poporitzlecker 2 июня 2023, 20:20
Декілька місяців поспіль без проблем брала участь у зборах на підтримку друзів/знайомих військових та поповнювала банки через Apple Pay з німецької кредитної картки (в мене німецьке громадянство і я не маю право зробити українську нажаль +маю тількі ось цю кредитку та внутрішню картку) Була дуже задоволена такої зручної, прямої, швидкої можливості без величезних комісій та дуже невигідного курса (як в інших провайдерах). Раптово воно припинило працювати и я зʼясувала що є з боку вашого банку встановлений ліміт в 5000 грн на перекази з іноземних карт. Тобто я за декілька місяців перевела загально 5к і все, більш ніяк не можу взаємодіяти з вами.
Вам варто переглянути це обмеження. Зробить хочаб ліміт 5000грн/місяць. Думаю, я не едина іноземка/іноземець яка/якій проактивно брала/брав участь у зборах ЗСУ та зіткнувся в один момент з цім глупим технічним налаштуванням!
monobank
3 июня 2023, 11:11
Розуміємо, що ситуація неприємна
Рекомендуємо скористатися іншою карткою для поповнення
Можливо, в майбутньому, відбудуться зміни й можна буде надсилати більші суми

Три літри
Три літри
5 июня 2023, 13:31
Ці правила походять з українського закону про фінмониторинг. Це не примха Монобанка.

Багато фондів мають спеціальні рахунки для валютних донатів на які можна переказати гроші без обмежень.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Безглузді правила/обмеження для іноземних громадян, які хочуть переказувати гроші на ЗСУ