Непогано

FuckRuskiyKurva 13 июня 2023, 20:02
Зареєструвався в застосунку.

Все добре окрім:
— Відсутність карток для WEB оплати (хочу остаточно перейти на mono, але без цього це неможливо…)
— Надто повільна перевірка документів. Ну мені сказали що це норма, але модно якось пришвидшити? :D
— Нема можливості зробити вхід по Дія підпис. OTP легко перехопити, PIN занадто короткий (хочаб 6 цифр для входу в застосунок)

Це всі претензії. А так все гарно.

Милий котик муркотить при поповненні!
monobank
14 июня 2023, 10:59
Дякуємо за ваш відгук. Передали ваші побажання відповідальним співробітникам для розгляду додавання їх у майбутніх оновленнях мобільного застосунку.

smishno
smishno
13 июня 2023, 23:24
Чесно, от відгук ні про що
1. Що заважає мати основну чорну картку, а білу для оплат в інтернеті, чи навпаки?
2. Є альтернатива — піти в приват, простояти в черзі, потім проходити реєстрацію і невідомо скільки часу чекати
3. Є вхід по пін/відбитку/фейс айді, давайте не 6, а 10 цифр, а може ще більше хай зроблять, або давайте букви хай додадуть для входу, так буде ще безпечніше
14 июня 2023, 0:57
Біла-зарплатня, чорна заблокована через додаток (добровільно), колектори мені не потрібні. В Приваті була можливість одразу зробити собі Gold card та не стояти в черзі Саме так. Нема чого жартувати. У користувача повинен бути вибір.
14 июня 2023, 7:34
На чорну можна встановити ліміть нуль. Відносити його потім буде ой як не просто.

Розкажіть трохи більше про перехоплення ОТП. Бажано у вигляді реальних випадків, а не теорії. Теорію я знаю.

І навіть якщо якийсь фантастичний суперзлодій перехопить ваш ОТП, це більше ризиковано для веб-банкінгу, якого в моно немає. А якщо зайти в застосунок на другому або іншому пристрої, це призведе до запиту на відеоверіфікацію.
14 июня 2023, 9:22
Ліміт нуль? Як це зробити? Ну реальні так реальні. Ось https://news.obozrevatel.com/ukr/economics/fea/shahraj-obchistiv-rahunki-ukraintsiv-na-800-tis-grn-za-dopomogoyu-zamini-sim-kartok.htm Цього я не знав. Спробую перевірити.
14 июня 2023, 10:39
В статті не про злам ОТП, а про перевиск карток. Проти перевипуску карток є вже років п’ять чи навіть більше прості інструменти: реєстрація номера або викростання eSIM.

Монобанк має в застосунку унікальку послугу с купівлі eSIM якіми потім можна керувати в цьому ж застосунку. Якщо вже настільки боєтесь що хтось спробує перехопити ваш номер то купуєте новий номер через застосунок Монобанку, встановлюєте його як фінансовий.
14 июня 2023, 13:05
У мене Лайф :) Не хочу змінювати провайдера
14 июня 2023, 14:41
Моно як раз лайфсел есімки продає, доречі
14 июня 2023, 11:12
Кредити > верхній лівий кут, далі розберетесь
Або через підтримку.
Але попереджаю, якщо схочете повернути, не факт що вийде.
14 июня 2023, 13:03
Все, зробив. Дякую!
ch777
ch777
15 июня 2023, 9:59
Такі випадки якщо і були з перехопленням або викраденням отп то ніколи не поширюються на публіку
14 июня 2023, 9:06
Відсутність карток для WEB оплати

Біла картка як раз для цього.

Надто повільна перевірка документів.

Пів години — невже це довго?

Нема можливості зробити вхід по Дія підпис.

Нашо? Не зрозуміло взагалі.
14 июня 2023, 9:24
Біла для зарплатні. у цьому випадку це було трохи довше але все ж таки хотілося би пошвидше. Дія підпис додасть рівень безпеки
14 июня 2023, 9:28
Біла для зарплатні.

Використовуй чорну для зарплатні, в чому проблема? Ти хочеш дві картки, але свідомо не використовуєш одну з них.

Дія підпис додасть рівень безпеки.

Яка безпека? Про що ти взагалі? Які кейси лікуються Дія.підписом який сам по собі тупий костиль? Мобільний застосунок для щоденного користування клієнтами банку, а не для параноїків.
14 июня 2023, 9:52
А так можна? Бухгалтерія та техпідтримка заявили що тільки на білу. Стосовно Дія Підпис я мав на увазі підтвердження на нових пристроях. Я б хотів заборонити вхід з інших телефонів. Бо OTP легко зламати. Але зверху вже підказали що у цьому випадку буде запит на відеоверіфікацію. Якщо так то все гаразд
14 июня 2023, 10:33
А так можна? Бухгалтерія та техпідтримка заявили що тільки на білу.

Бухгалтерія такого заявити не може — вона взагалі не може знати різницю між чорною і білою бо це абсолютно однакові поточні банківські рахунки.

Техпідтримка банку такого заявити не може, скоріш за все ви просто не зрозуміли їх відповіді.

Стосовно Дія Підпис я мав на увазі підтвердження на нових пристроях.

Застосунок Монобанку працює тільки на одному пристрої. При переході на новий пристрій все одно потрібна якась авторизація він мінімальної до повноцінної. Їх повністю вистачає.

Бо OTP легко зламати.

Ні, його складно зламати. До того ж ніхто не буде витрачати купу часу і грошей на злам звичайної карти куди приходить зарплата.
14 июня 2023, 13:02
1. В бухгалтерії мені сказали що потрібен дебетовий рахунок. Навіщо мені вам брехати? 2. Так вже перевірив. Все гаразд. 3. Це проходить не когось саме, а відносно масово, нажаль
14 июня 2023, 13:08
Вони кажуть дурню. Нащо — не знаю. Можливо через свою непрофесійність.

Який в тебе рахунок бухгалтерію не обходить — ти взагалі не забовʼязаний іім казати чи є в тебе кредитний ліміт на картці повʼязані з рахунком, чи ні.

Зарплату можна отримувати на чорну картку, не існує жодного закона який це забороняє. Передав бухгалтерії номер рахунку і це все що їм треба знати.
14 июня 2023, 14:20
Зачекай. Тоді що я маю з ними робити? Я дав білу і все зараховують. На чорну відмовилися та сказали що це неможливо
14 июня 2023, 22:14
Тоді що я маю з ними робити?

Просто дати бухгалтеру номер рахурнку чорної карти і не слухати його маячню про те що рахунок мусить бути дебетовий — це не його справа, абсолютно.
Тим більше що по номеру рахунку і не можва визначити ци є на цьому кредитний ліміт, чи ні. Далеко не на всіх чорних картах є кредитний ліміт, коли банк встановлює кредитний ліміт номер рахунку залишається тим що і був раніше.

На чорну відмовилися та сказали що це неможливо

Звідки вони знають до якої карти який рахунок відноситься?

Це ровна така сама маячня як і у випадку коли бухгалтер відмовляється перераховувати зарплату на карту іншого банку який не є «зарплатним» банком підприємства.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank