Банда

jackjones69 5 мая 2023, 0:35
Найгірший «банк» якщо його взагалі можна назвати банком, скоріш за все бандитська контора, я би написав тут все що думаю але тоді комент не опублікують. Я брав кредит до того як почалася війна, коли це сталось самі знаєте що було, пізніше я виплачував борг щомісячно у суммі 1200 грн щомісячно, чітко та без прострочок, але коли я постраждав і мені довелось лягти в лікарню на декілька місяців, я не міг навіть говорити нормально, банк дзвонив мені і вимагав платежів, я через знайомих просив щоб вони поповняли частково покривали щомісячні платежі це 400 грн, але коли прострочка досягла 2700 гривень, цей скотобанк почав мені двзонити і погрожувати! При чому прямим текстом з дедлайнами і якщо я не сплачу то я побачу що буде!!!
ЦЕ за ТАКУ КРАЇНУ МИ ВОЮЄМ??? Та зараз купа інвалідів, купа сиріт, купа хворих ви будете їх з ліжка гроші забирати? чи нирки вирізувати? Якщо у хворих неходячих ви вимагаєте гроші, я пояснив цим *** що я відлікуюсь півтора місяці і виплачу, так ні їні погрози не зупинились і мені довелось зичити. Я нікому не раджу з ними звязуватись, нехай їм все вернеться що вони роблять
monobank
monobankua 5 мая 2023, 18:23
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації

5 мая 2023, 7:43
Ні, що ви, воюємо за те щоб обрані могли не повертати кредити!!!
Jokets
Jokets
5 мая 2023, 8:03
На що ви брали кредит до війни?
5 мая 2023, 8:14
Проблема не в Монобанке. Любой другой украинский банк поступил бы точно так же — звонил бы , требовал бы возврата денег и по фигу на какие бы то ни было обстоятельства у заёмщика . Так, что именно вины Монобанка тут нет . Тут , кстати, уже прозвучал этот вопрос - а вы на какие цели брали заём ?
5 мая 2023, 8:23
И ещё вопрос — если ваш необходимый месячный платеж был 1200 гривен, то значит , по законам математики, ваша сумма долга изначально была около 30 тысяч гривен . То есть у вас просрочка платежа с суммы долга в 30 тысяч. А вы почему-то пишите , что просрочка с суммы 2700 гривен. Но с суммы долга 2700 не может быть необходимый месячный платеж 1200 гривен. Потому, что Монобанк требует 4% минимального месячного платежа от суммы долга. А с 2700 гривен 4% ну никак 1200 гривен месячный платеж. Дорогой автор, может вы где-то ошиблись или перепутали что-то ?
5 мая 2023, 9:53
Або просто брехня на замовлення, за 50 гривень =)
5 мая 2023, 11:44
Ну если это заказной отзыв от автора, то он и 5 гривен не заслуживает, не то , что 50
Три літри
Три літри
8 мая 2023, 7:55
Ти точно не воюєш, то не прикривайся іншими. Ми воюємо за Україну в якій працюють закони, тож і таку Україну в якій борги треба повертати.

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank