обережно! Глючний додаток пересилає долари між Євро рахунками !

евгений н 23 мая 2023, 16:58
Хочу попереди користувачів про дивні глюки з програмою, а також застережити від повтору моєї необачності, щоб не втрачати гроші на рівному місці.

19 числа вирішив перекинути 700 євро між моїм рахунком Моно (Євро) та моїм рахунком Genome (Євро), оскільки swift/sepa и таке інше заборонені — вирішив скористався для цього переказом з картки на картку (помилка номер 1 — краще б зняв налічкою і усе). Відкрив монбанк, вибрав свою карту євро, ввів реквізити карти Євро genome.
Але на диво побачив біля сумми переказу значок доллару. Також поруч була мікроскопічна незрозуміла стрілочка на кілька пікселів (сподіваюся ця форма дасть завантажити посилання на іллюстрації).
Подумав, може на ту стрілочку треба натиснути щоб щось змінити — потикав її кілька разів. Але на екрані нічого не змінилося. Тоді я вирішив що можливо сумма в доларах є ілюстративна або по якимось правилам НБУ — хто його зна, бо я людина далека від фінансів та правил. Ну і звісно — якщо я перевожу Євро з одної карти на іншу — навіщо там взагалі долари. Тож нажав собі — і як ви могли здогадатися — перевів 700 долларів з одного рахунку євро на другий. Виконавши двійний обмін. Пр цьому за свою необачність та глюки програми я заплатив на місці 40 євро
Звернувся до підтримки щоб 1) розпочати чарджбек (бо обидва рахунки мої — і які питання просто відмінити транзакцію) 2) розібратися звідки там взагалі взялися долари (чому не юані?) і чого я ніяк не міг обрати Євро тією піксельною стрілочкою.
Ну, а далі почався звичайний монобанківський карнавал — де постійно змінюючись між собою, працівники «відділу турботи» мені спочатку співчували, потім обіцяли (але це не точно, можливо, якщо вийде) завести якийсь фіча-реквест на зміну UI в программі, потім просили не розповідати про це в інтернеті заманюючи компенсацією курсової різниці, а під кінець як водиться просто побажали гарного дня!

Тож попереджаю усіх користувачів, а також ще раз публічно пишу до монобанку — приберіть дефолтні долари при переказі з картки Євро на картку Євро. Пофіксіть / збільшіть вашу піксельну стрілочку яка не працює і не дає обрати євро. Перестаньте морочити клієнтам голови, а просто робіть чарджбек, хоч це мабуть руйнує якомусть манагеру KPI та позбавляє квартальних бонусів. Ну і під кінець не гарного вам дня!

Надаю посилання на два скріншоти для розуміння ситуації (на одному піксельну стрілочку суппорт спеціально виділив мені червоним — бо інакше її і не видно) — на другому чим ця історія закінчилася (нічим)
postimg.cc/gallery/7qCZQGY
monobank
23 мая 2023, 17:25
Розуміємо, що ситуація неприємна
На етапі створення переказу ми відображаємо всю інформацію по переказу, в тому числі і валюту переказу
Дійсно, для зміни валюти достатньо натиснути на значок валюти і таким чином ви можете обрати необхідну вам валюту переказу із доступних

23 мая 2023, 17:35
Відповідь банку: бла бла бла

де чарджбек?
SergeyNina
SergeyNina
23 мая 2023, 19:05
Он невозможен технически. Максимум компенсация курсовой разницы из-за ошибки
24 мая 2023, 16:14
Все можливо, і не таке
було б бажання
23 мая 2023, 18:00
Який чарджбек по операції пір-2-пір? Альо, є хто?

Ти знаєш багато гарних слів, але прикидаєшься дурачком вимагаючи чарджбек для операції для якої не передбачено ніяких чарджбеків та блокувань.
Oleksii Ch
Oleksii Ch
24 мая 2023, 9:41
А що, валютні п2п перекази без конвертації в гривню вже дозволені?
Danilich
Danilich
24 мая 2023, 13:58
Днобанк, даже при пересылке не могут посмотреть на валюту счета, чтоб ее использовать в качестве исходного типа отправляемой валюты, ответ в самом лучшем стиле «проблем не найдено». Напишите на фейсбук, твиттер со скриншотами, они очень не любят публичных негативных отзывов, сразу говорю можете получить отказ в обслуживании за это. 40 евро вычтут из зарплаты дизайнера.
24 мая 2023, 14:29
Як вони можуть подивитись на валюту рахунку в іншому банку?

24 мая 2023, 16:12
Дноніліч, а який сенс перевіряти валюту отримувача, якщо на екрані відправника можна обрати валюту і суму? Ну і яке відношення має банк відправник до рахунку одержувача? Автор відгуку написав, що він сам вирішив можливо сума в доларах ілюстративна, бо він далекий від фінансів і правил. Можна було звернутись в підтримку і уточнити, що це і як це працює, а не самостійно подумати, самостійно зробити переказ, а потім звинувачувати у всьому банк
24 мая 2023, 17:47
Проблема й досі https://streamable.com/o66bab
24 мая 2023, 17:47
Ці доллари
1) не мають там бути
2) змінити їх не виходить
3) якщо вже втсановили USD (чому не тугрики) то зробіть нормальну кнопку

Записав відео — знову та сама проблема — з наступного тижня буду спамити ним в каналах та соціалках
На невдах і тролів мені начхати — тема не для них, а для банку і щоб попередити інших

24 мая 2023, 23:36
То нажми на значок самої валюти і запиши на відео, з таким ракурсом, де буде видно, що клік йде саме на значок валюти/стрілочки, а не мимо. І при чому тут Глючний додаток пересилає долари між Євро рахунками? Додаток сам нічого не пересилав так то, а ти сам відправив платіж в доларах, а спихаєш все на банк. У додатку писало ж валюту і суму відправки. У всіх все нажимається і валюта змінюється, а ти не можеш попасти, пальчики завеликі чи що

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / обережно! Глючний додаток пересилає долари між Євро рахунками !