:15
Чергова маніпуляція. Тобто є ваша думка і думка ботів, правильно вас розуміємо? Самого факту, що такі самі як і ви люди можуть бути з вами кардинально не згодні, ви не приймаєте.
22 июня 2023, 19:21
« Тобто є ваша думка і думка ботів, правильно вас розуміємо?»

А я так понимаю, что вы даже специально «зарегались» только для того, что бы рассказать как я неправ и какой золотой ваш Монобанк??) Или так? Мимо пробегали и случайно зашли?)

Да скатился ваш Монобанк ниже некуда . И люди плавно перетекают от него к конкурентам. Вот вы и подобные вам беситесь
22 июня 2023, 19:26
Повірте, те, що ви підете з mono мене б тільки порадувало. Хвилює мене виключно ваше лицемірство і все, що я прошу у вас в ході всіх цих коментарів — називати своє бажання нажитись прямо, а не «допомогою державі». Дякую.
22 июня 2023, 19:39
«Мене обурив ваш відгук і саме тому я пройшов реєстрацію для того, щоб була можливість написати коментар.»

Да — да))) Мой отзыв «чисто случайно» попал вам на глаза и вы решили защитить «честнейший» банк .

Или все намного проще и реалистичнее ? Банк просто платит пару монет такому защитнику за его «праведный гнев»)))?
23 июня 2023, 6:49
До чого тут начесніший банк?
Ми тебе обговорюємо та твоє ліцемірство разом з підміною понять.
22 июня 2023, 19:15
22 июня 2023, 19:25
«А як поплавило монохейтера який випадково продемонстрував свою жадобу до грошей :)»

Да что вы говорите?))
А этот ресурс вообще для людей любящих проср…ть деньги? Или все-таки для тех кто интересуется их сохранением и их работой ?
22 июня 2023, 20:24
То собі ви дозволяєте бути жадібним та заробляти на потребах держави, а банку ні?
23 июня 2023, 6:47
Найкращій коментар!
Закликати до громадянської відповідальності на фоні купівлі пеперів було помилкою =)
22 июня 2023, 19:57
Ваша проблема , господа Монофилы, что вы напрочь не хотите мыслить критически, если дело касается Монобанка. Для вас Моно- априори лучший и безгрешный .

Вы напрочь не хотите замечать как в последнее время банк катится по наклонной. Вы не хотели замечать как Моно крал у людей деньги за оплату ЖКХ, а потом месяцами люди выбивали эти деньги . Вы оправдывали Моно
Вы не хотели замечать , как Моно повысил комиссии за свои услуги , там где конкуренты либо вообще ее не вводили , либо намного меньшую чем у Моно.
Вы в упор не хотите замечать , что в плане депозитов Моно вообще забил Х. на своих клиентов . Ситуация с ОВГЗ — тоже тому подтверждение
Вы отворачивали глаза от того, что Моно больше всего из всех украинских банков «кидал» людей с получением валютных депозитов
Перечислять падение Моно можно долго — но вы всегда оправдывали Моно, что бы он не вытворял.

П.С. Все , что осталось от былого Моно — это «котики». Всё остальное -…
22 июня 2023, 20:25
Коли людина яка через жадібність звинувачує банк у жадібності — не чекаєш від неї порад про критичне мислення.
22 июня 2023, 21:09
Желание заработать на депозитах и вкладах — это по вашему «жадность » ?)))) Тогда в нашей стране миллионы и миллионы жадных. А вы, я так понимаю, бессребреник ?)))
22 июня 2023, 22:10
Желание заработать на депозитах и вкладах — это по вашему «жадность «

Ну так ви ж самі назвали це жадібністю, процітую: «вы НАЖИВАЕТЕСЬ НА ЖЕЛАНИИ ЛЮДЕЙ». Ви так само наживаєтесь на бажаннях людей і держави і вам це не муляє. То чому ви пишите що банк не має цього робити якщо банк як раз і створений для того щоб наживатись на бажаннях людей? Це природньо, це нормально. Так само як нормально коли на бажаннях людей наживається таксист чи перукар, чи продавець у магазині смартфонів.
23 июня 2023, 6:53
Що цікаво в цьому коментарі, так те що він — маніпулятивний від першого по останнього слова.
22 июня 2023, 22:13
Закрой счета как я давно сделал, все проблемы этого лживого псевдоучреждения и банковского суррогата вместе с ухмыляющимся котами смыл в унитаз, и полностью доволен. Куча учреждений где все тоже самое есть или лучше
23 июня 2023, 9:19
«закрой счета как я давно сделал «© Зачем. Я все-таки оставил ещё Моно, но ТОЛЬКО ЛИШЬ для оплаты покупок в супермаркетах за кредитный лимит. Ну и опять же — есть маленькая надежда, что критика подействует и твердолобый Моно хоть как-то начнет менять к лучшему
23 июня 2023, 10:26
То не критика, а лицемірне ниття
23 июня 2023, 3:20
Зашел в Дию, купил эти облигации, в оплате указал карту Моно.
23 июня 2023, 9:15
И я о том же. Я тоже купил овгз не в Моно, а через «Дию». Со своими конскими ценами на ОВГЗ пусть Моно идёт лесом
23 июня 2023, 9:45
Вибачте, а на Самсунг або Епл ви теж десь скарги пишете, бо в них ціни зависокі, та наживаються падлюки?
23 июня 2023, 10:00
Если 10 банков продают по цене 1028 , а ОДИН ЕДИНСТВЕННЫЙ (Моно) продает ЭТОТ ЖЕ ПРОДУКТ по цене 1064 это невольно вызывает вопросы . П. С. Если в десяти магазинах один и тот же аппарат Самсунга будут продавать за 40 тысяч, а в одном единственном магазине ЭТОТ ЖЕ АППАРАТ будут продавать за 100 тысяч, то тоже возникнут вопросы к его адекватности
23 июня 2023, 10:03

Відкрий хотлайн, подивись що насправді так і є.
23 июня 2023, 10:23
Так порівнюються не ціни в продавців, а ціни у виробників. Завжди знайдеться китайська контора, в якої флагман буде коштувати втричі дешевше за сумсунга або епл.

І навіть якщо погодитись з аналогією, не маніпулюй цифрами!
Якщо взяти різницю між 15% та 19%, про яку ти тут ниєш, то на прикладі умовного смартфона це буде жорстока але реальна ритейлерська вилка цін.
Десь 1028 доларів, а десь 1200+
23 июня 2023, 12:25
Сенс теж по нормальній ціні продає
25 июня 2023, 11:35
Согласен . У «Сенса» тоже хорошая цена на ОВГЗ. Но сейчас вокруг Сенса создали нездоровую обстановку . Лично я пока через Укр газ или через ICU
23 июня 2023, 10:47
Господа Монофилы. Так какие вопросы! ? Вот берите и открывайте депозиты только в Монобанке в котором ставка на 3−5%, ниже чем у конкурентов . И ОВГЗ покупайте только у Монобанка при ставке 15%, когда все конкуренты Моно дают заработать 19%. Да только, что-то я сомневаюсь , что вы так делаете)))). Потому, что трандеть в защиту Моно , как вы — это одно , а пользоваться на деле его конскими расценками и терпеть убытки из своего кармана — это другое
23 июня 2023, 11:01

Тебе хтось примушує чі агітує купувати облігації тільки в Монобанку? Інші банки деруть гроші там де у Моно послуга безплатна, наприклад вимагають кожного місяця робити конкретний обсяг операцій за кількістью та сумами, чи просто мають комісію на неї.
23 июня 2023, 11:20
В мене немає жодного депозиту та жодного українського паперу.
В Моно надходження на ФОП + картка для щоденних витрат та обміну на місцеву валюту.
Виключно тому, що все ще залишаюсь номінальним податкоим резидентом через велику кількість фінансових інтересів та обовʼязків в Україні.

P. S.: Знову ти маніпулюєш: недоотримані прибутки в нашій галактиці не вважаються збитками.
23 июня 2023, 11:12
Вообщето UA4000225668 с номинальной доходностью 11% — откуда монобанк взял доходность 15%?
23 июня 2023, 12:24
Наведена вами бумага три місяці тому була погашена, і продавав її моно десь під 8 — 9 %
23 июня 2023, 12:29
Я говорил об облигациях UA4000226286. Их Моно сейчас предлагает купить у него с доходностью 15%. Все остальные банки ,, и в Дие тоже, предлагают эти же бумаги с доходностью 19%
23 июня 2023, 12:38
Номинальная доходность
14,00%
Может другие банки криво считают годовые проценты?
23 июня 2023, 12:46
В моно покупаешь ее за 1064.04 — и успеваешь еще получить выплату 70 за 28.06 и еще два раза по 70

В сенс-е покупаешь по 1030.44 и получаешь доход в 179.56

1064.04 + 210 = 1274,04
или
1030.44 + 179.56 = 1210 — у меня получилось 17.42% вместо 19.1%

в общем нехрена не понял.
23 июня 2023, 13:12
Якщо бумага не дисконтна, то там дохідність номінальна розраховується виходячи з того, що кожен купон буде реінвестовано. Якщо купони не реінвестувати, то % буде менше, ніж пишуть банки чи мінфін. то нормально)
23 июня 2023, 13:26
В сенс буде 1030.44 + 210
179,56 то сенс малює чистий дохід (210−30,44)
23 июня 2023, 14:01
Збили мене своїм дописом.
в сенс буде 1000 + 210 — 1030,44
в моно буде 1000 + 210 — 1064,04
23 июня 2023, 12:50
Ми звісно всі повіримо, що моно купив цю бумагу рік тому за номінальною дохідністю, не виставляв її для клієнтів, а зараз виставив та ще й 1% додав з гороховського плеча.
Хоча більш реальний варіант, моно купив цю бумагу 13.06.2023 при дорозміщенні зі встановленою дохідністю 18,4%, а клієтам продає старі бумаги або таки заробляє на комсі.
23 июня 2023, 12:53
Перед тем как писать чушь собачью, почитай описании облигации. у нее полугодичная выплата в размере 70грн — что равно заявленным 14%
Где вы там монобанк и другие взяли 15 — 19 % годовых — хз
23 июня 2023, 13:07
«чушь собачью» пишеш як раз ти.
Подивись за якою ціною мінфін продає бумаги при дорозміщенні.
мінфін продав цю бумагу 13.06.2023 за 1024,45 грн за 1 облігацію. Порахуй дохідність сам, якщо емітенту (мінфіну) не довіряєш.
23 июня 2023, 18:27
«Перед тем как писать чушь собачью, «

zig4free, вы не обижайтесь , но пользователь studhyu прав. И чушь несли как раз таки вы .

Я не так давно тоже был таким же как и вы безмозглым дилетантом в плане ОВГЗ. Потом начал вникать в эту тему . Стал получше разбираться .

Сейчас стал применять этот инструмент . Он по своему интересен и имеет ряд преимуществ перед депозитами . Это и отсутствие налогов НДФЛ и военного сбора , и возможность в любой момент продать их , причем сохраняя заработок , чего на депозите нет.

Скажу даже больше — сейчас , когда валютные конвертационные депозиты отпали — есть смысл переложиться на ОВГЗ . Посудите сами — даже на краткосрочном 3 месячном сроке можно вложиться в ставку 14−15 % годовых и плюс еще и такое падение доллара в этот период и по итогу если считать в долларе то вообще ставка 25−30% годовых в долларе получается . Зарабатываешь 2 раза — и на падении курса доллара , и на ставке самой облигации .

Это , считай, так же «вкусно» как и на конвертационных валютных депозитах выходило.
23 июня 2023, 12:51
18,4% на останньому аукционі мінфіну.
23 июня 2023, 12:55
Проблема в том что % неправильно считают, выплаты по облигации как были так и остаються 2 раза в год по 70грн.

На данный момент 3 выплаты — суммарно на 210 грн остались, причем следующая будет 28 числа, вот калькуляторы и сходят с ума. И каждый банк по своему считает цену облигации.

Вот если расчет для монобанка — 1064.04 + 210 = 1274,04 верный (т.е. 19.73% прибыли)— то в монобанке самые выгодные условия.
23 июня 2023, 13:02
Виплати звісно незмінні. просто мінфін продає з дисконтом. за рахунок ціни продажу змінюється дохідність. і зараз вона реально 18,4% за цією бумагою, що була продана при дорозміщенні 13 числа. На наступному аукціоні дохідність знову може бути інша. Тому не варто говорити про номінальну. Все залежить від того, за яку ціну ти купиш бумагу
23 июня 2023, 13:08
Проблема в тому, що ти зовсім не розумієш, як це працює і вціпився в опис і номінальну дохідність бумаги емітованої рік тому.
23 июня 2023, 13:34
Вам погасять бумагу 1000 грн та купони 3*70 грн. відніміть з цієї суми вартість покупки і розраховуйте дохідність.
А ви незрозуміло до чого складаєте покупку і купони
23 июня 2023, 15:03
«Номинальная доходность» это если вы возьмёте облигацию четко за 1000 гривен и получите с нее только ее купоны. Но облигации
практически всегда продаются или дороже или дешевле 1000 гривен. Их курс может меняться. Постоянным остаётся только «купон» И соответственно реальная доходность очень редко совпадает с «номинальной»
Я так понимаю — вы, наверное, не сталкивались с ОВГЗ., если не в курсе этих вещей
23 июня 2023, 15:42
Ты пересчитай какую реальную доходность даст такая покупка ОВГЗ в монобанке — я уже выше написал, что у них калькулятор сломан, вот и нарисовали 15%.
В том же сенс банке нарисовали 19.1% — но при пересчета получается чуть больше 17%
23 июня 2023, 15:57
Якщо бумага не дисконтна, то % рахують так, ніби ти реінвестуєш кожен купон знову у цю бумагу. Так рахує мінфін і відповідно так рахують банки.
Якщо рахувати без цієї особливості, у мене вийшло
в сенс 17,24 %, в моно 13,44 % станом на зараз.
23 июня 2023, 18:06
В моно больше 19% - так как еще 3 выплаты по 70.
23 июня 2023, 18:39
Ви невірно порахували. в моно 13,44 %
23 июня 2023, 18:50
«В моно больше 19% - так как еще 3 выплаты по 70.»

ВЕЗДЕ на эту облигацию будет 3 выплаты по 70. Вернее даже не так -2 выплаты по 70 и одна (последняя) 1070 Только в Моно вы эту облигацию купите за 1064, а в ICU или в Укргазе за 1028

То есть получите за облигацию везде одинаково — по 1210, но купите в Моно на 36 гривен дороже, чем у конкурентов
23 июня 2023, 22:32
Если это правда, то у моно действительно пробило дно, тупой обман на счет доходности ОВГЗ — тут жалобами в НБУ следует закидать за такие мутки.
23 июня 2023, 12:29
Коли моно купив бумаги, гроші за них пішли державі. І від того, купимо ми їх у моно чи ні, допомога державі ніяк не зміниться. Враховуючи, що вони взагалі зараз забили на ОВДП у національній валюті, залишивши одну бумагу. Валютні ОВДП ще більш-менш, якщо грроші не виводити з моно, бо інакше — 0,9% комси за зняття готівки чи комса за свіфт.
23 июня 2023, 13:01
Комиссию платить не нужно — перевести на ВсеКарту
23 июня 2023, 13:19
Валюту. ага ага
23 июня 2023, 13:23
Валютные ОВГЗ в монобанке — это какую вавку надо иметь в голове.
23 июня 2023, 13:32
По дохідності на рівні з іншими. якщо валютаі вже в моно, то чому б і ні.
а гривневі не вигідно у моно брати да і вибору нема, тільки одна бумага
24 июня 2023, 16:31
Ну так. Класти на депо під 0%, чекати три місяці, замовляти, хвилюватися — надішлють скасування чи ні замовлення… Купив кілька штук під 4% на рік. і хай собі висять
Олексій Герасименко
Олексій Герасименко
23 июня 2023, 20:54
Я не розумію, навіщо ви взагалі зв’язатись з цими *** котиками, в GlobusPlus депозит під 21 % зараз
23 июня 2023, 22:33
Этот банк постоянно на грани — пытаеться нагреть то на вводе, то на выводе денег.
24 июня 2023, 11:34
9 месяцев в гривне для очень рискованных людей, уж лучше овдп на квартал, почти те же самые % (только не через моно который и там нагревает на комиссии)
24 июня 2023, 12:16
«9 месяцев в гривне для очень рискованных людей, уж лучше овдп на квартал»

Разумно. Обстановка сейчас не такая . Тоже считаю , что месяц- три сейчас оптимально

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Увы. Моно Банк зажрался и «испаскудился вкрай »